Jump to content

Ookami Kodomo no Ame to Yuki (2012)


kcekce

Recommended Posts

spacer.png

 

Заглавие: "Wolf Children"

"Ookami kodomo Ame to Yuki"

Жанр: драма, фентъзи, семеен

Режисьор: Мамору Хосода, Масакацу Такаги

Ролите озвучават: Аои Миязаки, Такао Осава, Хару Куроки, Юкито Нишии и др.

 

Линк в IMDB

 

Година: 2012

Времетраене: 117 минути

Студио: Madhouse

 

Хана е студентка на 19 години, когато се влюбва във върколак. На щастливата двойка й се раждат две деца - по-голямата Юки и по-малкия Аме. Първоначално семейството живее тихо и незабележимо в града, запазвайки по-особената си природа в тайна. Но когато любимият на Хана неочаквано умира, самотната майка решава да се премести да живее с децата в дълбоката провинция, далеч от градската суета.

 

Сваляне:

ЛИНК за сваляне с български субтитри

ЛИНК за гледане онлайн с български субтитри

БГ-субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пф вълци..що не бяха котки?! Ама пак можеше и да е по зле и да са кучета дето най ги мразя! Както и да е преди време се чудих за този филм доста ама се отказах, щом викате, че бил хубав начи може и да го преслушам...ама все пак трябваше да са котки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми пасне srt-файл на английски (а не ass, какъвто намерих), ще го преведа веднагически, щото ми е по душа анимето.

 

Не ме мъмрете за мързела ми с търсенето, червя си се самичка от срам, ама дългото дирене е способно да ме изнерви стотици пъти повече от самото превеждане СЛЕД приключване на редовната ми преводаческа работа:) В смисъл спокойно бих си набила два шамара сама или бих се ритнала сама по задника за назидание, но не мога да се накарам да издирвам ТРУДНО необходимата база за допълнителна неплатена работа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че Мамору Хосода (The Girl Who Leapt Through Timeе режисьорът на филмчето, а не този, който е написан. А това за мен е най-добрата му творба. Много приятно аниме. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С аниметата често става каша, щото има режисьор на продукцията, режисьор на анимацията, режисьор на дублажа, даже режисьори на фоновите сцени:) И всичко това на английски го пишат "director", затова ръгнах уж най-главния от описанието... Мерси за инфото, оправих темата, но оставих и името на другия, защото беше на челните места сред "директорите" и сигурно също е вложил доста във филма;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива работи. :) Директора или режисьора винаги си е обозначен като такъв останалите са мениджъри, продуценти, дизайнери..бла, бла, бла. Гледай екипа на продукциите от анидб-то там всичко е подредено и описано като хората. Мен лично това idbm ми е супер грозно и разхвърляно, но дори и там като гледам от твоя линк за директор е писан само 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С разрешение на @kcekce вградих нейните субтитри във видеото и го подготвих за онлайн гледане.

Ето линк към плейлиста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...