Jump to content

Най-добър саундтрак към сериал


Recommended Posts

1. You're Beautiful

2. Boys over flowers

3. Secret garden

4. Sungkyunkwan Scandal

5. East of eden

 

Най-редовно си прослушвам песничките от тези драмички, особено на първите две :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен You're Beautiful и Boys over flowers са с доста слаби саундтраци (те и като сериали не са нищо особено), с изключение на една - две песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.You're beautiful

2.Mars

 

Другите или не са ми направили впечатление, или не съм ги гледала все още! Но тези не спирам да ги слушам, във всякакви варианти и имам чувството,че никога няма да ми омръзнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Chuno

2. Swallow the sun - много сполучлив и необичаен

3. The Story of the First King's Four Gods

4. My name is Kim Sam Soon

5. Secret garden

 

 

Вместих се само в тези пет, които, според мен, особено много допринасят за успеха на самите сериали. И съм ги класирала точно по предпочитание.

Между другото, много полезна класация, така човек може да си хареса някой саундтрак и ако му хареса - да си дръпне и самия сериал. Аз поне така мисля да направя... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Boys before flowers - песничките толкова ми се бяха набили в главата докато го гледах, че и до ден днешен ми харесват

2. Over the rainbow - също стана любим - определено силен саундтрак, особено една от песните

3. You`re beautiful - определено съм го запомнила, а някои песни дори си ги слушам от време на време

4. Hero - нищо особено, но много подхожда на сериала

5. Mars - най-вече песента в началото на всяка серия: Alan Lun - Ling

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво за класацията, но като се има напредвид , че с всеки изминал ден излизат все нови и нови саундтраци, мисля, че е малко относително. ето например, ост-а на Dream high е впечатляващ, но за мое най-голямо съжаление, не е попаднал в класацията - а би трябвало!, така че си давам първите 5 места на него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...