Jump to content

God's Gift - 14 Days (2014)


Recommended Posts

spacer.png

 

God's Gift - 14 Days (2014)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 3 март 2014 - 22 април 2014

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:55

Жанр: Драма

Канал: SBS

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Dong Hoon

 

 Участват:

Lee Bo Young - Kim Soo Hyun
Cho Seung Woo - Ki Dong Chan
Kim Tae Woo - Han Ji Hoon (съпругът на Soo Hyun)
Kim Yoo Bin - Han Saet Byeol (дъщерята на Soo Hyun)
No Min Woo - Snake
Baro (B1A4) - Ki Young Gyu

                               

Резюме: В драмата се разказва за майка (Lee Bo Young), пътуваща назад във времето, за да върне мъртвата си дъщеря обратно към живота...

 

 

С български субтитри

С български субтитри 2

Онлайн с български субтитри

С български и английски субтитри

С руски субтитри

OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала започна много интересно и динамично, дори си има превод вече на руски и български.

Lee Bo-Young и Jung Gyu-Woon са сред любимците ми. Краят на втора серия завърши

доста драматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно! Намерих си нова драма. Ау,ау. Супеер. Много е интересно за сега,първите два епизода са страхотни. Нямам търпение за още.
И да не забравя най-важното - добър избор на актьори,направо чудесен. Поздравления,страхотна драмичка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох много тежко начало, голям рев му дръпнах. Но сериала се оказва доста интересен, да видим как ще завъртят нещата по-нататък. Ще го следя с интерес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм чувствителна на тема малки момиченца и въобще на тема "деца".

Интересен първи епизод. Въпреки тежкото начало, не успях да се разрева.

Определено ще продължа да гледам и останалите серии.

 

П.П. Втори епизод беше мн тежък :( Поревах си...

Редактирано от zaharchee
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има много напрежение в този сериал,видяло се е че голям рев ще падне.
Трети епизод беше много интересен,нямам търпение да му сложат и бг-субки.

Подозирах бащата на Хан Сет Бюл,има нещо странно в него - нямам търпение за следващия епизод. Дано и за напред да е така интересно.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не смятам, че това е краят на драмата.

 

Предполагам, че убиецът (похитителят) на дъщеря й не е този, който умря в края на 4 еп.

Реално досега нищо не доказва, че убиецът на жените и похитителят на детето са един и същ човек.

Мисля, че бащата на детето е замесен.

Явно е свързано с документите, с които си играха детективът и момиченцето и то запази един в джоба си.

Най-вероятно после го е скрила в кутията си с катинар,

която след смъртта й майка й искаше да отвори, но беше заключена. А след няколко дни (или след ден) намери отключена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захарче, браво. Много добре си свързала точките, винаги съм подозирала бащата. Спокойствието му при изчезването на Сет Бьол ме изуми.
Следобед по SBS ще гледам и 5 епизод, да видим какво ще стане ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захарчето добре ги е навързала нещата, но това са само предположения. Освен това нашата информация е много оскъдна и се основава само на фактите. Проблемът е, че тези факти в момента преди съживяването са много малко, а след това почват някакви разкрития, за които не знаем дали имат основа преди убийството. Ако вземем в предвид, че нещата се повтарят и в двата случая-по-скоро резултатът е един и същ, но пътищата са различни, то можем да предположим, чв е имало нещо преди, което не са ни показали. След това е лесно всичко да бъде нагласено според желанието и уменията на сценариста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си. Възможно е да се случи това което най-малко очакваме, най-силно се надявам финала да е добър.

Това "Права си." за кого се отнася? Дано да е за Захарчето. :282: Аз нося синьо. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете имахте право до някъде, до колкото разбрах - 6 епизод трябва да се гледа! Явно убиецът на Сет Бьол е голяма работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Захарчето е права, и аз съм ПРАВ. М. р., ед. ч. :na2:

Издържах 5 серия до средата и зарязах тази помия. :mad2::no: Има достаъчно други неща, които си заслужават гледането. Жалко за изгубеното време.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаб сценарий, писан за идиоти. Щях да приема ако 14 дни наистина търсеха убиеца и се опитваха да го хванат. Но изключително тъпия номер със "спасяването" и последвалите безумия премахнаха и малкото доверие, което имах към този сериал. Прекалено плитки методи за създаване на "напрежение" и "драма". Малоумията са толкова много, че няма смисъл да ги изреждам. Логическите дупки, съшитите с бели конци събития и необоснованите действия на героите премахват всякакво удоволствие от гледането и унищожават всяка интрига. Да не забравя и "селския идиот"-персонаж, който веднага подсказва за ниското качество на даден сериал. Не мога и няма смисъл да гледам нещо, в което не вярвам. Сценаристката си няма и понятие от криминална тематика-писала е само "Илджиме", режисьорът и той е същата стока-има заснета само една нискокачествена семейна боза.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала не е свършил още, кой знае може да ни изненадат с нещо, според мен това ще е доста интересна драмичка, но да видим.

Изглежда убийците не само са ги давали и преди, но и са били съучастници, бащата също има нещо общо.

 

Сега забелязах, че точно преди 6 епизод да свърши, докато майката се взира, някой отваря вратата.

Подозирам, че е Донг Чан, понеже приятелката му се обади, за да го предупреди, че този идва.

 

Вероятно ако убиеца хване Су Хьон ще е доста по-интересно, хубаво да я хване, но всичко да завърши добре!

И също така стискам палци Су Хьон да тръгне с Донг Чан, изглеждат като невероятно симпатична двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми любим сериал, сценаристката много добре си е свършила работата. Осми епизод имаше много драматичен финал като всеки друг епизод.

С нетърпение очаквам Понеделника, дано white_galaxy21 благоволи да качи поне 6 епизод със субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много интересен сериал. Моля се нищо лошо да не се случи със Су Хьон, героя Донг Чан вероятно ще се притече на помощ,

колкото до бащата - както си и знаех, най-големия боклук който съм виждала, замесен е естествено, да видим в 9 епизод! :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...