Jump to content

God's Gift - 14 Days (2014)


Recommended Posts

Драмата много ми харесва.Отдавна не съм била под напрежение докато гледам.Надявам се само да има хубав край..

Най големият виновник за случващото се на Су Хьон е съпруга ѝ.Гадно копеленце,

Прави дете на любовницата си,а след това не го иска.Нещастник.

.а ако е само това човек да му прости.Кой знае в какви неща се е забъркал,та искат да му отмъстят и то на най милото. :lol:

Харесвам Донг Чан,иска ми се да остане със  Су Хьон и дъщеря ѝ.

А дядото се оказа

не само богат,но и много известна, и влиятелна личност,Защо ли се е настанил в къщата на Донг Чан,каква ли му е целта? :o А защо ли си мисля,че ако умре дядото,то ще да е не от естествена смърт,вина може да има и президента или някой от неговите приближени..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от 9 епизод.

 

Дядото има работа със Snake, беше в дома на Те Оh.

А този детектива се оказа голям гад, изгори всички доказателства - от днес нататък първия заподозрян е той.
Интересно, струва ли ми се или първата любов на Донг Чан от снимката е дъщерята на онази която каза бъдещето?

Горкичкия Донг Чан, беше пребит от онова копеле с шапката (killer) - и аз се надявам да остане със Су Хьон и Сет Бьол,

много си пасват заедно, а и детето се привърза към него, бащата никакъв го няма, много е противен и досаден ..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо излезе скрито ..

Дидо00 радваме се, че си доволен, но тук на нас ни харесва тази драмичка.

 

За сериала: Излязоха и английските субки.

 

Сет Бьол иска да се жени за Донг Чан след 10 години. :28558: Браво на детето.

Много се заплете, изглежда Но Мин У ще заема все по-главна роля, вероятно брат му ще се окаже жив .. и той ще е убиеца.

 

 

 

Следмалко и 10 епизод по SBS - достъп 허 :up:

:essubs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата доста се оплетоха,не се знае кой кум,кой сват,кой е на булката брат.Доста хора са замесени,как ли ще се оправят нещата.Не ми се ще да завърши както в края на 2 епизод. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще завърши хубаво. Стигнаха твърде далеч, ще бъде ужасно ако всичките им усилия и разкрития отидат на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Много ми харесва. Точно от типа трилъри, които най-много обичам. Много динамичен, непрекъснато нещо се случва, непрекъснато се появяват нови следи към нови заподозряни и все не могат да стигнат до истинския виновник за отвличането и убийството. Всички герои са забъркани в някакви отношения, имат някакви тайни и носят вина за нещо и сериала е като един голям пъзел. До момента не съм забелязала нещо тъпо, необосновано, съшито с бели конци и т.н. Разгръщат действието много добре и нещата са логично навързани, интригата и мистерията се запазват, напрежението е нон стоп. Много, много хубав сериал до момента и го препоръчвам на всички любители на криминалните трилъри.

Смятам, че за да забъркат и самия президент на страната в сериала, не е просто ей така и в крайна сметка уликите ще доведат до там. Някой с много висока позиция и власт дърпа конците, вероятно секретаря на президента. Всичко е свързано с изпълнението на смъртните присъди, някой много иска присъдата на брата на детектива да бъде изпълнена по-скоро и така да се сложи точка на случая с убийството на момичето преди 10 години, за да се заметат окончателно следите към истинския убиец (всички останали, които знаят кой е са мъртви). 

Що се отнася до финала- сигурна съм, че момиченцето ще бъде спасено. Незнам обаче за майката- гадателката каза, че едната от тях ще трябва да умре, а и финала на приказката не го чухме и явно е трагичен след като главната така и не го прочете на дъщеря си. Ще видим, все пак се надявам да измислят някакъв начин за щастлив финал.

P.S. За сетен път се убеждавам, колкото повече dido100 плюе някой сериал, толкова по-хубав е той. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. За сетен път се убеждавам, колкото повече dido100 плюе някой сериал, толкова по-хубав е той. 

И аз така-като видя нещо, което хвалиш, го избягвм. :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е сигурно. И преди се е случвало корейските сценаристи да убият главната героиня два пъти. :)

 

И за финал - накрая да я блъсне инцидентно камион... 3 пъти! Нали така :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deishi, така е. Финала на приказката не беше добър, но Ки Донг Чан надраска и пренаписа ..  :icon_sunny: Дано прекрасните му ръчички да променят края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Deishi, така е. Финала на приказката не беше добър, но Ки Донг Чан надраска и пренаписа ..  :icon_sunny: Дано прекрасните му ръчички да променят края.

 

Вярно, но това също не ме успокоява :unsure: Навява ми мисълта, че точно той ще вземе да падне жертва на финала, за сметка на майката и дъщерята. Не, че няма да се надявам до последно на щастлив финал, но с корейските сценаристи винаги имам "няколко" наум :excl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да ме плашиш, че Ки Донг Чан ми е любимец. Без него сериала няма да е така готин.
Вярно си е, корейските сценаристи неведнъж са ме изненадвали с финала си, понякога е хем добър, хем лош.

Майката на Су Чонг (дано не бъркам името) каза, че една от двете трябва да изчезне, дано да греши.
Би било доста неприятно цялата тази драма и разкрития да отидат на вятъра и финала да е съпроводен от нечии труп.

Най-много искам някой да постави бащата на място!

7257504W.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не гледайте толкова негативно на нещата де, и без това надеждата която ни остана е малка благодарение на г-н Немезида.
Чак сега забелязвам колко подозрителен е президента, сякаш дъха му секна като видя снимката която Су Хьон му даде.

Нашия Ки Донг Чан - поздрав, пее прекрасно, нали?

https://www.youtube.com/watch?v=yScLggJHsy0&list=PLO3pv7vGP9mIXVDqAITu9KqYA448Xj09m[i

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова заплитане настана, че после няма отплитане.

Дори сценаристът на моменти не е знаел какви ги пише.

 

Все пак имаше някаква логика в края и дори за мен си беше цял хепиенд :D

 

Не беше чак толкова лош, става за губене на време.

Главната е много сладка и спечели симпатиите ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен този сериал беше №1, мистериите и заплетените истории ме привлякоха още повече, направо влязох в ролята на детектив, но края ме обърка.

Ки Донг Чан за малко да хвърли Сет Бьол в езерото, но накрая се твърди, че е мъртъв .. не схващам. Това ли му е защитата?


Уж в Понеделник щяло да има разяснителен 17 финален епизод, да се надяваме да е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен този сериал беше №1, мистериите и заплетените истории ме привлякоха още повече, направо влязох в ролята на детектив, но края ме обърка.

 

 

Ки Донг Чан за малко да хвърли Сет Бьол в езерото, но накрая се твърди, че е мъртъв .. не схващам. Това ли му е защитата?

 

Уж в Понеделник щяло да има разяснителен 17 финален епизод, да се надяваме да е така.

 

 

 

Нали детективът, майката и детето умряха в началото на сериала, а малоумният брат щеше да умре.

Бог даде 14 дни подарък на майката и детективът,

за да може всеки един от тях да се опита да спаси съответно детето си и брат си (които бяха невинните жертви)

и да се хване истинският убиец. В крайна сметка животът на детектива се заменя за този на детето + бонус - спасяването на брата.

Общо взето откачена история :)

 

 

Тъй го схващам аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Уж в Понеделник щяло да има разяснителен 17 финален епизод, да се надяваме да е така.

А също се надявам в понеделник да има яснота,особено

за Донг Чан. Така ми се иска да е жив и да се събере с майката и детето. :P

 

Гладна кокошка просо сънува. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...