Jump to content
garfield

Super Junior

Recommended Posts

Е това го пуснах ...Нищо пак ще го слушам хаха...

Днес ни пуснаха клип докато Luna и Ryeowook записват дуета си.

На последните две предавания Хенри беше само с Kю

[22/06/13]  
[23/-6/13]

За новия брой на ELLE

tumblr_mortgeTP8W1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_mortgxd2dM1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_morthhjKcO1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_morti4DBoH1rcoad1o1_1280.jpg

Нещо ново  от SUJU този път дебютen албум за японския пазар

02.07.2013 – Интервю на по-големия брат на Хенри – Клинтън – с “The Star”.

1012190_528739490513545_603397488_n.jpg

Henry Lau тръгва от Уилоудейл (квартал на Торонто) и стига до прозвището K-Pop звезда.Южнокорейската сензация е член на мъжката група Super Junior – M и издаде нов албум наскоро.

На Clinton Lau все още му е трудно да свикне с факта, че по-малкият му брат – също като него от Торонто – сега е световноизвестна звезда. “Той има фенове, които го следват 24 часа и дори са на смени в преследванията му с такси”, казва той с недоумение.
Преди няколко години, 24-годишният Henry Lau бе отскубнат от родния си дом в Уилоудейл и оттогава се превръща в една от големите K-Pop сензации на Азия, свирейки на цигулка и изявявайки се с групата Super Junior – M под крилото на SM Entertainment.
Преди да отиде на прослушване и да бъде приет в един от топ 3 музикални лейбъли в Корея, Хенри е бил един обикновен дванадесетокласник, смайващ семейството си и околните с таланта си, който е показвал в различни предавания.

“Той просто притежаваше онова чувство за изява, което го правеше различен”, казва Клинтън.

Jonathan Medina, представител на фенгрупа на корейската музика в Торонто, разкрива, че е учуден от факта, че Хенри е успял да се реализира в една от “Големите 3 (SM, YG, JYP) “ компании и е изгрял толкова ярко на азиатската сцена: “Има и други избрани канадци, защото големите компании като SM идват в Торонто да търсят таланти, но не всички успяват да се реализират толкова добре.” Той споменава една от съгражданките на Хенри – G.Na Choi – която в момента също развива успешно соло кариерата си, но под друг лейбъл. “Но все пак рядко ще видиш някой от Торонто, който е пожънал такъв успех”, заключва Medina.
В домакинството на семейство Lau, Хенри, Клинтън и по-малката им сестра свирят на цигулка още от малки. “Баща ни работеше в областта на недвижимите имоти, а майка ни бе домакиня и оставаше вкъщи с нас, затова тя бе човекът, който ни накара да се обърнем към музиката.”, спомня си големият брат, добавяйки, че и тримата са се обучавали по програма за пиано и цигулка на Кралската консерватория.
Той добавя, че Хенри винаги се е справял добре в Торонто и е печелил множество състезания, докато един ден не зарязал уроците по класическа музика и се вдъхновил от шоу за таланти в една от другите гимназии в града, в което видял изпълнение на Майкъл Джексън.

“Приятел го научи да пее и танцува, а той самият се усъвършенства на цигулката.”, казва Клинтън.
През пролетта на последната му година в гимназията, Хенри и няколко негови приятели се явяват на прослушване на SM Entertainment, като той пее, танцува и свири на цигулка. “Повикаха го на следващия ден и майка ми помисли, че това е някаква голяма измама.”, смее се брат му.
Представители на SM Ent.трябвало да летят с новия си талант и майка му до главния офис в Корея, за да могат да се срещнат с управителя, така че тя най-накрая да повярва, че голямата компания всъщност иска да тренира сина й по пътя му към славата.
“Когато се върнаха, тя вече бе приела факта, че това се случва и не след дълго той отлетя отново, оставяйки празно място в музикалното предаване “U of T” “, споделя Клинтън.
Малко след отпътуването си, Хенри се качва на самолета на славата, пропускайки бала за дипломирането си. Тренира само няколко месеца и през 2007 дебютира в групата Super Junior – M – нещо изключително рядко според брат му: “Понякога се случва хората да тренират по 10 години.”
Хората приемат момчето, както и първия албум на групата - “Super Girl” (2009) – добре.
Той си прави почивка, през която изучава специалността “production elements of music” в престижния музикален колеж Barklee в Бостън и се завръща в Азия през януари 2013-та, тъкмо навреме за втория албум на Super Junior – M – “Break Down”.
Клинтън разкрива, че именно композирането и писането на музика помагат на Хенри да стане първия соло изпълнител на SM от десетилетие насам. Миналия месец, той пусна албума си в Азия и все още не е ясно кога ще е достъпен в Канада.

“Когато беше в гимназията, Хенри винаги се шегуваше, че ще е поп звезда, но никога не бе
и подозирал, че нещо такова ще се случи наистина, тръгвайки именно от Уилоудейл”, казва Клинтън, “Мисля, че е невероятно.”

Специални благодарности на SUper Junior Bulgaria

Trans: Ev

Имам билет за Music Bank в Истанбул!!! 

Да ще видим от близо доста к-поп айдъли!

Доста се забавляват като обикалят тук там:

Здравейте, преди време им бях слушала 1-2 песни ама не им обърнах много внимание, но преди половин месец по случайност чух "U" и от там направо се влюбих в групата, всички са големи образи и в момента постоянно ги гледам по предавания , просто като ги гледаш не може да ти е скучно, буквално съм падала от стола от смях  :lol2: Много ме кефят като почнат да се лигавят  :rofl:

ДНес от СМ пуснаха клип където Хенри и Seohyun (SNSD) си партнират и свирят TRAP

Хенри... защо си толкова надарен, човеко?!

Не знам за вас, обаче аз много се смях на тази част  :rofl:  А Хенри наистина има голям талант   :up:

Имам билет за Music Bank в Истанбул!!! 

Честито  :28558: прати поздрави на бандата от един невръстен ELF 

Тъй като Hee Hee  си идва след малко повече от месец - ето какво изрових  :icon_sunny:

http://kshowonline.com/kshow/241-[engsub]-come-to-play---chocoball

Чули е казал в радиото, което води,че най вероятно излизането му на 31 август ще е без шумотевица (медии и фенове)..Но пък всеки път слизал в залата и тренирал за включването в турнето.

Henry - Grazia 

tumblr_mpfqx8AQWq1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_mpfqyfwG441rcoad1o1_1280.jpg

Henry - Ceci 

tumblr_mpzxvepGQY1rcoad1o1_r1_1280.jpg

tumblr_mqc7knGbiY1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mqc7k1BTtr1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mq3q7krJPz1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mpzxukKPKc1rcoad1o1_r1_1280.jpg

tumblr_mqglwk9Lec1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mqc7lt4aWl1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_mqc7l828K41rcoad1o1_1280.jpg

И да оставя новия ОCT на  Ryeowook към драмата The Queen’s Classroom 

http://vbox7.com/play:92013f36cb

Eто я цялата им дебютна песен в Япония с бг превод ~

http://vbox7.com/play:959e43c581

Henry е просто уникален ..:DDDD

Oсвен ноздрите му,които са в формата на сърце сега идва още нещо :D

Какво писа наскоро в туитър 

Потта на гърба ми също е във формата на сърце ^^! ㅋ Моля! Приемете сърцето ми!

15976_538176356236525_532958958_n.jpg

Здравейте, някой знае ли дали са излезли концертите от Бразилия и Токио за сваляне и от къде може да се свалят?!
Ако някой има информация, може да ми пише и на ЛС!  :rolleyes: 
Благодаря!

Han Geng ще участва в холивудския блокбастър "Трансформърс 4"!

han-geng_1373816349_af_org-537x241.jpg

Китайския изпълнител и бивш член на Super Junior - Han Geng присъединява  към звездния състав на "Трансформърс 4"!

Michael Bay - режисьора на четвъртия филм, съобщи чрез своя Twitter, че поп звездата ще участва в продукцията.
"Една от основните звезди на Азия в света на музиката, киното и телевизията, и най-влиятелния изпълнител в Китай" -  пише режисьора на сайта си.
 "Сега е ще е известен и като звезда от Трансформърс 4. Добре дошъл  при нас Nan Geng в "Трансформърс 4".

Хенри има едно хубаво интервю към JJANG ~

Започва от към 8 минута, но е кратко

Ще продължи в следващото предаване

Хенри при радиото на Shin DOng - SimSimTaPa през ЮНИ

Заедно с него и Ryeowook