Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Председателят на Световната здравна организация д-р Тедрос Адханом Гебрейесус похвали групата за последната им песен, споделяйки в Туитър: "Благодаря ви, E.L.F., че споделохте са нас House Party, новата песен на Super Junior. Super Junior, вие сте в точния момент. Наистина все още трябва да вземаме предпазни мерки срещу ковид, за да се пазим едни други и да контролираме пандемията. Благодарим ви, че напомняте това чрез музиката си!"
Оригинален туит ТУК
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си имало и продължение..

Не знам оня отаде спи ли, не спи ли, ама на маймуни ги направиха тези момчета.:28558:

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес, на Инкигайо.


Super Junior и Минхо, който независимо от часа на предварителния запис (обикновено рано сутрин, около 5 ч.), графика си и снимките за нов клип е намерил време да посети и подкрепи Су Джу по време на промоциите на House Party.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, сиктир, че се наконтили..

И какво се задава от тях.

[ ㈜ SJ 글로벌] SJ GLOBAL Inc. Teaser

 

Епозадите на [SJ GLOBAL] ще излизат всеки петък от 18:00 (KST).

Само в YouTube SUPER JUNIOR канал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се разкрива дългоочакваното сътрудничество между Super Junior и индонезийската изпълнителка Rossa. Rossa, която е известна като легенда в индонезийската музикална индустрия, тъй като кариерата й обхваща повече от 2 десетилетия, подписа с SM Entertainment през 2019 г. По това време имаше намеци за възможно сътрудничество със Super Junior и сега това се осъществи.

На 26 март беше обявено, че членът на Super Junior Donghae ще бъде включен в най-новия й музикален видеоклип „The Heart You Hurt“, чиято премиера е на 31 март 2021 г. от 20:00 (KST). Ето тийзър..

Rossa - The Heart You Hurt (MV Teaser)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super Junior, House Party и изпълнението им в Music Core във вчерашният епизод на предаването.

 

А в новия брой на списание Браво България ще има плакат на групата, който желае да ги лепне на стената и да им се радва..

Ggt9H.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са страхотни.Визията и излъчването им са много добри.Изпълненията им от последните участия в предаванията ми харесаха много.

 

Аз плакатчето го имам вече.Не ми е на стената,а ми си е прибран чинно и прилежно до другите им в папка:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специална версия на House Party - домашна версия. :D

Празнуват момчетата, направо на 60-годишнина минаха. Обаче толкова са забавни и усмихнати, че много от по-младите им колеги могат само да завиждат за настроението, което излъчват. 

(а, между другото, ще забележите ли къде се е "скрил" Хичул в първата част на видеото преди да блесне със страшен рап? :lol2:

560bc06542f7df62.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получихме още едно специално видео на House Party, този път "самостоятелна" версия.
Всички са такива шушумиги, че както каза Ерик Нам в предаването си - карат ме да поискам да съм част от група. Аз бих добавила - именно от тази група. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kyuhyun се завръща с нов сингъл!

Предстоящото издание е част от „2021 PROJECT: 季“ (2021 PROJECT: Season), проект, в който Kyuhyun издава нов сингъл всеки нов сезон. Предстоящият дигитален сингъл, съответстващ на пролетта на тази година, е озаглавен „Coffee“ и се очаква да излезе на 13 април от 18:00. KST заедно с музикален видеоклип.

За „Coffee“ Kyuhyun отново се обедини с хитмейкъра Kenzie, шест години след последната работа с нея. Кензи е продуцент зад хитовите му балади „At Gwanghwamun“ и „A Million Pieces“.

Вижте тийзър изображенията му за Coffee.

kyuhyun-4.jpg

 

Off Topic

 

kyuhyun2.jpg

 

kyuhyun-2.jpg

 

kyuhyun-3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/29/2021 at 12:10 PM, kandala said:

(а, между другото, ще забележите ли къде се е "скрил" Хичул в първата част на видеото преди да блесне със страшен рап? :lol2:

 

 

 

Много сладурска версия хехе - през цялото време се притеснявах някой да не се харзулне по гладкия под като са така по чорапки :D 
А Хичул е под бюротооо, видях гооо!  :es: И много сладурски е завършека също впрочем.. на забавен каданс :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Хайде да е жив и здрав Ънхьок! 
Между другото, аз не че станвам Super Junior, обаче много си ги обичам и точно този младеж беше един от първите, които забелязах в голямата формация. Да, заради лицето му, няма какво да крия, беше ми странен на фона на лъскавите си колеги от групата. Обаче с времето
 разбрах, че Хьок Дже, както е истинското му име, е един от най-забавните и готини айдъли, които имаме късмета да наблюдаваме на сцена и в предавания. 
Дано ни радва още дълго, дълго време и понеже наскоро беше споделил в някакво интервю, че се замисля за семейство - пожелавам му го от сърце.
Вярвам, че ще е страхотна половинка някому. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, много са готини младежите от Super Junior, много им се кефя...

 

D&E публикува специален акустичeн кавър за рождения ден на Eunhyuk.

"Gloomy" "е песен от 2019 г. от техния 3-ти мини-албум„ Danger ". Donghae ремиксира песента в акустична версия като специален подарък за феновете им на рождения ден на Eunhyuk.

D&E 우울해 “Gloomy” birthday ver. 생일축하해:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...