Jump to content

Recommended Posts

oshin-2013.16949.jpg

 

Оригинално заглавие: Oshin / おしん

Българско заглавие: Ошин

Режисьор: Shin Togashi

Сценарист: Writer: Sugako Hashida, Kota Yamada

Премиера: 12 октомври 2013 г.

Времетраене: 109 минути

Жанр: Драма, Исторически

Страна: Япония

Субтитри: Английски

 

IMDB

Asianwiki

 

Участват: Kokone Hamada, Aya Ueto, Goro Inagaki, Pinko Izumi, Kayoko Kishimoto, Manami Igashira, Ayako Kobayashi и др.

 

Резюме: Действието се развива през ерата Мейджи, когато малката дъщеря на бедно семейство е изпратена да работи в дома на заможни хора, за да изхранва близките си.

 

Сваляне

 

Онлайн с английски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бих гледала с интерес. Животът тогава и там. Резюмето от 1 изречение е достатъчно, за да събуди интереса ми. Правя аналогии с баба ми, която също е била дадена да служи на заможно семейство от родителите си на доста крехка възраст. Естествено животът й не е бил толкова драматичен колкото показват в трейлъра, но доказва, че независимо от времето и нацията нещата си остават същите. Дано да има субки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Сериала не съм гледала. От до ми бе интересен филма но не ми достигна малко повече "психология", някак си то хубаво трагедии една след друга но детето-родителите след началото се "загубиха", после при завръщането на Ошин и чак в края пак мъничко. Старание за топлина, любов, съчувствие към ГГ имаше от страна на творческия екип зад филма но малко прекалиха с епичността. Бих навлязла повече в преживяванията , чувствата на героите ако бях аз режисьор-сценариста и намалила "героизма".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...