Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

А билетите .. на каква цена са били ?

Билетите ни бяха по около 88 евро, по-скъпите струваха по 110 (ако не се лъжа).

Ми да доразкажа и аз нещо все пак! Макар че разказването едва ли ще е като преживяването.

Билети се продаваха в официалния сайт на Live Nation. 3-4 дни преди концерта все още се намираха. Цената наистина си беше доста висока, но като гледам какви са цените за концерта в Австралия, направо трябва да се чувстваме късметлийки;) - справка.

 

Така..

Тримата от групата (Enhyuk, Donghae и Shindong) пристигнаха в Париж още на 3-ти. Явно това е било планирано специално за рождения ден на Ън Хьок, - поне от едно клипче със субтитри и от снимките и въодушевлението му в Туитър, на мен ми се стори, че наистина е почитател на този град.

На 4-ти април пристигнаха и лидерчето Тъки, Yesung, Songmin и Ryeowook пак подобаващо посрещнати от френските E.L.F. -ки -

. Последно и поотделно групата на СуДжу попълниха Шион (съответно от ХонКонг, под опеката на прословутият Принц-мениджър) и малкият сладък Кю от Сеул, ангажиран до последно с участието си в мюзикъла
.

Разказвам все едно, че и аз съм ги посрещала, но така ми звучи по-хубаво. Все пак живо се интересувах кой кога и как, а и всичко беше така хубаво описано и документирано във френското Сумпи и Туитър.;)

 

Началото на SS4 беше обявено за 20 часа в зала "Зенит", но какво беше учудването когато съзрях пред тази хубава зала сума разпръснати боклуци и нелюбезни служители от африкански произход. Така и не разбрах защо ми задържаха на входа камерата, но както и да е. Всичко да им е простено;)))

Залата отвътре беше добре, а и местата ни, за наша изненада, се оказаха хубави и пречка за по-добро виждане, ни бяха само правостоящите фенки. Всъщност тези правостоящи фенки със сигурност подсилиха усещането за забава и се превърнаха в атракцията на шоуто, така че и на тях няма защо да се сърдим.

На видеото се вижда с коя песен започва концерта и как залата се взриви още от самото начало, Естествено.

Момчетата са "СУПЕР" във всяко едно отношение. Първите костюми, с които ги бяха облекли са идеални за концерт навън, но за танцуване в препълнена зала, бяха съвсем неподходящи, но и това съм сигурна, че са разбрали постепенно. Горките!! Голяма мъка с тез дебели сака и кожени яки. :huh:

В началото ми се сториха мъъъничко вдървени и доста притеснени, но това беше в началото. Малко по малко преодоляха притеснението. Най-отворен и освободен (учдващо) се оказа точно сладуркото малък Кю, който си мина най-спокойно, като една истинска звезда сред публиката и дори подаде ръка на наша фенска милост също;))) Невероятно чаровен и с много невинно излъчване. Относно пеенето му, че и танцуването спор няма - невероятен талант е. Като прибавим и това, че свири на йоника и хармоника, мога и аз да споделя, че се нарежда сред любимците ми. Оттук нататък задължително ще следя кариерата му.

Най-слънчевият от всички със сигурност е Тъки. Няма да ви казвам колко ме развълнува с това красиво изпълнение на песента "She" и с червените рози и с невероятната си емоционалност и чувствителност.

Продължавам подред, макар че няма такъв, който да не ме впечатли и да не ме озари с присъствието си - Yesung и с красивите очи и глас; русокосият нахакан Enhyuk, който не се спря да флиртува с публиката (в добрия смисъл на думата), срамежливият някак изящен Donghae, сладкият Рю с милото тънко гласче; Сонгмин, който пък ме удиви с актьорските си заложби (най-вече с тази бяла роклря и перука); веселушкото Шиндонг - много отслабнал и втален. За десерт оставям стройният грациозен ШиУон. И според мен първоначално беше доста разсеян и се държеше малко надменно, но аз лично смятам, че това е някаква защитна маска. Със сигурност беше много развълнуван когато цялата зала му честитеше рождения ден.!

Ами май успях да ги изредя всички. Признавам си, че преди Хьоки ми беше любимеца, след него Чули и Шион, но от концерта нататък лидерчето ми е влезнал под кожата. Взех да разбирам защо са го избрали за лидер. :rolleyes::lol:

Искрено се надявам, че Еnhyuk и Siwon са се почувствали истински щастливи в момента, когато цяла зала от почти 7 000 фена (99% жени) им честитеше рождените дни.

Целият концерт продължи около 3 часа. На края момчетата бяха страшно уморени, но пък доволни и освободени от първоначалните си притеснения. Предполагам, че едва ли са очаквали толкова фенове от толкова различни националности. И толкова много любов на едно място. Освен европейци имаше и малко азиатци на концерта. Точно до нас седеше един младеж. Не беше кореец - поне така ми отговори като го питах. Много ми беше странен. Седеше си кротко и не изглеждаше никак въодушевен на фона на виковете и радостта на всички в залата. Направи ми впечатление, че се радваше и викаше само когато поздравявахме двамата рожденици.

Ох, ами не знам как да разкажа всичко?! Беше много, много хубаво.

Пожелавам ви да го изпитате на някой следващ концерт! Дай Боже пак в Европа!! Аз лично още съм превъзбудена и екзалтирана от това, че успях да гледам на живо най-любимата си k-pop група.

Нямам думи... Много са хубави и мили всички, пяха и танцуваха невероятно. Организацията беше на много високо ниво. Само дето разните им там мениджър и охранители изглеждаха като уплашени някой да не им нападне звездите :D. Просто всяка фенка се радваше на любимеца си, същевременно с това всички бяха заобградени от внимание и никой не остана пренебрегнат.

Надявам се да излезе целия концерт с английски субтитри. Гадничко си беше с този превод само на френски, колкото и да изглеждаше приятно старанието на Тъки и другите да се мъчат да говорят френски (явно дасто са се старали, милите);))) Предполагам, че не са могли да предвидят, че ще има толкова международни фенове.

На следващият концерт, а аз съм сигурна, че ще има следващ концерт в Европа , със сигурност ще се коригират.

В България се съмнявам да дойдат, няма защо да се самозалъгваме, но в Италия или Испания е съвсем вероятно. С моята пристрастност към Италия си мисля, че точно натам ще се насочат.

Шиуон взе, че изтегли от публиката италианка, а и се научи да благодари много красиво на италиански, а Тъки прописа в Туитър на немски, италиански, испански и руски (освен на френски).;)

Поствам още малко фотоси, каквото сме направили с ограничените си възможности..

06042012195.jpg

06042012200.jpg

06042012204.jpg

2115.jpg

2120.jpg

2124.jpg

Който се интересува, ще отговаряме със sabrina1, понеже е трудно да се опише всичко. И ще ме извините, но съм зле с писането напоследък(;

Следвайте

линк на части. Вчера бяха качени до 24 част, т.е. вече може да е целият концерт. Не е дбро качеството, но все пак е нещо!

Забравих да спомена, че прословутият мениджър Kim Jung Hoon с кодово име "Принца" се разхождаше пред нас доста често. Хубавец е, само дето малко лошо гледа.

Но то пък как иначе, щом се вижда кой трябва да пази, особено красавеца ШиУон...

 

Eто едно видео как бяга от фенки на летището в ХонКонг, непосредствено след концерта в Париж;)

 

Те не се спряха тез луди луди фенове. Джун Ги го бяха ударили без да искат, а на Шиуон сега окото да извадят без малко :blink:

Те затова ще им се набиват на очи разликите между това шоу и другите в Азия. Може и европейките да не сме идеални, но пък за сметка на това сме различни и интересни.

През втората половина на концерта доста се поотпуснаха.. Според мен дори започна да им харесва досега с публиката, а на края раздаваха въздушни целувки със сълзи на очи.

Големи сладури! Как да не ги обичаш?! :wub:

Относно това със сутиена, мъничко е преекспонирано. По едно време и на мен ми се мерна сутиен, явно някой отпред го е хвърлил, но предполагам са го приели като майтап. То не бяха предложения за женитба, не бяха и други работи - Хьоки си хвъли сакото в публиката, хвърляха и хавлиите, дето се бършеха от капълнята и потта))) От италианките разбирам, че и пръстени са давали на Donghae и Еnhyuk фенките на първа линия.

Доста интересно, че сутиена се е оказал точно при скромни'чкият Yesung;)

Вярно, че ШиУон е най-хубав и най-популярен, но ви уверявам, че двойката ЕunHae имат не по-малко фенки, също и Yesung и малкият талант Кю;)))

 

Още нещо интересно..

Оказва се, че членове на фамилиите на някои от момчетата също са били на концерта, за да ги подкрепят и фенки даже са успяли да ги снимат ..

На едно друго видео се чуваше и как една германка пита майката на Тъки дали може да се омъжи за него!! :)

Поствам и едно видео от края с превод на това, което казват, за да разберете все пак, че са останали много удовлетворени, щастливи и впечатлени. :wub:

 

Тъки, милия, пак плака..

 

Talk

- Fans raising their flags

- "Don't cry"

- Fans singing "Oh Champs Elysées"

- Kyu and Donghae were worried that people won't come for the concert.

- Special present from SuJu to Siwon and Eunhyuk for their birthday... Throwing and spit out water.

 

SS4 Paris, April 2012.

 

Leeteuk :

- Are you OK ? We are very happy. Aren't you tired ? It's time to be tired.

So, are we going to do it again ?! We are learning a lot thanks to your passion and love. As we are a lot of people this time,

we are going to try to speak each european languages. What do you think about that ? Do you agree ?

 

Shindong :

- I feel like I'm dreaming.

 

Leeteuk :

- When we were walking among the audience, there were people from around the world.

So raise the flags you are holding. Raise them ! I'm going to count 1, 2, 3.

1-2-3~

 

Eunhyuk :

- I think everyone is gathered except from the space. We can see ???(don't undertand) Because the world is gathered (here).

I would like to thank you all. So, what do you think about today's concert ?

 

Shindong :

-I'm very, very glad. I'm happy.

 

[uljima (don't cry)]

 

Ryeowook :

- You know the korean songs. I'm very happy that you sing the same korean songs with us.

We'll keep good memories as we come back to Korea.

 

[singing "Oh Champs Elysées"] Thank you !

 

Kyuhyun :

We're here in France, we have done a concert here for the first time. I've dreamt that maybe you wouldn't come.

I see all the flags, I would like to thanks all the fans who came here, and say that I love you from the bottom of my heart.

Last word... Would you like to have a drink with me ?

 

Yesung :

- I'm very happy thanks to your passion and love. I love you. I'm going back to Korea tomorrow. I want to see you again.

I want to marry you.

 

Eunhyuk :

- Scream ! I've come to Paris 3 years ago. Do you remember ? Back then, I was in love with Paris.

Today, you fell in love with us, didn't you ?

Is it true ? Scream ! Thank you very much !

 

Donghae :

- Last night I didn't sleep well. In my dream, there were nobody here, for the show.

I'm very happy you are so much people here just for us. It took 11 hours from Seoul to come here, I think it's not that far so

I think I will come again. I'm very moved, thank you, I love you. Scream !

 

Siwon :

- Hello, it's Siwon. ?? [Fans singing Happy birthday] It's in 2 hours ! Stop it I have tears in my eyes ! ??(don't understand)

 

[suJu singing Happy Birthday~]

 

Leeteuk :

- It's the last song ! Come here !

Did you have fun ? We've felt all your love. We believe in miracles. I want you to love us, I'm counting on you !

We became one, whatever the color, country...

We're going to make a little heart above our heads. I love you !

 

 

Бонус:

две сладки двойки :D

100.jpg

 

AqM4IlwCQAASzf0.jpg

Втората снимка е от днешната фен-среща на двамката в Япония ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за смоделените разкази!Невероятно преживяване сте имали!!! :D Най-благородно ви завиждам за изпитаните емоции! :) дано отново имате тази възможност, а и повече хора да се присъединим към българската агитка :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете,че така ви разпитвам, но ми е интересно как реагирахте, като разбрахте че ще ходите на концерта?

Развълнувани и въодушевени, естествено!:)

Аз вече имам опит, понеже тази година успях и на фен - среща с любимия си актьор да отида, а също да видя доста корейски звезди накуп пред хотел "Шила" в Сеул. Но все пак..

Сайта за продажба на билети беше блокиран около 2 часа след като пуснаха билетите в продажба, а като успях да вляза VIP местата бяха вече продадени.

Така или иначе билети имаше, така че не се оказа толкова трудно както с билетитге за фен-срещата.

 

 

Благодаря за смоделените разкази!Невероятно преживяване сте имали!!! :D Най-благородно ви завиждам за изпитаните емоции! :) дано отново имате тази възможност, а и повече хора да се присъединим към българската агитка :)))

Аз едва ли в скоро време. Много ми стана напоследък;) Но може би към октомври пак ще има Music Bank в Париж и понеже през февруари СуДжу ги нямаше вътре, пак има надежда се появят, така че е напълно възможно някои друг да ги гледа!!

Само че този път да се носи български знаме задължително, че ние тръгнахме доста неподготвени и по тази причина се пукнахме от яд :o.

Французойките са наистина много активни. Даже са излъчвали документален филм за СуДжу по френската телевизия. Доста е интересен.

 

 

За тези, които са в Корея или планират да пътуват натам, билети за мюзикъла с KyuHyun могат да се закупят ОТ ТОЗИ САЙТ. Удоволствието също е скъпичко и не се знае дали точно той ще се падне да пее, но ви уверявам, че да гледаш мюзикъл в Сеул (а аз съм била на друго представление точно в тази зала) също е едно невероятно изживяване, още повече като знаеш за какво се разказва историята и не ти трябва превод! Невероятно професионално е направено всичко. Голяма красота!!

 

за фенките на Кю:

 

И едно изпълнение на Yesung от мюзикъла Hong Gil Dong

.

На концерта изпълни песента от сериала The Warrior Baek Dong Soo. Също едно много емоционално изпълнение. И той се разплака на края. Обожавам топлия му и плътен глас!! :wub:

 

Мечтайте много и събирайте по малко парички! Само така невъзможното може да се окаже възможно!! :P

Това изпълнение е към края на концерта. И въпреки умората са отново великолепни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от армията излезе Kangin, който е първия изкарал военната си служба от 13-те момчета.

:)

Да го посрещнат бяха отишли Leeteuk, Eunhyuk, Sungmin, Kyuhyun, Ryeowook и Donghae.

 

36608_431291036886297_248495375165865_1801827_721892192_n.jpg

 

f06cb7529a20c0cfedef8c890d441e88_large.jpg

561536940.jpg

561536915.jpg

561536469.jpg

 

 

Интересно ми е дали ще има албум до края на годината преди лидера да влезе в казармата, в който ще участва и Kangin.... Надявам се всички скандали и постъпки да са вече забравени и успешно да се върне като част от групата.

 

AlexJong за всяка група е различно, но аз обикновено следя графика от чуждестранните фен сайтове на групите. За СуДжу следя туитъра на @TwELFs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде гледате къде ще са следвашите изяви на момчетата или изобщо на кпоп групите ?

Всички групи си имат официални сайтове и страници във фейсбук, също и по сайтовете на фенските групи. Постват се и много снимки и информация в туитър.

Аз лично за концерта разбрах от страницата на СуДжу във фейсбук http://www.facebook.com/superjunior. Много инфо има също ТУК и ТУК.

Добре дошъл на Kangin!!!

Големи са сладури всичките!! Въпреки ангажиментите и умората след концерта в Шанхай, пак са намерили време да си посрещнат аппа-та си!

 

В Туитър писаха, че на 28-ми този месец ще излезе филм по MBC за концерта в Париж.

На 28-ми и 29-ти април са поредните два концерта на СуДжу, а последната новина е, че концерта в Австралия е отменен.

Едно хубаво изпълнение на Ън Хьок

.

(да не му се надяваш какъв глас извади, освен че си е "денс-машина")

и хубавият Тъки, кйто пак раздава рози на концерта в Шанхай;)

 

y3.jpg

leeteuk___gif_by_kairuxriisu-d4crh65.gif

 

Не знам как им остава време въпреки пътуванията във връзка с концертите. С всичките тези участия в сериали, мюзикъли, реклами, предавания по радиото, ШиУон пък си постна фотос от Париж с известния моделиер Карл Лагерфелд, наистина са "Супермени" всичките!!!!!!!!!!!!!

За финал едно видео с интрото, което си струва да се види!!!

и едно клипче с добро качество от концерта в Шанхай!

Много ги харесах с тези панделки и гащеризончета!!! :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за разказите, наистина много емоции е имало :) дано скоро пак дойдат до Европа и да се доредя да ги видя и аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това специално ще си го гледам тези дни по Ариранг, че клипчето е малко размазано. Благодаря! :thanks:

Ето и тийзърче на документалния филм за концерта в Париж, който ще бъде излъчен на 27-ми:

http://www.youtube.com/watch?v=xTzr9Ow5cHg&feature=endscreen&NR=1

 

Ангелче, мерси!!

Пълната версия на видеото се очаква на 9-ти май!! :wub:

549247_370250463025900_205942859456662_1163924_1393542858_n.jpg

20120411_superjunior.jpg

 

Eдна фотоска на двойката EunHae:

582043_341784795876037_190742980980220_889624_393383911_n.jpg

Хьоки си пусна тези дни нова снимка пак със старият цвят на косата - с червеникав оттенък. Сладкиш!!;)

 

И още за настроение..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе документалният филм за концерта в Париж със субки. Разказите на момчетата са много емоционални и искрени. Особено в третата част на DongHae (лично аз се спуках да рева..)

Веднъж гледах едно клипче в Ютуб, където говореше с майка си по телефона и се разплака. Сега напълно го разбирам и усещам липсата и мъката му.. :(

Тъки и той с неговото готвене, загриженост и вътрешна тъга.. И Yesung. Миличките!! :wub:

credit: Nayaonewluv2

 

И една скеч версия на Мистър Симпъл. Много готина!!! :lol:

 

Ето ги на пресконференцията в Джакарта. Стилистите са се сажълили и махнали дебелите якета с кожи на Тъки и Хьоки. :D

wwwfacebookcom.jpg

Тука cи откраднах още малко красотa от форумите..

tumblrm20hmsho8p1qei5px.gif

93197cc7jw1dsaowmnaf3j.jpg

 

И малкото ми Kю..

93197cc7jw1doxb9kxhawg.gif

 

 

Cнимки от фото-книгата, която е вървяла като подарък при покупка на LG optimus смартфон в Сингапур.

11-3.jpg

405703_311568512214464_103393059698678_849820_2014102246_n.jpg

400356_311568635547785_103393059698678_849824_2139827373_n.jpg

400121_311568455547803_103393059698678_849817_790441287_n.jpg

396771_311568422214473_103393059698678_849816_1350108606_n.jpg

396499_311568478881134_103393059698678_849818_216331672_n.jpg

394180_311568548881127_103393059698678_849821_847246457_n.jpg

408616_311568655547783_103393059698678_849825_188754995_n.jpg

409345_311568605547788_103393059698678_849823_1117772530_n.jpg

407441_311568668881115_103393059698678_849826_1137731334_n.jpg

 

http://www.allkpop.com/2012/04/lg-electronics-selects-super-junior-to-endorse-new-series-of-smart-phones

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красотата няма как да я отречеш!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9SqRhZbmYgM&feature=youtu.be

 

Поне след документалният филм хем се наревах, хем добих самочувствие, че не съм най-дъртата фенка - там имаше една 58-годишна французойка;).

От вчера се върти новината за нов албум на СуДжу, който трябва да излезе най-късно през август. Да бързат, че да не им/ни вземат и Тъки в казармата(

Относно завръщането на Kangin cъщо се водят някакви преговори, тъй че в близките дни ще очакваме още новинки..

Не съм надниквала дали в другите теми някой е пуснал нещо относно ТОВА.

Още.. :wub:

7ff20ee6437e2eb5_20.jpg

tumblr_m3g0gsGShG1ru4y0no4_1280.jpg

tumblr_m3g0gsGShG1ru4y0no3_1280.jpg

tumblr_m3g0gsGShG1ru4y0no2_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и малко да потанцуваме

 

http://www.youtube.com/watch?v=mXSeqBZqNGc

 

Зад кулисите на клипа

 

http://www.youtube.com/watch?v=YuFdfrtT-Yk

 

Въпреки че е японската версия много се радвам, че песента си има клип, защото ми е една от любимите от албума.

И едни много спешъл снимки за всички фенове, като мен, на госпожица Hyukjae :lol: :lol:

 

 

tumblr_m39pnc21xB1qzaeexo1_500.jpg

tumblr_m39pq3iTFU1qzaeexo1_500.jpg

tumblr_m39pkwFGRx1qzaeexo1_500.jpg

 

 

снимките са след концерта в Индонезия и това е наказанието на Хюки за неизпълнение на задачата си на концерта. (на концерта всеки един е трябвало да направи нещо и само той не го е направил..)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз да поспамя малко с инфо и снимки :P;)

Donghae е рекламно лице на контактни лещи :)

tumblr_m4d3ciMgLy1qclxq9o1_1280.jpg

Една реклама със сладкото Кю :lol:

 

И отново Кю, в колаборацийка с Макс (дует`88 :P) , са направили щастлива една фенка на концерта в L.A.,

правейки и серенада :wub: с песента Just the way you are (късметлийка):

tumblr_m4cwp6024N1qcpenno7_400.jpg

 

+ бонус - групова прегръдка :lol:

tumblr_m4cubfU9FM1rp0wexo2_500.jpg

 

И за който иска да чуе на живо как е било :lol: предупреждавам за наличие на фенски женски писъци, истерични викове и OMG :lol: :lol:

 

 

 

А Тюки, заедно с Tiffany и Taeyeon, са се изявявали като водещи:

 

Само му липсва белият кон и ще заприлича на Prince Charming :wub:, не че сега не прилича де ;):lol:

AtZ_BgvCQAA-M31.jpg

 

 

И една новина за Kibum:

20120520_iloveitaly_8.jpg

 

Ще го видим в тв драмата ‘I Love Italy‘. Неговият герой, ‘Keum Eun Dong’, е 14-годишно момче, което се събужда една сутрин като 25-годишен мъж. Той се влюбва в богата жена на име ‘Lee Tae Ri’, която не вярва в любовта. Но разполага само със 100 дни, за да я накара да се влюби в него и да направи тяхната любовна приказка истинска.

20120520_iloveitaly_2.jpg

20120520_iloveitaly_5.jpg

За ролята е трябвало да потренира (да извае малко мускули :lol:), понеже героят му е плувец. Това му е отнело 6 седмици диета и упражнения. Но споделя, че не е постигнал резултата, който е искал. Въпреки, че след като членовете на Super Junior видели негова снимка, останали много изненадани и го попитали: Това наистина ли си ти? :lol: :lol:

20120520_iloveitaly_7.jpg

Ами да, той е момчета :lol: Според мен се е справил повече от добре ;)

 

Драмата започва да се излъчва на 28 май :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...