Jump to content

Razzormaw

Recommended Posts

Ами защото това е другото име на Бишамонтен само че на някакъв друг език беше. Всъщност в предишният сезон я представиха с това име и затова и Казума и вика Вийна на галено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод. Най-накрая разбрахме защо Бишамон се газира толкова при вида на Ято, а той го раздава боК айляк. Иначе хубав тупаник падна и клифхенгърче накрая... та нямам търпение за следващия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно много увиснал финал оставиха:) Ама си е друго да си чел мангата B) Иначе чудесно би било да пускат по повече от един епизод седмично, нещо не ми стигат тия 20 минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз очаквах това да е заглавието, което ще гледам с най-голяма досада, а излезе, че ми е най-интересно от всичко в този сезон. Е, може би с изключение на Хайкю. И на мен не ми стигат 20-те минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм голям епизод наистина...много ми хареса и действието и бекграунда на Ято и Бишамон, който представиха, а краят наистина беше изненадващ. Този сезон определено почна ударно ще видим как ще се развие до края. Предишният беше повече comic-relief ама сега нещата са по сериозни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така замълчахте, епизодът беше 10/10:) Няма с кого да се напсуваме в тая тема сякаш :28558:

 

Виещата Вийна получава отдавна заслуженото си - както Хиори обясни, гот е хората в семейството да си казват нещата, вместо да се правят на перфектни;)

 

Не си представяте колко ми е трудно да пиша коментари по анимето, без да спойля:) Обещавам си тържествено никога повече да не чета мангата на аниме, на което му чакам следващ сезон :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодът ми хареса, но анимацията беше lame as ever, много му е къс бюджета на това аниме явно. Като изключим арта на героите, бекграундите, фантомите и всичко останало е на ниво Naruto filer animation.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в тоя сезон вдигнаха летвата в сравнение с първия, така че евентуално за третия може да отпуснат по-читав бюджет.  Впрочем малко раничко изкараха развръзката с двубоя, чудя се какви ще ги забъркат още до края:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То беше ясно, че същинският clash ще е Ято и докторчето ама пак с Биша бая се помлатиха. Това с Юкине ми хареса наистина не го очаквах и добре се измъкнаха от ситуацията.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен па не ми ареса. Щеше да е 100 пъти по-яко ревльото да умре, Ято да изтрещи и да затрие цялото боклучаво домочадие на Бишамон от лицето на... как беше?... "Далечнио брег"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то кво да се коментира - на мен малко бързо и безболезнено ми се стори възстановяването на Вийна, уж голяма драма беше с тия шинкита, ще мре па ще се преражда, а накрая извади една стара баба за меч и оправи нещата :28558: Дано заплетат нова интрига по-нататък, да не изтърват заряда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеее, доживях си един от любимите моменти от мангата в 7 еп.:)

 

 

Хиори подари на Ято мини-храмче :28558: Поне това с Ебису беше нещо ново за мен, добре че се отплеснах и забравих да следя мангата в един момент:) Явно тоя сухар ръководи парада на маските.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се е видяло, че сама ще си пиша тук, ама карай...

 

Нещо ме изпообъркаха с тия божи имена, всеки втори е Ебису :28558: Коуфуку ясно, ама другите двама са ми малко мътни. Доколкото разбрах, русият с тъмните очила е истинският Ебису, а оня другият се подвизава под това име, за да върти далаверата с маските и аякашитата? Нали така?

 

И друго ми е малко странно:

 

 

Тия бащиства и майчинства божествени нещо не ми се връзват... Все се приказва за на Ято баща му, а Ято заявява, че се е родил от вярата на хората. Как става тоя номер? Сега пък и Ебису №3 вика на оная горгона подземна "майко". Обърнаха го на семеен маскен бал :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...