Jump to content

Незабравими моменти, актьори, реплики или други..


Recommended Posts

Здравейте, прегледах и не видях такава тема. Аз лично много харесвам снимките и гифовете *kdramareasons*. Затова реших да направя такава тема, надявам се да споделите какво ви е впечатлило в определен сериал или филм. Много ще се радвам ако се със снимки :) 

Например :

large.png

 Лично аз си правя колекция от тези. Надявам се да се включат повече хора и може да има нови попълнения за колекцията, които не съм видяла до сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най доброто място, където може човек да сподели впечатлението си от дадена продукция или актьор/актриса е в съответната им тема според мен.. :rolleyes: Иначе е хубаво човек да има хоби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. да прав си, но в съответната тема за някой сериал е само за него,и няма да е хубаво да има и за други :) Поради тази причина, че желаех да е по общо направих темата тук

tumblr_m7aelwQ3Hw1radov2o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък подкрепям напълно идеята, но понеже съм зле с техниката ( ама много зле) и това със снимките ми се вижда свръх сложно, ще съм пас. Обаче ще следя с интерес темата и дано има повече включвания :) . Все пак още един повод да рекламираш нещо любимо, не бива да се изпуска :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можели клипче ...

" Personal taste " момента с  game over ... освен ,че ми хареса много и  ми напомни и на култовата реплика от " Треминатор "  I'll be back :28558:  това е едното от запомнящите се за мен ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се ;) Аз също изгледах този сериал, и след Мин Хо в BBF, този в Personal Taste ми беше тотално различен. Особено много се разцепвах в началото, когато го мислеха за гей ;д Изгледай Мин Хо и в City Hunter ще ти хареса със сигурност малко е "дървен", но като цяло освен финала на мен ми беше харесал сериала. Ето и снимкичеица от него:

 tumblr_mal683KSsC1radov2o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох още не съм го гледала този сериал  защото свършва кофти накрая ... не искам :cry: .. искам :rofl:

 но да съгласна съм с теб за гей историята и като я учеше да бъде жена хахахаха .... някой трябва да направи тема за най- смешните моменти  от  филми и сериали ... ще бъде зверско ... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ... " Палава целувка " момента като О Ха Ни учеше малкото братче на Бек Сън Джо да скача на въже , нали сутринта си спомни онази от училище като и виреше .... Пубертетрски изтории , но много се смях ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм зле с техниката,но ще споделя кое ме впечатли в" A Bittersweet life" :

 

"Една есенна нощ ученикът се събудил,плачейки. Учителят го попитал:

- Кошмар ли имаше ?

- Не.

- Тъжен сън ли имаше ?

- Не,казал ученикът. Имах най-хубавият сън

- Тогава защо плачеш толкова горестно ?

Ученикът отговорил тихо,докато избърсвал сълзите си......"Защото този сън никога няма да бъде реалност"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

verguca това го бях чела някъде, но не знаех от къде е. Благодарение на теб научих нещо ново. ;) Сега само трябва да си отделя време да го изгледам ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...