Jump to content

2ne1


toxic

Recommended Posts

''Визуално доволно,музикално - 50/50 - трябва да я чуя на спокойствие,още най-малко веднъж,но определено съм със смесени чувства..

От една страна ми липсва онова опияняващо грабващо - отнасящо усещане..в музикален аспект..Идеята е повече от ясна,танца и той ми куцаше на места..

Но пак казвам,това на първи бърз прочит...

Клипочето е пипнато с много приятни сцени и разнообразни фитове..

Надявам се да се посрещне добре песничката и да има успех..Имаше доста противоречиви коментари по мрежата,които ако не бях видяла,навярно нямаше и да се сетя,че днес е денят..с главно Д..

Камеоото ми е такова дежавю,че няма на къде..Някак попрекалиха фемилито да си гостуват едни на други  в клипоците..

Джи постави началото на тази  печеливша тенденция..и повлече крак ,ноо на всяко клипче GDYBTEDDY и компанията..лекооо ми идва в повече преекспонирането....

В общи линии силни тиизъри,пипнати изчистени,стилни,добър клип,който компенсира една не до-там добра ,но пък модерно звучаща песен..

Тренда е такъв,от край време..ноо не е като да не могат да го поразчупят малко и да му придадат по-надъхващо звучене...''

 

Такива ми бяха настроенията след един път - гледане - слушане в ранни зори..

За съжаление и след второто слушане - гледане, на свечеряване ,мога спокойно да засиля критиката и натрупаните впечатления ,за сметка на суперлативите..които ми се губят по трасето..

Очаквах много повече от Сиел и честно казано този нейни соло сингъл му приляга да е повече INTRO , отколкото пилотна-тайтъл-соло песновка..

Адски много ми се искаше YG най-накрая да излезе от серията - недомислени - прибързани - завръщания..и това,на Lee Hi ми беше вдъхнало мноого надежда и пробудило вярата,че след поредица греди,ще вземе най-накрая да целне вратата,образно казано и да вземе купата..ноо ще се наложи да почакаме..което не е като да ни е чуждо като усещане и рутинка..

Жалко..защото Сиел стана поредния невероятен талант,чиито огромен потенциал бе насочен в грешната посока и обречен на скука на резервната скамейка..

 

С мърморясването спирам аз до тук..Предавам щафетата,да се изявява някой друг..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам 1080i видео, веднага! Страхотно изпълнение!!!

 

 

И една новинка, която се надявам да се окаже истина!

2NE1 се завръщат през ЮНИ! На 30 май представител на УайДжи е разкрил, че чуждестранни хореографи са посетили сградата на УайДжи във връзка с предстоящото завръщане на момичетата. Според представителя дори голяма част от служителите на УайДжи не знаят какъв е графика на 2NE1! Знае се само, че след СиЕл идва завръщането на кокитата като група!

 

Дано това не е пореден УайДжи трол!

 

Източник: http://www.gokpop.com/news/2ne1-to-have-a-comeback-in-june::13054.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошотия...

tumblr_mnrddw7M3t1ropyvco1_500.gif

Кеф е да виждам, че CL се забавляваше яко, а моя милост се "тресеше" ала с нейните движения, от енергията от изпълнението  :28558:

Освен любимата ми част с онни-то и зверските движения, днес одобрявам цялата хореографията и визията на мацката. Много кеф е да я гледам

– слънчева и леко лоша... Може още, дет се вика. Малките сладури от LOL K!DZ също бяха супер яки, но нейната усмивка накрая беше идеален завършек!

tumblr_mnrdz4jYgH1rc54n9o1_500.gif

 

Целият денс състав, днес!

BLvoeawCYAApBnF.jpg

 

"Новината" е почти сигурна. Най-много от YG да сменят пак "датата" или месеца...  :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така вече нещата повече ми харесват :)

Радвам се да видя, че са включили LOL K!DZ и в живите изпълнения, а не само в клипа. 

Страшно много харесвам тези талантливи деца. :) (Ако не сте ги виждали наистина в действие, го направете, като ги потърсите в youtube. Няма да съжалявате.)

 

Споделям снимки на CL заедно с Kaita, Rieru и Rena от LOL K!DZ.

 

]d81d5d83357bd184.jpg

ed61127d1f4c58ec.jpg

a01701f6b118696a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма, много жестоки са тук! Бива, бива сърцетуп къде за някои аксесоари, къде за визиите и позите им...

tumblr_mo0l5tTqpN1r7ozi3o1_r1_500.gif

2 N E 1  LOVES SHINSEGAE, то кой не обича SHINSEGAE?  :28558: 

П.с. Един потник, бял за мен, моля...само! :896767:​ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа соло победа имаше Сиел в последното Инки. Честита да и е.

 

 

Фотосесия на лошото момиче за Kuki news

 

tduaGNz.pngeka0bd8.png

xYUp6hu.pngzvowdqi.png

 

 

Снимки от социалните мрежи на Сиел и най-голямата й фенка - Дара, която съвсем между другото ходи и брат си да шпионира :28558:

 

WsILSno.jpg
USHp6QI.pngcZmMOq7.jpg
pNjSJWu.jpgFeF3N6l.jpg
Kc9ynkl.jpgZsYxdEH.jpg
vUuNhOy.jpgVMZ8lrx.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата са участвали в StayG5 Concert

tumblr_mod088BFqC1qc3ifdo6_r1_1280.jpg

Изпълнили са Fire, I am the Best, Can't Nobody, Lonely и Сиел си изпълнила солото. Фен-камери;

Sports Seoul TV Coverige:

 

Lonely



The Baddest Female

 

 

 

Днешното представяне на Сиел в Инкигайо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-пресните новини, от щаба и устата на Янг Хьон Сок, засягащи момичетата.

2NE1, както предполагахме и залагахме, подготвят новия си сингъл, който трябва да излезе в началото на юли, с клип. Снимките на клипа са започнали.

Този сингъл, според мълвата ще бъде последван от нови песни през август и септември. Съобщава се за поне 4 песни в периода юли-септември.  А, през октомври се планира и мини албум, или втори пълен, техен. Името на новата песен е “Falling in Love”, загатва се, че девойките ще пробват и нов стил, освен познатите за 2ne1. По хореографията се работи с хореографи от чужбина.

 

'Дет се казва, всичко звучи добре, но най-добре ще е когато видим и чуем окончателно тийзър, с дата. И после всичко да е така, както сега се съобщава, без отлагания и разменки. (Знаем, че новата гърл група също излиза на хоризонта, навярно след тях).Ако се спазят тези обещания от YG E, ще се намали напрежението не само между блекджекс, но и между феновете на цялото YG.

 

Да запълня поста и с малко нови снимки на CL, за юлският брой на VOGUE. Позната ми е идеята, като замисъл и не съм очарована от грима и светлината за тази сесия, защото CL е секси и млада, а тук повечето визии малко ми "качват" годинки. Имам забележки и към стилиста на сесията, но хайде да не мрънкам излишно..CL с дългите поли, и цветовете им, обра възхитата ми. Не съм предполагала, защото не е от най-високите девойки, а тези кройки са убийствено пропорционални но за високи лейдита.

tumblr_mokr5lmh451qzjb8ko1_500.jpg

 

 

tumblr_mokr5lmh451qzjb8ko2_500.jpg

tumblr_mokr5lmh451qzjb8ko3_500.jpg

tumblr_mokr5lmh451qzjb8ko4_500.jpg

tumblr_mokeum9HIr1qzjb8ko2_r1_500.jpg

tumblr_mokeum9HIr1qzjb8ko1_r1_500.jpg

 

 

tumblr_mokeum9HIr1qzjb8ko3_r1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо, заслужаващо да е тук. Секси-лоша..CL за юлския брой на корейския GQ

fLzCaGP.jpg

 

 

M6LC6op.jpg

AVnGRq1.jpg

FiHNoMs.jpg

 

 

 

По желание, за четене (с анг. превод) - колонката й в Naver е супер интересна, с интервю, нейни мисли и споделяния, обяснения на много неща за нея, компанията YG, хората..и какво ли още не.

[CL] Part 2. The Secret to CL’s Mad People Skills

[CL] Part 1. Did You Ever Taste Tear-filled Chinese Black Bean Sauce Noodles?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вълшебен ремикс от днешното Инки. Определено много свежо звучи, освен че е радост за всяко око.

tumblr_moubwaxfHi1qb2yato2_500.jpg

 

 

Докато чакаме по-хубав клипчета от 2013 Asia Style Collection in Singapore, слагам малко фотки на сладурките.

tumblr_moudqkK3XA1r1ql6po1_500.png

tumblr_moucmcvqJT1qdvxjso2_500.jpg

tumblr_moucmcvqJT1qdvxjso1_500.jpg

 

Момичетата се прибират от Сингапур, и вече очакваме какво им предстои/какво са ни подготвили. Юли, диша, почти във врата на юни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни фотосесии й правят на Сиел.

Сканове от The Star

 

dPEyOfI.jpg

 

MF2aKIL.jpgOdKB0pZ.jpg

jkqgBoI.jpgY2vVQFO.jpg

LWomQRc.jpgSsHr1M0.jpg

XnTvNOP.jpgkhiTiVL.jpg

R7fmSYk.jpg

 

 

 

 

Дара за Maquia Magazine

E1nluCl.jpg

 

q66rXXZ.jpg

 

 

 

 

 

Видеа от Asia Style Collection (XIN MSN Coverage)

 

Пресконференцията

 

Fire и Can't Nobody

Lonely и I Love You

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дара за Dazed & Confused

 

официални снимки

1cQUMAD.jpg

 

2uJETVq.jpgnI5z3J1.jpg

 

сканове

 

yckYUlV.jpg6Iwtt4d.jpg

jIPWvnE.jpgq0Vn7rp.jpg

KO3YWYm.jpg2OFk7Hp.jpg

 

 

 

 

 

Сиел и Дара са били гости в Incarnation

 

jQ1fiOD.gifpaN2beA.gif

 

 

Другата седмица Дара отново ще е в шоуто.

 

 

 

Интервю на Сиел за Billboard

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, дааа - има дата за "Falling in love", в YG-LIFE.

tumblr_mp7qlhTgLI1qf3ws9o1_500.jpg

cr: YG Life 

 

Охо, юли ще е много горещ, поне за феновете на Фемилито. Всичко, което ще кажа, предстои, хи хи.

Да не забравяте:

*NOTE: 2NE1 will be releasing their title tracks (4 in total) once a month until October, when their album finally drops.

 

Момичетата бяха специални гости на последния етап от OAOK турнето на GD, в Сингапур, и са съпричастни в незабравимото шоу.

На Инчон, преди полета, много ми харесват и затова слагам тази им снимка.

tumblr_mp7py4LCgJ1so8e9go1_500.png

Една жестока фен камера на

One of a kind concert in Singapore.

СиЕл е просто жестоко секси! А, как звучи...кеф и кеф! 

 

Последната сцена на CL, от днес - Инкигайо. Разкош!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ощe не знам каква е идеята, но 2ne1 се завръщат с лайв на 7 юли, неделя, на сцената на Inkigayo, ден преди официалния релийз на Falling in love. Тролска работа, това е първо и ясно. Силно се надявам,че песента ще е добра, каквато искаме и очакваме, а момичетата ще накарат хората да купуват песента, след това...

1040504_524120950970437_993947316_o.jpg

 

cr:

#2NE1SCHEDULE 7월 7일 (일) 오후 3시 40분 SBS 인기가요 / 등촌동 SBS 공개홀

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори тийзър - снмка..

Много смях ме напушва от кадъра, не знам защо..като реклама на нашето Черноморие ми изглежда, добре че момичетата са сладки,

но са ми много изкуствено сложени точно на този фон...освен да са "рус-алки"? :896767:

tumblr_mpduxdMIyk1qzjb8ko1_1280.jpg

П.п Ние искаме звук, но кой ли ни чува, от YG Е, както си знаят, така си баят.. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...