Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Zenith ,просто немога да разбера защо толкова ги защитаваш тези СМ.. може и аз да прекалявам с оплюването им ,но все пак на кой му пука за компанията..пък и не тя страда,а и в двата случая изпълнителите..и какво като в договора на HanKyung пише,че му е забранена солова кариера.. човека иска да изпее няколко песни сам и това да не навреди случайно на имиджа на SuJu.?? не мисля така!!.. не че СМ са виновни за всичко,но прекаляват с тези договори..подписани са разбирам ,ама това пък не означава,че изпълнителите им стават притежание и ето на който не му харесва се изправя срещу тях... а за SNSD съм съгласна с теб ..хич не ме кефят тези,а и аз си имам лична омраза към тях заради UEE.... ама пак не ми се връзва тяхната роля..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kathie, защитавам ги, защото ми омръзна от слепи фенове. Компанията губи...И то много. Първо се накърнява имиджа й, второ губи пари от процеси, трето губи пари от бойкотите на феновете, от рекламодатели и спонсори, да не мислиш че те ги копаят? Именно, защото в договора му го пише е трябвало да помисли преди да го подпише. Така е във всяка фирма, а СМ е много повече от рандъм фирма *. Когато те изберат за дадена длъжност ти предоставят договро...преглеждаш го, премисляш негативите и позитивите и решаваш дали да го подпишеш. Преди подписването, ако желаеш можеш и 5 солови кариери да направиш, но след това си длъжен да се съобразяваш с условията, на които сам си се съгласил. Не вярвам да е бил вързан, за да подпише. Дори да са прекалено тежки условията (ч3годишен договор и на мен ми се вижда много)- ВИНАГИ я има възможността да не го подпише. Има още поне 3-4 големи компании, които биха го взели...Ето например Young Saeng от Ss501 е етренирал в СМ, но по някакви причини се е преместил и сега не виждам да има оплаквания.

 

UEE не е ли в After School?

 

 

 

Гледайки клипа на Sorry, sorry се чудя...Нали е традиция бой групите в Корея да си живеят заедно (DBSK, Big Bnag, Shinee, Ss501), та дали и тези момченца го правят? Не искам да си представям, ако е така какъв бой настава за банята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее сигурно живеят заедно..то за всички групи било то момичешки или момчешки,си живеят заедно.И им е супер забавно(поне аз така си го представям хаха) ...Ох ,а я представи си ако имат домашна прислужница или поне такава,която идва да чисти няколко дена в седмицата,каква късметлийка е ...Влиза и вижда някой от Suju само по хавлиена кърпа.... ммм .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като новоизлюпена фенка на Teukie (а също и на Heechul, Kyu Hyun, Dong Hae и YeSung) имам няколко въпроса....

1. Защо, което и предаване да пусна той е там, че през половината време и с микрофона и сценария в ръка.Той певец ли е или тв зезда?

2. Защо е залепен за Eun Hyuk като с лепило, навсекъде са двамата!?

3. Защо е толкова безбожно сладък?

 

Heechul мен лично някаъде ми се затри след клипа на TRAX инфо?

 

И още, ако може инфо за катастрофата, в която толкоз сериозно е псотардал Kyu, че какво и да намеря е някво откъслечно. Гледах и репортажа, ама пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teukie е певец, но след дебюта им започва да се изявява като МС и Hyukie също, сега най-често са в Star King, Strong Heart заедно с Shindong в "Teukigayo" (Teuk Academy) и не на последно място SUKIRA Kiss the Radio където с Hyukie са DJ от понеделник до петък, от 22h - 00h корейско време /затова са често заедно/.

"Защо е безбожно сладък?" все още търся отговор на този въпрос xDD

Heechul често се затрива xDD, но може би защото снима Loving you 10 million times ^^

За Kyu знам само репортажите от клиповете и от уикипедия ^__^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй, тъй...Аз съм мързел, нямам силитие още една група да издирвам самостятелно, така че имам молба...Фен да ми даде , може на лично, може тук, може с пощенски запис, но...

Искам да опозная момчетата, а те са много, така че желая, страстно, да гледам предавания с тяхно участие Star King and Strong Heart не се броят. Искам да говорят...И тъй като са СМ-ки, убедена съм че иамт много, може и сайт, блог, писмо където качват техни участия. Наистина са ми интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zenith, виж ето тук:

Инфо за момчетата:Suju

А ето на същият сайт пускат всичко най-ново за тях и в по-старите постове има и участия предполагам:

тук

НЕзнам дали има всичко;..ако ти помогне добре..! :D

А днес попаднах на тези двете:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0JNWVGzMhHU&feature=player_embedded

 

 

 

 

Качеството е ужасно..ама аз пак се смях със сълзи.. Това е от Super Show 2 в Taiwan(скоро може да пуснат и с по-хубаво качество,дано!!) ..

 

 

Рекламата на Yamaha Fino.:

 

 

Мале това движение с веждите ме залиса от смях! Very Happy

Обаче на SiWon му се получава доста секси..

 

20100225sujuyamahafino4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове





Super Junior and teukacademy member Eunhyuk has been diagnosed with Swine flu.

On the 25th at night as Eunhyuk had cold symptoms he went to the hospital to have a diagnostic. On the 26th the result came out saying that he has swine flu, therefore he is now resting at home.

Accordingly, until he will be completely recovered Eunhyuk will stop all activities. It includes KBS Super Junior Kiss the Radio but also his planned guest performance at So nyuh Shi dae encore concert (on february 27 and 28). To replace Eunhyuk, Eeteuk and Heechul will come on stage.

Translated by Alice (`Whiteuk별♯♪) @ sj-world.net

Update:
Tonight /26th/ at sukira, it will be Sungmin who will replace Hyukjae~ ^^



горкия Hyukie T__T

EunHae версия на рекламата ^^

http://www.youtube.com/watch?v=JJjAhMzGpag&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=7MZ4P4ChM3U&feature=player_embedded



Тази песен много хубава се оказа, една от малкото им, който не са ми за по една минута в съзнанието. И клипа е голяма радост за окото, китайчето сякаш цял живот жени е сваляло, Тъки малко вие, Si Won изглежда разкошнооооо, а Кьо има глас за милиони...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале милия ми той .. :( Дано да оздравее по-бързо!!!! Че ще ми е много мъчно,той ми е любимеца!!

eunhyuk59uk5.jpg

eunhyukv.jpg

 

 

Kangin се оказа голям побойник и пияница бе .. АМа пък е готин...!

Ето клипа на новото CF "Yamaha Fino " ,в което участват Eunhyuk & Donghae:

 

 

И двамцата изглеждат супер! lol!

 

Ето снимките на SiWon от фотосесията на дизайнера Andre Kim(във фотосесията участва и Sulli от f(x)’s):

 

20100303_sullisiwon_1-431x600.jpg

20100303_sullisiwon_3-427x600.jpg

20100303_sullisiwon_42-393x600.jpg

20100303_sullisiwon_12-400x600.jpg

20100303_sullisiwon_10-405x600.jpg

20100303_sullisiwon_14-374x600.jpg

20100303_sullisiwon_13-368x600.jpg

20100303_sullisiwon_19-395x600.jpg

20100303_sullisiwon_26-380x600.jpg

20100303_sullisiwon_41-431x600.jpg

20100303_sullisiwon_31-398x600.jpg

20100303_sullisiwon_48-400x600.jpg

20100303_sullisiwon_43.jpg

 

Много са ми странни тия дрехи..немога да им схвана смисъла..пък и едни измъчени физиономии са си лепнали Siwon и мацката.. Ама пък Siwon е много секси(особено на местата,където му прозира блузката)

 

 

Фотосесията за списание High Cut:

20100304_choisiwon_1.jpg

20100304_choisiwon_2.jpg

20100304_choisiwon_3.jpg

Знаех че има много готино тяло ..ама сега съм направоо

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 видео, което не е за изпускане xD Heechul пак се е разцелувал >< xDD

 

http://www.youtube.com/watch?v=EB3pM_xgOoI&feature=player_embedded

 

снимки ^ ^

 

 

sexyyyy.jpg

hjhjf.jpg

69190808.png

Hyukie е с нова прическа <3

lko1.jpg

jhgjt.jpg

10198086.jpg

 

 

 

Siwon, The reason why he only ate chicken breast and made chocolate abs?

 

 

2010030809245810011.jpg

 

 

Super Junior’s Choi Shiwon is keep on shaping his body in order to change into an actor. SBS’s new Monday/Tuesday drama ‘Oh! My Lady’(Writer Goo Sunkyung/Director Park Youngsu /Production Pan Entertainment)’s Choi Shiwon revealed that he ate chicken breast in order to prepare for his role of playing a top star.

 

Following ‘Pick the Stars/Stars Falling from the Sky’, the first broadcast of ‘Oh! My Lady’ will air starting from March 22nd and it is about a newbie ajjumma manager training a rough pretty boy and is a drama overall about the success generation of the Korean ajjumma. Choi Shiwon play the main character role as a pretty boy star named Sung Minwoo.

 

Choi Shiwon says “Minwoo, who is top star, has a slim and well toned body as well as abs. So I purposely mostly ate chicken breast and in my spare time, I strengthed my body with exercise.” Also “Because of that, I lost 8kg and my abs became more noticeable. This is helping me change into Minwoo”.

 

Following that he said that, “This is my first time as a lead in a drama so I’m nervous. Especially since it won’t be easy to play a rough top star ”. Also “Even so, Heechul hyung and Kibummie, two members of my group Super Junior who have been acting before me, told me to relax and gave me a lot of advice about this and that which I am paying close attention to. I’m very thankful towards the two of them”.

 

He also spoke about his Chaerim who will would be working with, saying “If we speak in terms of acting, she is a greater sunbaenim but she is so kind so she makes me feel very comfortable.” and laughed that it was “To the extent that I don’t even feel like she is a sunbaenim”.

 

Lastly, he explained the reason why we must watch the drama saying “Us actors are happy just looking at the script” and “Especially now that we can feel that warm feelings of Spring, I would like it if the audience could also smile happily as they watch our drama” and requested that a lot of people tune in.

 

Chaerim, Choi Shiwon, Lee Hyunwoo, Park Hanbyul, Moon Junghee and others will appear on ‘ Oh! My Lady’ which will follow ‘Pick the Stars/Stars Falling from the Sky’ and will air every Monday, Tuesday at 8:40 PM.

 

Source : newsen

Credits: Jihee or gomdori @ Sj-world.net

 

 

 

 

леле Siwon е страхотен оО <3

 

Fino CF

http://www.youtube.com/watch?v=bms7-9IUAGg&feature=player_embedded

 

 

91ifs8.jpg

 

ajy1zc.jpg

 

kyuso.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимки от новата драма на SiWon:

 

 

Незнам ама главната актриса нещо не ми харесва..затова пък SIWon е супер сладък!

 

 

Снимките от фотосесията на Choi Siwon за списание ELLE:

 

20100323_choisiwon1-452x600.jpg

20100323_choisiwon2-454x600.jpg

20100323_choisiwon3-453x600.jpg

20100323_choisiwon4-800x543.jpg

 

Според мен са се получили много готини снимки, особено на последната е супер секси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=oN9ILClvbBQ&feature=player_embedded



Не мога да повярвам, че Хеечул може да изглежда толкова тъжен... че може да не бъде усмихнат... наистина е странно
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове







http://www.youtube.com/watch?v=UBn1uxTcoms&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=s5Rls6PXVfI&feature=player_embedded

Hankyung spotted in Los Angeles with milkshakes *Yummie*

Hankyung was spotted at the popular celebrity hangout Millions of Milkshakes in West Hollywood. He was dubbed as “Chinese Superstar” and launched his own milkshake. According to yxlady.com, his specific milkshake titled the Hankyung dance Milkshake consists of walnuts, blueberries, soy milk, soy ice cream and bananas.





мм изглежда вкусен този шейк ^ ^ и Hangeng е мн сладък <3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два въпроса.

1. Да знаете някъде откъдето мога да си сваля концерт на момчетата или поне име-нещо, за да гледам цял качен в тубата...

2. Кое е бижуто, което свири на цигулката в Don't don.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че ми е много познато, ама така и не успях да го видя изцяло нито по лайфове, нито в клипа. Мерси много.

 

A да, по времето на снимките на Idol world ли е станала она катастрофа, в която Тъки и Кьо са пострадали най-много? Щото в началото на един от епизодите Маймунката гоовреше за тва, а и Тъки зачезна в един момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...