Jump to content

Най-добър саундтрак към сериал


Recommended Posts

Както винаги ми е малко трудно да избера но ще направя 2 варианта.

Вариант 1 Филми : 1 My girlfriend is a gumiho. 2 Tace care of agashi. 3 Coffe house.4 Personal taste. 5 Chuno

Вариант 2 Песни : 1 Kim Gun Mo с песента Oh lala( от филма My girlfriend is gumiho). 2 Mblaq - Running and running( от филма Fugitive plan B). 3 Yoon Eun Hye - Dash girl( от филма Tace care of agashi). 4 Kim Bo Ram-Happy happy ( това е от My girl) .5 Lee Sun Hye-Fox rain ( от филма My girlfriend is gumiho)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тези ми стоят в компа /някои от тях много отдавна/, значи са ми харесали. Не мога да ги класирам, защото зависи и от настроението ми в момента.

Последно слушам Bad Guy, понеже ми е най-пресен.

 

A Love to Kill

East Of Eden

IRIS

Swallow The Sun

Cain and Abel

Road Number One

Dream

When it's at Night

Smile Again

Bad Guy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Liar Game 1 и 2 (Това е сериала с най-жестокия саундтрак ever. Лично мнение, до ден днешен ми оглавява плейлиста)

2. Ortrus no Inu (невероятен OST, силно препоръчвам, ако някой не му е обърнал внимание)

3. Maou (сериала беше малко тъп, но пък саундтрака ме грабна тотално)

4. Code Blue 1&2 - Също страшно добър OST

Напоследък въртя и OST-a на Bloody Monday много добър също.

 

P.S. Много странно, само 3 гласа за Liar Game :blink: Емоционалната свързаност със сериалите може и да пречи на тежеста на OST-a :) и все пак ми е фаворит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си прибавям към моите любими още OST On Air.. Дори мисля, че е най-добрият..

Явно сериала не са го гледали много хора.. Лично на мен ми е следващ проект - предимно заради каста и OST.

Песните всички са хубави, а инструменталите жестоки - особено този с цигулките и този, на който чувам акордеон и кастанети..

Една малка част..

 

 

media]

[/media]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На телефона си имам качени песни от доста сериали, но най-слушам тези от "You're Beautiful" и "Iljimae" ,любими са ми. OST на "Mars" също е много добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...