Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Teukie

:wub:

 

leeteuk-super-junior-7674443-512-384.jpg

 

Ау...и тази душичка остаря,помъдря и се разхубави с още една година .... Пожелавам му адски много късмет и невероятно много щастие....Безбеой много извяви в професионален план и да вземе да се оглежда за жена вече,че ... ;ДД кеке..шегувам се.....дано да намери така търсената любов...love ya teukie ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Leeteuk

 

32216_389588007729_536167729_4041245_6103834_n.jpg

 

Да е жив и здрав, винаги с широка усмивка. Да сплотява момчетата от Super Junior и да ни радват с нови песни, участия и все хубави клипове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен ! Да е жив и здрав и да не може да се избави от щастие и успехи :)

3.jpg

1.jpg

Как са го изненадали - Бързо хапване от тортата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на причината да им обърна внимание. Жив и здрав да е, да е все толкова очарователен и харизматичен, да не губи усмивката си и да държи на своето. Много щастие и успех му пожелавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Да си призная тая концепция ми допада повечко от ударния сексапил, момчетата имат много изчистен и магнетичен вод. А какво стана с последното БОНАМАНА изпълнение ?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре изглеждат на изпълнението на "No other" ... Heechul нещо доста се е изрусил ама му отива....Leeteuk пък колко весел ми се вижда,като го гледах на мен ми ставаше весело :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотни бяха на това изпълнение ^^ всички са толкова усмихнати, весели и сладкии направо се разтапям като ги гледам :wub: да продължават в същия дух ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100706 TV series “Athena” to air on SBS in November

 

TV series “Athena,” the spin-off from last year’s blockbuster drama “IRIS,” has been confirmed to go on air on public network SBS in November, according to the show’s producer Taewon Entertainment on Tuesday.

 

Taewon announced that the series will be broadcast on Monday and Tuesday evenings on SBS, and released a teaser poster featuring six actors in the main roles — namely Jung Woo-sung, Cha Seung-won, Soo Ae, E Ji-ah, Kim Min-jong and Choi Si-won of idol group Super Junior.

 

The teaser poster will be produced into a billboard ad and hung on the outside of the Cine City building, a major theater located in Seoul’s trendy Shinsa-dong district.

 

“Athena,” currently filming in Korea, will kick off its location shoots later this month in six foreign countries including Japan and Italy.

 

The storyline for “Athena,” named after the Greek goddess of war strategy, will be about terrorist acts and threats against the Korean Peninsula and the whole world.

 

^__^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~100706 Super Junior @ KBS Shenyang Open Concert Fancams~

 

~No Other~

http://www.youtube.com/watch?v=KY4Mdj98uhI

 

~Sorry, Sorry~

http://www.youtube.com/watch?v=87sSQBCUIgU

 

качеството е кофти, но не са качили други още ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после пуснаха и клипа на No Other...:es:

Много приятна песничка,пък и само факта, че през цялото време се усмихват ме кара да го гледам отново и отново...големи сладури са!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва просто е един от най-сладките клипове който някога съм гледала. момчетата как се усмихват постоянно просто те зарежда с енергия :rolleyes: много яко ми става като го гледам. просто е един такъв сладък даже не мога да определя точно :rolleyes: но е мега много як :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Корея, ех!

Гледам сладкият клип и само си повтарям, КОРЕЯ ме дебне от всякъде!

Невероятна атмосфера, цветове, усмивки, балони, роза, романтично предложение, сладки "момчешки" физиономии, и многоооооо любов.

Клипът е прекрасен, класически жив, секси и сладък по своему....и казвам браво веднага.

Момчетата го заслужават, заради работата си, за това че и те пораснаха, не са хич junior-и вече, поне в моите очи и уши.

Таза песен го доказва и е поредната, която ме грабва от първо слушане.Успех и занапред!

 

Siwon е страхотен, не прекрасен е :P .Въпреки, че той(виждам и не само неговото отсъствие в студиото за записа и танца) е доста зает покрай новия си проект,

но ме радва факта, че поне успява да се появава на сцена.Изглежда различен с по-късата коса, малко по втален, някак с тен и още по-възмъжал.

И тази безобразно сладка трапчинка ме кара да гледам клипа пак и пак....

snapshot20100707162711.jpg

54561235201007071837422.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът ми харесва точно толкова, колкото песнета и това очаквах.

 

Омръзна ми от ударни сексапил, сърцераздирателните балади, разкъсаните блузи и модифицираните гласове, които ни дебнат в момента при всяка група, във всяко изпълнение. Тази песен е свежа, позитивна, нежна, носеща усмивка, а клипа...Няма я перфектно синхронизираната хореография, смръщените лица и тежкия грим,. Всичко е толкова поглъщащо и естествено, сякаш е правен на шега и тези топли цветове....И усмивките.

 

Не е само SiWon с тръпчниките, и Teukie като ми се усмихне и ми е едно лятно, хубаво...Малко EunHyok го преекспонираха, ама няма лошо. HeecНul е почти невинен в тази библиотека, а YeSung с балоните...радвам се, че момчето най-сетне започна да си получава времето и признанието за гласа.

 

Искаше ми се Кангин и Ханкьонг да са тук, но-единият иска да бъде самостоятелен, другия да стане по-добър мъж, така че можем само да им се радваме, макар че техните усмивки щяха да внесат още повече красота в този клип. Даже КиБум ми липсва, ама не толкоз че да застрадам...

 

Евала, момчетат се размазаха от работа, а не пренебрегнаха и не малкото си странични проекти. Кой с драми, кой с радио, кой с предавания, кой с всичко накуп. Заслужават отплата за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз почувствах същото. Много позитивно настроение и най-важното - безброй усмихнати лица. Връщат ми усещането, което носеха старите им изпълнения от SM Town.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми допадна клипа още при първото гледане.Песента също е добра/имат и по добри де/.

Само това момченце

Да си кажа,че така на галено се изразявам просто.Да не си помисли някой,че е подигравка.Че съм си патил от това. ;D

по пълното,ми беше странно да го гледам в клипа.По време на танците.В предишните клипове явно не съм му обърнал внимание,но тук без да се обижда някой...го помислих за някой комик подбран за клипа.Хубаво е,че му се дава шанс.Защото наистина пее страхотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...