Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Новото начало.

Шегувам се. Ред е вече на общата част, "Countdown" е на път. D&E представиха своите тийзър изображения за своя предстоящ албум "Countdown", предстоящ да излезе на 2 ноември. Не остана.

КликКлик.

IMG_20211025_054732.jpg

 

IMG_20211025_055421.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео тийзър на D&E 'ZERO' #1
Дали пък сингълът няма да се казва така? 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

А в Инстаграма си Хичул публикува кратко видео в което показва поканата за SM Halloween парти, което ще се проведе след двегодишно прекъсване. Тя е във формата на далгона бисквита в стила на Squid Games, а Хичул добавя текст: "Далгона бисквитата, която SM ми даде. Ако нивото на трудност е такова (високо), тогава направо ще ви кажа, че напускам компанията. Ако вие се провалите, вие напускате SM.":lol2:

(снимката не е неговата)

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D&E със специален разговор - Blank Night For D.:)
Ънхьок трябва да се постави на мястото на Донгхе и да отговори на зададените въпроси (ужасно е забавен), самият Донгхе също им отговаря.

 

 

D&E със специален разговор - Blank Night For E.

Като горното.:)

 

 

Въпроси към D&E, отговарят двамата.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красивото изпълнение на "be" на Ънхьок от вчерашния M Coundown.

Това беше и последното промо в музикални предавания за Хьокдже. 
Беше страхотен, браво!

 

 

D&E с втори тийзър за "ZERO". 
Рейсъри, а? Готино. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се провежда SM Хелоинското парти, като „SMTOWN WONDERLAND 2021“ ще подкрепи образователните разходи, необходими на младежите, които преминават от приемна грижа чрез The Beautiful Foundation. От Super Junior само Shindong и Siwon вземат участие, ето и как са облечени..

 

Shindong – Squid Game Younghee  /  Още снимки + клипче Цък

Siwon – Batman  /  Още снимки + клипчета Цък

 

FDA1-G7-HXMAAU2k-F.jpg FDA7-Yc-WWUAIcwg-L.jpg

 

SM HALLOWEEN HOUSE 2021 Behind the Scene

 

П.П: 

 SUPER JUNIOR-D&E Documentary 'COUNTDOWN TO ZERO' Ep.3 | COUNTDOWN

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Годишният поздравителен сет на Super Junior в кратко видео.

 

Малко снимки? Сигурна съм, че фотото на Шиуон ще стане иконично сред феновете. :D
Изображение

Изображение
 

Изображение

 

Изображение
 


И медли с най-интересните моменти от излизащия утре албум на D&E.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента "Zero" на D&E излезе. 

Да си призная, на първо слушане не съм впечатлена, но ще видим по-натам. 

 

 

Снимки от пресконференцията. Водещ е бил Шиндонг.

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D&E на Music Bank днес.

 

 

Между другото, гледам, че никъде не сме споделили, че Супер Джуниър са номинирани за Worldwide Fans' Choice TOP10 на тазгодишните MAMA (заедно с мнозина други). Категорията е с гласуване от феновете и много се надявам E.L.F. да успеят да качат групата в ТОП10.
Изображение


Шиндонг пък е сред осемте победителя в надпреварата SM Helloweeen contest.
От името на призьорите на организацията The Beautiful Foundation ще бъде дарена сума за благотворителност.
20211105100422352ojkg.jpg

20211105100422467tmgx.jpg


В Корея е 6.11, което означава, че вече можем да кажем Честита 16-та годишнина, Супер Джуниър!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много им се радвам как се задържаха заедно толкова дълго време :wub: Пожелавам им още много пъти по 16 пъти да си празнуват годишнината. Така като ги гледам те натам са се запътили :D Истински к-поп динозаври!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Label SJ потвърди, че членът на Super Junior Shindong е дал положителна проба за COVID-19 на 11 ноември.

Shindong в момента е под карантина и съответно ще спазва всички указания за безопасност, а Label SJ увери, че не е бил в близък контакт с други членове на Super Junior или членовете на „Knowing Brothers“ на JTBC, близо до времето, когато е влязъл в контакт с вирусът.

Вътрешни лица разкриха, че Shindong всъщност е бил ваксиниран, когато е дал положителна проба за COVID-19. Според тези вътрешни лица, „Shindong получи ваксината „Johnson & Johnson“ преди доста време. Той всъщност трябваше да получи повторната си ваксина следващата седмица“.

Преди това членът на INFINITE Sunggyu също привлече внимание за положителен тест за COVID-19 приблизително 3 седмици след като получи ваксината си „Johnson & Johnson“.

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хегемонията на Super Junior като #1 на платформата KKBOX K-pop Chart (Тайван) беше разбита от D&E, `чийто албум "COUNTDOWN" се класира директно на първото място. Аз съм в шок, ужас и с голяма усмивка - ето, вижте :D
Изображение

 


Ето ги двамата "завоеватели" Донгхе и Ънхьок с изпълнение на днешното Inkigayo - хубавеят си и се кефят на изпълнението. 
Изображение
 

 

 

През седмицата застанаха пред камерата на BuzzFeed Celeb и си направиха и кратък "тест" колко добри приятели са.

 

 

Искам да споделя нещо,което ми направи впечатление тези дни. 
"Фенка" (направо ми се повръща да я нарека така) постнала с гняв видео от разговор с Ънхьок на видео фен срещата им. Да обясня малко. Знаете сигурно, че вместо офлайн събития в последните две години, агенциите организират така наречените онлайн фен-срещи, които са (мини) видео разговори с продължителост около 2 мин. За да участват в такъв феновете трябва да се регистрират на сайта на съответната агенция с някакъв номер, получен при закупуване на албума, после се теглят 50-100, колкото са там победители. Предполагам събитието е както приятно за артистите и още повече за феновете, така и много изтощително за двете страни, но по различен начин.
Та въпросната девойка спечелила такова видео-обаждане и била много щастлива. Включил се Ънхьок, поздрави ли се, бла-бла, тя казала, че от 14 г. е фен, браво. И го попитала "Като какъв фен ме (ще ме) помниш?" Певеца се замислил и казал "Добър фен." Тя се възмутила "Фен съм от 14 г. От 6 г. ходя по фен срещи, а ти няма какво друго да кажеш?" Ънхьок учуедено я попитал "Да. Какво би трябвало да отговоря?... Моля, не ме карай да правя такива неща..." След приключване на срещата тя много възмутена писала "Как може така? Колко пари даваме да си купим албумите им, това не е безплатно. Как може да се държи така? Това ли заслужих след като го подкрепях толкова години..."
Чудя се и аз нещо. Когато айдълите отговарят на всички, че са "прекрасни" и скъпи за тях ги обвиняват в лицемерие. Когато същите тези хора споделят честно мнение, като кажат, че просто е "добър" биват обвинявани, че не ги е грижа за феновете? Не знам какво е очаквала тази дама, но аз адмирирам Ънхьок за честния му отговор, макар за нея да е недостатъчен. 
От мен той има едно голямо браво и да си призная още повече се издигна в очите ми.
Eunhyuk-thumbnail-10112021-780x470.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eunhyuk ще бъде първият идол, който ще режисира мюзикъл.

Режисьорският му дебют е концертният мюзикъл „Altar Boyz“, със сюжет, в който пет момчета образуват момчешка група, за да донесат любов и утеха на публиката чрез песни и танци“. Ще се излъчва от 18 до 24 декември в KBS Arena.

NU'EST Baekho, ASTRO Yoon Sanha, SF9 Taeyang, Golden Child Y и Joochan са сред участниците в „Altar Boyz“.

 

FEh-Bw-I6-Vc-AA2-G09.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...