Jump to content

WINNER


blacky80

Recommended Posts

Защо обичам YG, защото правят емоционални запомнящи се лайфове.

Страхотно изпълнение. Не ми харесва русата коса, не му отива. Почти се разчувствах на момента с баща му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че тая песен е с Теянг, нищо чудно, че ти напомня за ББ. Факт е обаче, че на фона на ББ им липсва доста повече само от Джитката.

Тази песен с Теянг не съм я слушал, прегледах MV-тата постнати на началната страница в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, минало е покрай Джитката, ако питаш мен, като изключим лигавия брейкдаун, бийтът няма нищо общо с Джи. Готини са, ама не знам защо ми липсва нещо в Мино - хем има готин плътен глас. Просто определено не е на нивото на Боби от миналия ШМТМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби е чаровен хулиган  :wub:  Мино е някак по-сдържан, затова предпочитам да спечели Черното момче което е много добро. Тъкмо да няма после коментари относно кой, какво е купил от YG :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното момче Бейсик ли е, защото той е другият финалист. Бейсик ми е забавен, защото адски ми прилича на учителя ми по корейски на млади години :D. Иначе рапира бързо, но не разбирам защо е такава икона на корейската сцена, може би защото не разбирам добре корейски. "Оки доки" обаче е много зарибяваща, така че аз лично нямам претенции. Като продуценти определено Зико и Палоалто за мен се отличиха най-много.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид Black Nut, много бе добър. Макар, че на мен ми бе малко прекалено надъхан и агресивен. Мислех, че надпреварата ще е между тях.

Май съм пропуснала финала :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Nut определено си има харизма, ама Мино явно има здрава фенбаза и победи на полуфинала. Доколкото разбирам нашето момче е станало второ след Бейсик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дебют на iKON да си призная очаквах по дива песничка но те първо излизат с такава за фенките :282: , да се надяваме както е казал шефа че ще има доста различни песни в албума чак октомври, дано има нещо като песента на Bobby (Bounce) ще видим другия месец...

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Мино е ред на Техьон

според мен русото не е неговият цвят, прави го още по нежен и женствен.

Определено! That's a no, no! Иначе ми харесва накъде отиват с тийзърите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро комбо. Като цяло не съм голяма фенка на Мино, ама трябва да му призная, че доста се доближава до музикалния ми вкус. Тази песен например много ми харесва - с тоя бекдроп много радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...