Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Скиците D&E с пародия #4 - реклама за албума им COUNTDOWN.

Не, няма други като тях.:lol2:
Ако човек не им се усмихне поне веднъж, то проблемът не е в дуото, да си знае. 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия са като ученици, бе... :blink:

Много готини и забавни. Говоря за D&E.

Ама, ей на, и друг от колектива и той такъв.

Leeteuk сподели за сватбата, за която мечтае.

В епизода от 29 септември на „Bride X Club“ Leeteuk се появи като специален гост. На този ден MC Lee Geum Hee попита лидера на Super Junior дали мъжете имат фантазии за сватби, на което Leeteuk отговори: "Имам такава", и започна да доразвива.

Leeteuk каза: „Мечтата ми е да направя сватбата си на стадион Jamsil“ и започна да споделя уникалната си романтика за сватбата си. Той сподели, че иска да има сватба с феновете си, като концерт. MC Lee Hyun Yi след това попита Leeteuk: "Все пак биха ли дошли фенове?" и Leeteuk изглеждаше хванат неочаквано. :28558:

А де..

 

Малко след това той отговаря: „Може да са разстроени“, но започна да обяснява, че иска сватбата му да бъде като фестивал. Той сподели и подробния план за сватбата си. Leeteuk сподели, че феновете му ще могат да видят изпълнението на Super Junior за част 1 на събитието. Тогава в част 2, Leeteuk ще се появи с хеликоптер и ще слезе на стадиона с въже. :lol2:

MC Kim Na Young отговори: „Жените мразят това“, докато Park Hae Mi също добави: „Ако слезете с хеликоптер, воалът на булката ще отлети“ и обясни, че това е най-лошият план в действителност, което кара всички да се смеят.

Изт.

:slap:

 

1633104387-eng-leeteuk-x-bridexclub-2-1-

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На провелите се днес The Fact Music Awards групата спечели три отличия -Worldwide Icon, Fan N Star Choive Awards (Singer) и Artist of the Year (Bonsang). Изпълнението им страхотно, но включването на Хичул с барабаните беше върха на сладоледа. Честито!

Изображение

 

Изображение

 

Снимка от Йесонг.
Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

Докато качат официално видео, нека се порадваме на това.

Super Junior с изпълнение на House Party + Black Suit + Devil +Sorry Sorry + House Party. За съжаление Донгхе не участваше в танците, заради проблем с коляното, Дано скоро се оправи!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново въпроси от фенове към D&E - Q&A ep.6.

 

 

 

И нещо с което, ако бях SuJu стан нямаше да спра да се хваля.:D
Super Junior #1 за - ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - 204 поредни седмици в платформата за музика в Тайван Taiwan KKBOX K-Pop Album Chart.
Албумите са представени както следва:
• The Renaissance (27 weeks at #1)
• Timeless (59 weeks at #1)
• Time Slip (15 weeks at #1)
• Replay (79 weeks at #1)
• Play (23 weeks at #1)

Изображение

 


Друго интересно за мен. Тази стриминг платформа е съб лейбъл на японската телекомуникационна група KDDI, като пазара на KKBOX са предимно Тайван, Сингапур, Хонг Конг и Япония, а ползвателите са основно говорещи мандарин. Каква магия са им приложили Джуниърите не знам, но това постижение е страхотно. Може да не е Билборд или Gaon, но устойчивостта и любовта, която E.L.F. проявяват може само да ме възхити. Поздравления!

 

Ето тук мжем да видим магията за която споменах по-горе.:D
Black Suit, 9.11.2017 г., изпълнение на M Coundown при завръщането им с албума Play

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медли за албума на D&E. 

Специален албум за 10-тата годишнина на дуото. 

Какво? Албум на 5.10, 22:00 KST? Не знам, честно, ще ги видим. 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа, харесвам групата, харесвам песните й, харесвам момчетата и не само като изпълнители, а и като личности.

Но признавам, не съм чак толкова на ти с тях, има много неща, които не знам.

Обаче това, че в Тайван ги обожават и че са на първи места в класациите, и имаше една награда, дето от години само те я вземат, ето това дори и аз го знам. И много ме кефи това. Момчетата са на сцена от години и ще продължат, защото са много добри. И винаги ще имат фенове, които ще ги обожават. Та това исках да кажа.

 

Ей ви малко задушевно.. от SUPER JUNIOR-D&E.

 

SUPER JUNIOR-D&E The 10th Anniversary Special Talk '담담한 밤' | Night Talk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, че хубави песни ще получим от момчетатата. Шест на брой.

И по какъв още по-готин начин ни ги показват.

 

SUPER JUNIOR-D&E The 10th Anniversary Special Medley

 

00:00 너는 나만큼 (Growing Pains)
01:07 머리부터 발끝까지 ('Bout you)
02:01 B.A.D
03:17 No Love
04:35 땡겨 (Danger)
05:25 떴다 오빠 (Oppa, Oppa)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super Junior D&E излъчват харизма в нова фотосесия за списание 1st Look. Още снимки.

 

Super Junior D&E украси корицата на последния брой на списание 1st Look!

Отделението, което се състои от Donghae и Eunhyuk на Super Junior, отпразнува десетата си дебютна годишнина със звезден външен вид. Един такъв ансамбъл имаше всеки от тях в различен костюм с есенно оцветяване, като задните им страни бяха редактирани заедно, за да изглеждат като един човек.

В последвалото интервю двамата споделиха: „Първият пълнометражен албум е този, който празнува десетата ни годишнина, както и този, който официално обявява нов старт за Super Junior D&E. Това е ново начало. Повече от всичко друго, това е албум за феновете и нашите дейности ще бъдат подарък, който сме им подготвили. "

Те добавиха: „Ние говорим най -много помежду си за лични въпроси, освен за бизнес. Ние мислим за себе си като куче (Donghae) и котка (Eunhyuk).

IMG_20211007_055223.jpg

 

IMG_20211007_055230.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-ми, последен епизод с Въпроси и отговори от D&E.

 

Дуото ще бъде и сред участниците в първият виртуален концерт на KOCCA, който ще се състои на 29.10 и ще се излъчва в YT канала им.

 

 

Йесонг в Инстаграма на шоуто Get A Family, в което известни личности ще участват като ще приемат ролята на семейство.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ни очакват изненади.

Donghae ще издаде дигитален сингъл "California Love", с участието на Jeno от NCT на 13 октомври. Също така ще пусне b-side песента "Blue Moon" feat Miyeon ( GIGLE)

Още тийзър снимки: Клик.  Клик

IMG_20211011_063028.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кюхьон и Ънхьок ще са част от фестивала Feel Korea 2021 в Дубай, събитие осъществявано от Туристическата организация на Корея. 

K-POP PARTY със Super Junior ще се състои на 15.10.

f9f59c70d23b3880.jpg

 

f4b2f5a995727cf0.jpg

 

 

Тийзър на песента на Донгхе California Love, която е с участието на Джено (NCT Dream).

Излиза на 13.10,18:00 KST.

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Донгхе и Ънхьок си говорят за солото на първия в албума на D&E. 

С други думи - хайлайта на California Love. 

 

 

Слд тази песен ще очакваме и солото на Ънхьок. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

California Love - Донгхе , с участието на Джено.:)

 

 

Добре де, да ме пита някой защо не качих и другата му песен, която излезе - Blue Moon, и в която участва и Miyeon((G)I-DLE)?
Сигурно защото е само аудио, знам ли?
Странична бележка. Девойката взе участие в албума на Рейдън, който излезе вчера, днес я чуваме в песен с Донгхе. Ще я водим в Куангя ли, какво? 

 

 

Ънхьок на път за в Дубай, подкрепяйки Донгхе - показва, че слуша песните му.:cry:
Изображение
 

Off Topic

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...