Jump to content

WINNER


blacky80

Recommended Posts

Mакар с известно закъснение,споделям лично мнение и аз..

Признавам с ръка на сърце сладичко проспах цялата пре-дебютна лудница,еуфория и суета,която в последните няколко месеци ни заля..защото лекичко ми доскуча от сесии и промо стратегии разни..

Дали заради безусловно натрупания опит в чакането с течение на времето покрай всеки YG Artist ,дали защото ми се искаше първо да чуя и после да видя..леко прескочих пред-дебютната треска и не съжалявам..

Останах приятно очарована и изненадана от двете тайтъл парчета,макари да ми се сториха издържани в близък мелоу стил на първо слушане..

По-любимата си остава ''Epmty'' ,която ми се открои и като цяло от албума,наред с Different,Color Ring(Ring,Ring) & соло-закачката на Мино(жестока!)..с което май се изчерпва списъка на ''лайковете'' в траклиста..

Останалото е слушаемо,има заигравки на места,стилови експерименти разни ,но нищо по-специално и  отличително,за мен ..

Като за първи дебютен албум оценявам положените усилия и силно се надявам,че след като са способни да изкарат парчета като 'Empty'' & '' Color Ring''  бъдещето пред тях е повече от обещаващо,звездно и блестящо в преследане на заветните музикални предизвикателства и покоряване на знайни и незнайни върхове..

И клиповете не отстъпват по класа,чар и обаяние..но лайфовете сякаш по ми допаднаха,защото за пропити с по-различна атмосфера..

Предполагам с течение на времето всеки ще ме спечели с по нещо..но засега гласови фаворити са ми Seung Hoon,Min ho&Tae Hyun,защото при толкова много заряд и харизма няма как да те оставят безразличен..

С интерес ще  слушам,следя и подкрепям Winner's - ката петорка и за напред,тихомълком..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми това е да си Winner, на дебютна сцена и награда да вземеш. :D Честита да им е.  

 

 

tumblr_nanm8kPdYt1szsdj2o1_500.jpg

tumblr_nanmn8MBnY1tjtc3so3_500.jpg

 

 

 

 

Много е шантав. Разбрах защо стилистът го облича така :28558:

tumblr_nanlu9NC881so6vono1_500.gif

tumblr_nanlu9NC881so6vono2_500.gif

tumblr_nanlu9NC881so6vono3_500.gif

tumblr_nanlu9NC881so6vono4_500.gif

tumblr_nanpcxZMG71r94frdo1_500.gif

 

 

 

 

Seungyoon - ALS Ice Bucket Challenge :lol2:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, Winner "взеха" и втората си победа, този път от Music Bank. Сладурите не бяха на мястото на събитието, разбираемо защото говорим за KBS, но заслужават да им се честити. След Теянг и те станаха победители, без да се явяват и изпълняват на сцената на предаването. Жалко, защото лайв ми е кеф да ги слушам и гледам..

BvowLqHIIAAn52O.png

Представям си какви физиономии и муцки щяха да правят от изненада.... и тук. Руукита-та са повече от добри и повече от сладко-различни айдоли на сцената. Вчерашната им първа победа и днешната дано ги поуспокои, защото за уверени, те са.

tumblr_napcteefSL1tvgecto1_500.gif

 

Empty е разкошна и от сърце се радвам, че другите ни деца Боби и Би Ай имат пръст в цялата схема, а Winner я изпълняват чудесно.

BvowUfdCIAAF4ym.jpg

 

* Хуни е адски шашав..чак див, ако питаш мен... :28558: Той още в кей поп стар 1 показа, че има талант и странност точно за YG Family, после в "Win" затвърди мнението ми, че е кадърен шашкън, готов за вараяти и смех на кило. А, заедно с Мино ги признавам. Двамата са абсолютни терци на физиономии и на действия, и на писъци... :896767:

 

Сега да кажа, че бих се радвала да видя и други песни лайв, с нови разменени позиции пеещи и рапиращи, както и манияшните им, бъдещи, кофи с вода (лед) изсипани върху главите им..ще е весело, определено, след Юн да видим още някой от Winner в "битка" ака ALS Ice Bucket Challenge.

 

Споменах 2-ма кадъра от Тим Б и само да съобщя, че познатите ни момчета от Team B влизат в ново сървайвър шоу “Mix & Match” по Mnet. Първият епизод ще се излъчи на 11-ти септември, след приключването на “Show Me the Money 3". В новата програма за оцеляване ще участват всичките ни шестима познайници и нови три трейнита, с цел да дебютират.

 

Завършвам с едно хубаво интервю на Winner:

WINNER, “PEOPLE THOUGHT WE WERE WRECKED… GOT CHILLS BY THE OUTCOME”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова сцена днес, нова победа за Winner! Много хубаво изпълнение на Empty, супер свежа хореография, адски фешън и семпли визии.

Да не се повтарям но за мен младоците с Емпти са зареждане със супер свеж кей поп въздух, освен спонтанна усмивка и доза класно излъчване.

За жалост енкора им е орязан и неизлъчен, но фенските акаунти са забавни, най-вече заради видимата забава която са спретнали момчетата, като

са си разменили позициите пеещи и рапиращи... :28558: Закачките им с Блок Би също са сладурски..

Браво и честито! Правят и рекорд като руукита за тази година с този висок точков резултат - 10,695.

Screen%2BShot%2B2014-08-24%2Bat%2B2.47.1

 

Статии и споделяния техни: Winner Talks Big Bang’s G-Dragon as Role Model, Future Goals and More

 

Днес са имали фен събитие на Кимпо.

 

 

tumblr_natk89XYBm1s1wstto1_500.jpg

tumblr_natjn4dIIC1s1wstto1_500.jpg

tumblr_natieiO0PQ1s1wstto1_500.jpg

tumblr_natjcmEwol1s1wstto2_500.jpg

tumblr_nate8pleDt1rzc3v2o1_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори трофей от M!Countdown. :es: 

 

Мино беше много секси днес :i love this:  

 

Селки на хубавците:

 

 

D8QLXpQ.jpg

 

IgtYRSE.jpg

 

BZ7GZWs.jpg

 

21IsxOZ.jpg

 

LJtoWnB.jpg

 

 

 

 

Да се похваля, че изгледах Winner TV. По-добре късно отколкото никога, нали. :) 10 епизода ми бяха малко. Особено, когато имах възможност един след друг да ги гледам, съвсем малко ми се сториха. Основното заключение, което направих е, че Мино е същия като Сънгхун. Могат да си направят предаване две диванета и половина. Половинката ще е Юн, хаха. На Техюн трябва да му застраховат косата и никога да не я постригват твърде много. Страшно ми напомня Джиди, не знам защо. Жину ми беше малко безразличен, но си промених мнението. Открих, че имаме нещо общо – липса на всякакъв ориентир :D. Аз преди (не много отдавна :rolleyes: ) си мислех, че той е някой от по-малките, а пък той батко се оказа. Абе, всички са много чаровни. Няма да кажа, че искам втори сезон, защото не мисля, че е особено приятно да те преследват навсякъде с камера. Но пък се надявам да се включат някой път в шоу като Runnig Man, например. 

 

 

 

M!Countdown Begins

 

 

MPD & Dave Mnet- 20-минутно интервю с английски субтитри

 

 

На 25 Loen пуснаха твърде кратко акустично изпълнение на Color Ring

 

 

 

Съвсем пропуснах да спомена, че прослушах повече от един път и си имам нови фаворити - Different, Tonight, I'm Him, Don't Flirt. 

И между другото забравиха ли, че обещаха и видео на I'm him? Да не стане както с Body на Теянг. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mino - I'm Him M/V

Прилично видео. Интересни ефекти.

 

:lol2:

tumblr_nb41m6qQPU1s3gv39o2_500.gif

tumblr_nb41m6qQPU1s3gv39o1_500.gif

 

 

 

 

Winner с 5-та победа днес

 

 

BwWdLRKCUAAntuW.jpg

 

 

 

 

Третата минута е интересна. Започва с dance break на Сънгхюн и завършва с това как Юн почти бива издърпан в публиката. Момичетата са били благосклонни да го пуснат, понеже какъвто е кльощав спокойно можеха да го завлекат (подходящ саундтрак на това би бил Danger на Темин :28558: )
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кака диванетата..не го очаквах..нова победа от M COUNTDOWN, с днешна дата! Шестито! Empty, барабар с I'm Him, още не са ми омръзнали, а това е похвално.

BxzuLoYCIAE3xnu.jpg

Като няма другата ми петица откачалки, тия ме разнищват с енкорите си. Мино-зъбЛю и Хуни-кисЪра водят класацията .. :28558:

 

Нищо му няма на Хуни, то се вижда, че на мичи-пич като него едно падене от сцена е като перце от кокошка..

Сега последните новини покрай тях, 'щото са много активни:

*

*Нами и Мино ще са гост водещи на Инкигайо, тази неделя, се разбра сутринта. Очакванията на инЪр Съркъл са за сладки зрелища.

*Петорката, вчера 18.09, са били гости на "Cultwo Show” по SBS Radio Power FM. Може да чуете лайв на "But".

* Ден преди това записаха и участие на “Yoo Hee Yeol’s Sketchbook”, което предаване ще се излъчи на 19-ти септември.

Затоплят ли се отношенията с KBS...е само загадка, или просто момчетата са много желани навсякъде?!

Заедно с MC DingDong от Sketchbook

4.png

 

Цялото им участие на StarCast, просто е супер забавно и музикално. На повечето им личат уменията като водещи, актьори, колко са забавни и разбира се талантливи. 

tumblr_nc08qpNbht1t09ewno1_r2_500.gif

tumblr_nc08qpNbht1t09ewno2_r2_500.gif

tumblr_nc08qpNbht1t09ewno3_r3_500.gif

* За желаещите, Loen качиха всички серии за профил предаванията [PRIME] Profile: WINNER:

 (мисля, че е споделяно, но ще го сложа и тук),
,

Screen%2BShot%2B2014-09-03%2Bat%2B10.33.

 

*За статистиката, Winner цели две седмици са били първенци на Gaon чарта, с Empty.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Triple Crown-а на M!C, днес Winner представят специална сцена и за първи път пърформънс на Don't Flirt +

.

Ще сложа официалнoто видео щом го чакат. :P Хуни се е постарал с хореографията на Don't Flirt.

ByXngSBCYAEM1Kr.jpg

 

На гости на VOLUME UP RADIO, при Ю Ин На -

.

02.png

 

 

Tonight

Empty

 

 

 

На Yoo HeeYeols Sketchbook , също слагам представянето им.

Screen%2BShot%2B2014-09-20%2Bat%2B2.53.3

Задължително вижте емоцията и чуйте как изкарват Missing You(2NE1).

https://www.youtube.com/watch?v=HWxNU5cJCtg


 

И Сънг-хун е адски забавен, дори когато измисля танца на момента..

https://www.youtube.com/watch?v=WLnOFW-Uibg

Фрийстайл рапа на Мино, също е убиец

Част от Different

https://www.youtube.com/watch?v=qc4KKjBHjLM

 

 

 

Добавям шоу участието им при Табло и неговото Dreaming Radio Show.

14.jpg

 

И малко фотки за списание, гледам, че нямаме и цялата им есенна кампания за NII, а там са очарователни дечурлига..

Сега споделям тази за IZE KOREA MAGAZINE, в черно-бели красни и много кежуъл линия.

46.jpg

 

 

47.jpg

48.jpg

53.jpg

50.jpg

54.jpg

49.jpg

55.jpg

52.jpg

51.jpg

 

 

Редактирано от blacky80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната им сцена с Don't Flirt, от днес, и радушно чао от мен на сладурите от Winner!

B0DSDqRCQAEN7YJ.jpg

..

10614188_295941080616262_305185163338817

 

Да добавя последните им изпълнения:

 

Страхотен дебют за петорката, няколко добри песни, супер добро представяне по класации, заслужени награди от музикалните шоута, и стабилно лайв представяне, освен концертните им участия за тази година. Браво на Winner! Дано имат шанс да поработят за нова, вдъхновяваща тях и нас, музика и дано от YGE не ги забравят в календара си за завръщания.

 

В новинарската емисия да кажа:

*Момчетата са единствените артисти от Уай Джи, след ДжиДи, дето ще уважат с поява WEEKLY IDOL

шоуто. Предаването с тя ще се излъчи на 22 октомври.

https://www.youtube.com/watch?v=4YpzNXt_4to

*Снимаха и сесия за корейското издание на ELLE, месец ноември. В двудневна сет сесия те показват новите си лица и влечения, отговаряйки на 100 въпроса в интервю за списанието, именно феновете им да надникнат по-близо в живота им, и до тях самите.

"Winner Book" се очертава наслада от първите кадри, но да не забравяме колко таланти имат и петимата, та очаквам цветните им натури в стилно и забавно интервю и сесия.

8.png

7.png

*Казах стилни, няма как да не ги изтопосам тук колко стилни бяха на 15-ното парти на Vogue Japan.

4.jpg

*За статистиката, името и снимката на Мино са "замесени" в новия албум и клип на Epik High. Въобще всички избрани са такава комбинация от ярки екземпляри, че едвам търпя докато излезе албума.

8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмицата на модата стартира и в Сеул, а за inner circle и фенска радост донесе.

Мино и Сънг-юн като истински модели се разходиха по котешката пътечка. Модното шоу на пролетно-летния сезон на "Beyond Closet" беше младежко и интересно, особено наситено с младите леко badass модели от Winner (и други кадри на YG).

52.jpg

 

 

 

69.jpg

67.jpg

73.jpg

33.jpg

 

 

26.jpg

 

 

Цялата петорка позират и за STAR1 (VOL. 32) MAGAZINE, което излиза през ноември.

15.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук да ъпдейтна:

 

В сезона на номинациите, Winner имат своето място и очаквана подкрепа на адски много фенове в Корея, и извън нея.

Известно е, че много корейски граждани, далеч над тийнеджърска възраст им се радват и предполагам гласуват момчетата да получат заслужените си награди за дебют. В категориите на МАМА 2014, имат 2 номинации за:

Best New Artist

Union Pay Artist Of The Year

Гласувайте

 

Заедно с още артисти на YGE, Winner присъстват и в топ 10 артистите на годината за Daesang.

Те ще се борят с 2NE1, EXO-K, god, Girls Day, B2st, Sistar, IU, Akdong Musician и Taeyang.

gr5z0oA.png

 

Aко сте пропуснали момчеатата бяха, спечелиха награда и изпълниха Empty на SIA (Style Ikon Awards) 2014.

Screen%2BShot%2B2014-10-28%2Bat%2B6.10.4

https://www.youtube.com/watch?v=QN602rhkQbU

 

.

 

Няма как да пропусна фешън филма им за ELLE Korea.

Winner x Elle Korea Making film

 

За финал споделям пълното забавление на момчетата с кукавите водещи на Weekly Idol. Гаранция, че ще се смеете, яко.

Screen%2BShot%2B2014-10-23%2Bat%2B9.36.3

WINNER on Weekly Idol 141022 ENGSUB [VIDEO]

Part 1| Part 2| Part 3| Part 4

Source: onlybbcacesubs kuchubuchu

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Melon Music Awards

https://www.youtube.com/watch?v=ywcokur_WE0

 

По някаква причина на официалния канал са качили само соловите изпълнения, затова ето цялото представяне от друг канал дано не го изтрият.

https://www.youtube.com/watch?v=8OO4aVUHvSw

 

 

 

Winner получиха 2 награди - Best New Artist и Top 10 Award, напълно заслужени.

Тяхното представяне, за мен, беше най-доброто за вечерта. От интрото до общото изпълнение всичко беше страхотно. Поздравления! Да не повярваш, че са rookie-та.

 

 

tumblr_nezauaCjor1r94frdo1_400.giftumblr_nezauaCjor1r94frdo2_400.gif

tumblr_nezauaCjor1r94frdo3_400.giftumblr_nezauaCjor1r94frdo4_400.gif

tumblr_nezauaCjor1r94frdo5_400.giftumblr_nezauaCjor1r94frdo6_400.gif

 

Слагам в спойлер и няколко снимки

 

BCmw2kP.jpg

KeYMQvF.jpg

Първоначалната ми реакция беше, че стилистът пак се е гаврил с тях. Те е умопомрачаващ с този шал, Мино прилича на Хари Потър, а Хун е най-зле...

иначе как гордо пристъпя  :28558:  

pny1jim.jpg

oLTVsg2.jpg

ji74UZJ.jpg

l3nhTfX.jpg

QGxRPA8.jpg

0k0mtkR.jpg

Любов ли бе, да го опишеш... :lol:

oYOGxT8.jpg

wrhL98k.jpg

SSa2SkR.jpg

А Техюн е просто безценен...

IipgjhK.jpg

JSNWYdg.jpg

Продължение на идилията Block B x Winner 

eNRvKgy.jpg

L83J4pU.jpg

V9cdT4Q.jpg

tumblr_nezwenZS3I1su1j2wo1_400.gif

:inlove:   :inlove:   :inlove:

tumblr_nezz67KB6P1stwgbyo6_400.giftumblr_nezz67KB6P1stwgbyo4_400.gif

 

 

 

tumblr_nf0hyjYrQa1tppzsoo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им беше много зрелищно, факт, с идеята да представят всяка песен, и както се оказа, YG стои зад режисьорството му.. :896767:

B2UzkQ4CQAA7Uk4.jpg

 

Друго исках да кажа, защото гледах наградите - честито на Winner за двете награди, много се радвам и за шоуто, което спретнаха (Мино е цар, цар), но няма как да не отбележа, че момчетата се радваха (сякаш) повече и от сърце, когато обявиха ENL на Теянг за песен на годината. :lol2: 

tumblr_nezfu76XQn1te8pnlo1_500.gif

tumblr_nezfu76XQn1te8pnlo2_r2_500.gif

 

Завършвам с нещо очарователно, ала календар, защото Winner тепърва ще имат и още рекламни кампании и нови договори..и няма да им хвана бройката..

E7ZCCxP.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Winner получиха Best New Artist Award на MAMA вчера. Аз съм повече от съгласна с това  :)

 

2IeOyoA.gif

tumblr_ng0920cNxN1tk6p0mo2_500.gif

 

 

Stm6aqN.jpgqQlgLkb.jpg

8uiIBcE.jpg

7wVz9dn.jpg

tumblr_ng1nrebAg51tnmjsvo1_1280.jpg

ABSdwPm.jpg

 

 

 

Winner + Epic High

 

 

Мино се включи в изпълнението на Friday на IU

 

 

MAMA = 'Mino Asian Music Awards'  - това се трендваше worldwide в туитър  :lol:

 

 

EFn63ms.gif6NC5xGj.gif

bHPa9z4.giff6e9qsH.gif

Yl39bMP.gifPZldTwE.gif

tumblr_ng1gscWSDy1u2eefgo2_500.gif

tUOVYhu.gif

0qpNiWa.gif

Fds9lPx.gif

Не е чудно защо, нали? :D

 

 

 

f7Vljdf.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ех, много Мино имаше в SBS Gayo Daejun. Не че се оплаквам, де. Можеше и повече i%20love%20this.gif

Winner получиха още една награда Best New Artist.

 

tumblr_ngya17Ee3q1rkanf9o1_1280.jpg

 

 

Нам Техюн  :lol2:

tumblr_ngya17Ee3q1rkanf9o6_500.jpg

 

 

 

 

Видеото започва така, защото в началото имаше технически проблем и вместо Winner се чуваха момичетата от Lovelyz, които казваха "Благодаря, благодаря" вероятно в бекстейджа. От официалният им канал явно са решили да изрежат тази част. Не ми хареса ремикса на Empty, харесвам си я в оригинал повече.

 

Общото изпълнение на рукитата - Moves Like Jagger

 

 

И допълнителните включвания на Мино  

 

 

Lucky Boys - Мино, Nichkhun(2PM), Yonghwa(CN Blue), Baro(B1A4), L(Infinite) откриха шоуто. Петимата бяха и водещи.

Epik High x Mino, B.I, Bobby

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...