Jump to content

God's Gift - 14 Days (2014)

Recommended Posts

God%27s gift_Cover_BG_poster_version01

God's Gift - 14 Days (2014)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 3 март 2014 - 22 април 2014

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:55

Жанр: Драма

Канал: SBS

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Dong Hoon

Участват:

Lee Bo Young - Kim Soo Hyun
Cho Seung Woo - Ki Dong Chan
Kim Tae Woo - Han Ji Hoon (съпругът на Soo Hyun)
Kim Yoo Bin - Han Saet Byeol (дъщерята на Soo Hyun)
No Min Woo - Snake
Baro (B1A4) - Ki Young Gyu

Резюме: В драмата се разказва за майка (Lee Bo Young), пътуваща назад във времето, за да върне мъртвата си дъщеря обратно към живота...

С български субтитри

С български субтитри 2

Онлайн с български субтитри

С български и английски субтитри

С руски субтитри

OST

Прекрасно! Намерих си нова драма. Ау,ау. Супеер. Много е интересно за сега,първите два епизода са страхотни. Нямам търпение за още.
И да не забравя най-важното - добър избор на актьори,направо чудесен. Поздравления,страхотна драмичка.

Ох много тежко начало, голям рев му дръпнах. Но сериала се оказва доста интересен, да видим как ще завъртят нещата по-нататък. Ще го следя с интерес!

Много съм чувствителна на тема малки момиченца и въобще на тема "деца".

Интересен първи епизод. Въпреки тежкото начало, не успях да се разрева.

Определено ще продължа да гледам и останалите серии.

П.П. Втори епизод беше мн тежък :( Поревах си...

Edited by zaharchee

Определено има много напрежение в този сериал,видяло се е че голям рев ще падне.
Трети епизод беше много интересен,нямам търпение да му сложат и бг-субки.

Подозирах бащата на Хан Сет Бюл,има нещо странно в него - нямам търпение за следващия епизод. Дано и за напред да е така интересно.

Изобщо не смятам, че това е краят на драмата.

Предполагам, че убиецът (похитителят) на дъщеря й не е този, който умря в края на 4 еп.

Реално досега нищо не доказва, че убиецът на жените и похитителят на детето са един и същ човек.

Мисля, че бащата на детето е замесен.

Явно е свързано с документите, с които си играха детективът и момиченцето и то запази един в джоба си.

Най-вероятно после го е скрила в кутията си с катинар,

която след смъртта й майка й искаше да отвори, но беше заключена. А след няколко дни (или след ден) намери отключена.

Захарче, браво. Много добре си свързала точките, винаги съм подозирала бащата. Спокойствието му при изчезването на Сет Бьол ме изуми.
Следобед по SBS ще гледам и 5 епизод, да видим какво ще стане ..

Захарчето добре ги е навързала нещата, но това са само предположения. Освен това нашата информация е много оскъдна и се основава само на фактите. Проблемът е, че тези факти в момента преди съживяването са много малко, а след това почват някакви разкрития, за които не знаем дали имат основа преди убийството. Ако вземем в предвид, че нещата се повтарят и в двата случая-по-скоро резултатът е един и същ, но пътищата са различни, то можем да предположим, чв е имало нещо преди, което не са ни показали. След това е лесно всичко да бъде нагласено според желанието и уменията на сценариста.

Права си. Възможно е да се случи това което най-малко очакваме, най-силно се надявам финала да е добър.

Това "Права си." за кого се отнася? Дано да е за Захарчето. :282: Аз нося синьо. :rofl:

И Захарчето е права, и аз съм ПРАВ. М. р., ед. ч. :na2:

Издържах 5 серия до средата и зарязах тази помия. :mad2::no: Има достаъчно други неща, които си заслужават гледането. Жалко за изгубеното време.

Edited by dido100

Слаб сценарий, писан за идиоти. Щях да приема ако 14 дни наистина търсеха убиеца и се опитваха да го хванат. Но изключително тъпия номер със "спасяването" и последвалите безумия премахнаха и малкото доверие, което имах към този сериал. Прекалено плитки методи за създаване на "напрежение" и "драма". Малоумията са толкова много, че няма смисъл да ги изреждам. Логическите дупки, съшитите с бели конци събития и необоснованите действия на героите премахват всякакво удоволствие от гледането и унищожават всяка интрига. Да не забравя и "селския идиот"-персонаж, който веднага подсказва за ниското качество на даден сериал. Не мога и няма смисъл да гледам нещо, в което не вярвам. Сценаристката си няма и понятие от криминална тематика-писала е само "Илджиме", режисьорът и той е същата стока-има заснета само една нискокачествена семейна боза.

Edited by dido100

Сериала не е свършил още, кой знае може да ни изненадат с нещо, според мен това ще е доста интересна драмичка, но да видим.

Изглежда убийците не само са ги давали и преди, но и са били съучастници, бащата също има нещо общо.

Сега забелязах, че точно преди 6 епизод да свърши, докато майката се взира, някой отваря вратата.

Подозирам, че е Донг Чан, понеже приятелката му се обади, за да го предупреди, че този идва.

Вероятно ако убиеца хване Су Хьон ще е доста по-интересно, хубаво да я хване, но всичко да завърши добре!

И също така стискам палци Су Хьон да тръгне с Донг Чан, изглеждат като невероятно симпатична двойка.

Стана ми любим сериал, сценаристката много добре си е свършила работата. Осми епизод имаше много драматичен финал като всеки друг епизод.

С нетърпение очаквам Понеделника, дано white_galaxy21 благоволи да качи поне 6 епизод със субтитри.

Да, много интересен сериал. Моля се нищо лошо да не се случи със Су Хьон, героя Донг Чан вероятно ще се притече на помощ,

колкото до бащата - както си и знаех, най-големия боклук който съм виждала, замесен е естествено, да видим в 9 епизод! :nunchako: