Jump to content
Insomnia

Новите мъжки K-Pop попълнения...~

140 гласа

1. 1. Favourite K-pop Babies ^ ^

• SHINee
      48
    • MBLAQ
      27
    • B2ST
      20
    • U-Kiss
      14
    • C.N Blue
      27
    • DNT
      0
    • SHU-I
      1
    • F.CUZ
      2
    • ZE:A
      1

Recommended Posts

Анкетата е за по-новите попълнения в К-поп-а от 2008 и 2009,но реших да включа и няколко от 2010,поради огромният и нарастващ интерес към тях....

1.SHINee

SHINeeSexy.png

2.MBLAQ

mblaw.png

http://www.youtube.com/watch?v=N_wC2gClaGU

3.B2ST

B2ST.png

4.U-Kiss

UKissConti.png

5.]C.N Blue

CNBlue-2.jpg

6.DNT

DNT.jpg

7.SHU-I

SHUI.png

http://www.youtube.com/watch?v=9oyQGbbH4YE

8.F.CUZ

FCUZ01.png

http://www.youtube.com/watch?v=zHJU49KYTek

9.ZE:A

ZEA.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=LTkJ9UK3JsQ

п.с 2PM също са от 2008,но тъй като ги включихме в предишната анкета,в тази няма да ги има :green: :green:

п.с 2 : Знам,че има доста голяма разлика между опита,броя на албумите и изявите на тези от 2008 и 2010 ,но пък независимо от годината и всичкото това,дори и с една песен някой може да ти хареса много повече от друг,появил се преди години....

п.с 3 : Слагам и по един клип,на най-слушаната песен на всяка една група,според разни класации ^^

п.с 4 : засега няма да давам срок на анкетата...просто гласувайте за тези,които най-много са ви направили впечатление от новите лица на Корейския Поп ^ ^

^(o.O)^

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеееййй...парвата гласувала ^_^ макар и малко безинтересен вот...след като и предния път пак за момчетата от Shinee си гласувах, но какво да ги правиш като са такива сладури :yes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеееййй...парвата гласувала ^_^ макар и малко безинтересен вот...след като и предния път пак за момчетата от Shinee си гласувах, но какво да ги правиш като са такива сладури :yes:

След пАрвата и втУрата гласува :D. Mен b2st ме кефят напоследък заради танца им на шок, а и имат повече песни, които ми хващат ухото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B2ST оределено съм и аз за тях.....

Превърхана се в едни от безспорните ми любимци...адски талантливи и харизматични момчета... <3

искам да кажа,че много обичам и U-Kiss...

харесвам и момчетата от Shinee

АCN Blue направо ги обожавам...но...уви..трябва само един да избера..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че напоследък всички групи ме изненадват с по някоя страхотна песен (особено SHU-I)

аз отново си гласувам за C.N Blue. Техния стил най-много ми допада и мога да кажа, че са единствената група

(с едно изключение), която няма слаба песен. За това C.N Blue - Fighting!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят глас отива при C.N.Blue. Тъй като не съм на ти с азиатската музика по принцип се въздържам да гласувам, но за новите попълнения, т.е. имат по-малко албуми си направих труда да ги чуя. И тези, които ще продължавам да слуша отново и отново са точно те. Съгласна съм с Туци, че нямат слаба песен, дано и занапред е така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките групи ги харесвам, но напоследък май наи-много слушам U-Kiss и ще дам гласа си за тях!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да оценявам момчетата по красота или певчески талант доста време в ези-тура ще отиде...всички блестят с понещо ...

Но аз съм пристрастна и си гласувам за Шайн,заради една мояяя мнноого любима песничка още от БоФ ..за другите утешителна награда - локумена вафла :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко трудничък избор поне за мен...аз си гласувах са бонбоните от U-Kiss ... много са сладки и пеят страхотно ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах За Shinee :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F.Cuz са добри .

В следващата анкета включете и One Way скоро ще правят 100 дена дебют и са супер:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да "кликна" и вота ми отива за C.N Blue :)

Момчетата се постараха страшно много за последното си творение, което ме накара да обърна внимание на всичко което са правили до сега - и тадаааааааааааа ВЛЮБИХ СЕ !

Макар че тук са и други 2-е мои любими групи - Shinee и MBLAQ - Реновските момчета също блеснаха тея дни, но са още пеленачета :) - Shinee тотални сладури но скоро не са ме радвали с нещо по така :)

Естествено всички си имат своите силни страни и ни най-малко не ги смятам за по малко достойни за най-самотното число на света 1 :) Просто въпрос на предпочитания

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за SHINee,но напоследък заради песните и участията в различни предавания ме кефят Mblaq и U-kiss!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време U-Kiss ми размътиха главата с техните песнички, за това давам своя глас за тях <333

Да продължават все така ^ ^

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли забелязах, че май вторият от ляо на дясно то SHInee ( не ичм знам имената, тъй като много не съм ги слушала ), има тениска като на G - Dragon, само че черна... :P . - Просто Дракончета с тая тениска изключително го харесвам и затова забелязах. :D - Иначе гласувам за SHInee - започнала съм да ги разучавам... и ще им запомня имената... :lol: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето гласче отиде за U-kiss. Страхотни песнички имат и са ми стращно симпатични :wub:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че напоследък всички групи ме изненадват с по някоя страхотна песен (особено SHU-I)

аз отново си гласувам за C.N Blue. Техния стил най-много ми допада и мога да кажа, че са единствената група

(с едно изключение), която няма слаба песен. За това C.N Blue - Fighting!!!!!

Подкрепям Туци и аз съм на същото мнение :yes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.SHINee

2.MBLAQ

3.B2ST

4.U-Kiss

5.C.N Blue

Другите съм ги чувала само като име но не съм слушала техни песни!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shinee взимат и гласа и сърцето ми. Предния път гласувах за на Рейн куклите и те все още са ми в сърцето, но святкащите нямат едно слабо място. Талантливи са до немай къде(ДжунгХьон е 4 октави майна), сладури са, макар малкото да е още твърде женствено и са адски чисти откъм емоции. Някак макар да са вече две години на сцена изглеждат непокварени и истински.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да направя тема с по-новите...че тези вече не са чак толкова нови ;ДДД

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване