Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Super Junior е групата, която обра най-много награди на 26th Golden Disk Awards.

 

20120111gdasuperjunio2.jpg

 

От наградите в Осака момчетата си тъгнаха с 4 трофея - Disk Bonsang, Popularity Award, MSN Japan Award и най голямата - Disk Daesang.

 

Лидера Leeteuk беше и водещ на наградите заедно с Park Gyuri от KARA.

20120111gyurileeteuk.jpg

 

Момчетата не пропуснаха да изразят благодарността си в туитър:

 

ai4wvzqciaa4o9n.jpg

ai4yal8cmaaefaw.jpg

 

 

И Heechul днес за първи път писа в туитъра си като честити новата година на всички със селка :D

 

493752009.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblrlxy1uvioxd1qzaeex.jpg

Super Junior винаги са доста трудни за обобщаване, защото вършат 100 неща едновременно.... :lol: И все пак малко ъпдейт.

Момчетата все още са в началото на турнето Super Show 4 и всъщност днес е 3тия от 4 дневния концерт в Тайван. B)

Следващите им концерти ще са в Сингапур, Шанхай, Макао, Тайланд , Токио (12,13 май е последната дата за сега).

 

Leeteuk все още снима We Got Married с Kang Sora.

Kyuhyun ще участва в специален епизод за китайски вариант на шоуто и негова съпруга ще е актрисата Lou Yi Xiao. Двата епизода ще бъдат излъчени на 11и 12 февруари.

20120203kyuhyun1.jpg

 

Kyu ще участва и в нов мюзикъл заедно с Key (SHINee) - Catch me If You Can

 

 

 

Ryeowook и Sungmin са новите водещи на Kiss the radio след напускането на Leeteuk и Eunhyuk.

tumblrly8wtwuobg1qzaeex.jpg

 

Heechul като гледам се чувства супер в казармата, особено след като може и да ходи насам натам. :lol: Отиде и да види как се справя Eunhyuk в мюзикъла Fame

 

 

tumblrlyifeahto61qzaeex.png

tumblrlykbencgpo1qa7tfs.jpg

tumblrlyk4ubvzex1qzaeex.jpg

 

 

Една много смешна реклама (поне според мен)

 

Участието им в Mnet MIC с превод :

 

другите части са в описанието

Credit: www.sup3rjunior.wordpress.com

 

 

 

И тук може да гледате излъченото по телевизията Super Show 4 in Osaka - Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме хвана сладката болест SuJu. А много се пазех и си плюех в пазвата, ама...

Те ми показаха що е то k-pop и че има почва и у нас :) Първото парче ми беше BONAMANA. Пусках си го ..айсе пъти и все не можех да ги преброя тия момчета :blink: , че и само двама различавах горе долу.

Започнах да ги показвам в къщи като някакви екзотични животинчета. И после умрях - видях Si Won в Лейдито. Те такова чудо не бях виждала. С ръка на сърцето си признавам, че това е втория най-красив мъж, който съм виждала. Ето, даже не помня кой е първия, ама не може да няма такъв, нали? Или пък може....

Абе общо взето като го видя туй момче и все едно ме удрят с мокър парцал. А като се усмихне губя говор и картина.

Обаче въпреки гореизложеното имам двама (още) любимци в групата и това са Кyu Hyun и Dong Hae. Досаждам ви с всичко това, защото загледах Skip Beat и се сещате как се чувствам, нали? Който не го е започнал (ако тук има такъв) да не се чуди - гаранция за добро настроение и усмивки. Поне когато не дават Si Won, тогава само :tongue: Ама пък и Dong Hae много ми харесва с това русо :kissx:

Когато някой непросветен ме попита какво е това халю и защо ми харесва, му показвам групата. За мен те са олицетворение на тази вълна ли, цунами ли, за което все повече се говори. Много се надявам само, агенцията им да не ги съсипе, че така както е тръгнало изтискването им не знам какво ги чака. Дано не съм лош пророк и още дълго да ни усмихват. Кой знае, някой ден може и на живо, а дано :)

Поздрави за всички с песен изпята от любимеца ми за любим филм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме хвана сладката болест SuJu. А много се пазех и си плюех в пазвата, ама...

И аз бях дълго време така, като чуех Super Junior и бягах на далече :), но какво да се правя пристрастяваш се към тях :wub:

На мен любимец ми е Kyuhyun, има невероятен глас това момче, и сега ако кажа, че е най- добрият от останалите, моля не ми се сърдете, просто е любов :)

Като цяло ги харесвам повече live, правят невероятно шоу.

 

И за да не е само спам, в следващия брой на списание браво (излиза на 22.02), ще има статия посветена на СуДжу.

Като им знам бройката ще е повече от една страница, силно се надявам.

 

405849_10150593254049823_160112329822_9282816_1236801837_n.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета за съжаление няма какво ново Kyuhyun-ско да предложа, за това ще ви за баламосам с малко Dong Hae и SiWon.

:lol:

 

 

ellegirlmarch3.jpg

ellegirlmarch2.jpg

ellegirlmarch1.jpg

tumblr_lzonoccMqb1qzaeexo1_500.jpg

tumblr_lzj63ahFoc1qzaeexo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе направо не мога да си ги изкарам от главата тез СЛАДУРИ !!!!! И аз отначало не ги харесвах ```` ама сега аз леля ми и кака ми сме луднали по тях.Любимец ми е KYUHYUN..ама DONGHAE , EUNHYK много ми харесват . DONGHAE е толкова секси!!!Нищо чучно , че е бил първи в класациятя зя няй-харесвани мьже в Кореа..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На червения килим за пролетната колекция на Club Monaco -> Donghae , Leeteuk, Eunhyuk.

 

 

tumblr_m03xktfzKl1qzaeexo1_500.jpg

tumblr_m03v6vjqjz1qzaeexo1_500.jpg

tumblr_m03uxeNLnz1qzaeexo1_500.jpg

tumblr_m03j30wqLs1qdyjlro1_500.jpg

 

 

Не знам защо, но Leeteuk винаги прилича на кандидат за президент на червените килими :lol: :lol: Супер сковано позира. :lol:

 

Днес беше откриването на магазина за очила на Yesung - Why Style

 

 

tumblr_m03qvlMdwJ1qzaeexo1_500.jpg

527461393.jpg

527665424.jpg

527664888.jpg

527664719.jpg

 

 

Shindong ще бъде водещ на новия сезон на предаването BeatlesCode, заедно с "бабата на нацията" :D

BeatlesCode2.jpg

 

и една снимка на която е много хубав

 

tumblr_lzwvjdNOey1qjp8w2o1_500.jpg

 

 

Преди седмица Siwon и Ryeowook се дипломираха :D .

tumblr_lzwdpz7nPD1qzaeexo1_500.jpg

 

И последно един кавър от сладкиша Henry

 

http://www.youtube.com/watch?v=5ovSctQ_DJw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да не е само спам, в следващия брой на списание браво (излиза на 22.02), ще има статия посветена на СуДжу.

Като им знам бройката ще е повече от една страница, силно се надявам.

 

Какво се случи със статията? Излезе ли такава изобщо или пък са сложили само плакат?

След като започнах Skip-Beat, реших между преведените серии, докато чакам, да хвърлям по едно око на дългата драма Golden Bride. В един момент се опулих на Heelchul. Аз, невежата, даже и не подозирах, че ще го видя там... Каква приятна изненада.

По този повод споделям с вас лекарство за добро настроение :)

 

 

Дано го няма по-напред, но ако все пак сте го слагали, какво пък - смехът е здраве

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shindong, Eunhyuk, and Kyuhyun в Париж :)

 

20120409_suju_parisselca.jpg

 

Idol group Super Junior successfully completed their independent concert in Paris, a feat attempted for the first time by a K-Pop artist.

 

Браво на момчетата :yes:

 

 

А на въпросния концерт разпалена фенка си е метнала сутиена на сцената :28558: :28558:

 

tumblr_m2a7a4BO3r1rr0u6ko1_250.gif

 

tumblr_m2a7a4BO3r1rr0u6ko2_250.gif

 

Leeteuk подава на Yesung и бяга :lol: :lol: :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на въпросния концерт разпалена фенка си е метнала сутиена на сцената :28558: :28558:

 

tumblr_m2a7a4BO3r1rr0u6ko1_250.gif

 

tumblr_m2a7a4BO3r1rr0u6ko2_250.gif

 

Leeteuk подава на Yesung и бяга[/font] :lol: :lol: :lol:

 

Хахах...горкият Yesung!Докато се осъзнае какво става и какво му подават :rofl::blink: Ако го бяха подали на SiWon, какъвто е вярващ, как ли щеше да се дръпне като опарен :28558:

 

Сигурна съм, че концертът е бил невероятен. Като им гледам live изпълненията, няма друг начин! И за колко бързо са се разпродали билетите....не е истина! Явно имат доста фенове в Париж, ама да вземат да дойдат и до България :i love this:

Е все пак се надявам, че цените на билетите няма да са като у френско :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че нали баш той първи побягна с разочарована физиономия? :lol:

 

Надали скоро ще се стигне до Бг, но Париж е доста добро начало. Засега можем само да се надяваме бъдещите европейски концерти да ги правят малко по-близо, че да може да намажем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speedy, именно.....а ако му го бяха връчили :lol:

toxic....ако имаше такива,отдавна да се включили с разкази(предполагам :huh: ) иначе аз им гледах част от концерта и добро шоу са направили. Дано следващият концерт да е примерно в Гърция или Сърбия, макар че България е по-удачен избор, имайки предвид, че тук имат повече фенове ;)

 

, а има още много-цели 28! Поразгледайте :) момчето ще добавя още...

 

хубав концерт се е получил :rolleyes: Редактирано от magito1986
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

toxic....ако имаше такива,отдавна да се включили с разкази

 

Разбира се, че има. Видях лично във фейсбук, снимки и коментари, затова помолих да споделят и с нас.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бива в изразяването на мисли и чувства, особено пък в писмен вид,

затова и не знам какво да напиша. :lol:

Беше страхотно изживяване. Първоначално ми се видяха притеснени,

но след първото изпотяване нещата се нормализираха... и се раздадоха докрай. ;)

Относно момчетата... всички ми се сториха много симпатични.

Само Шиуон сякаш правеше нещата с досада (това е личното ми мнение обаче ;) )

Според мен той вече си е самостоятелна бойна единица.

Имаше много песни, танци, смях (всичко беше на френски преведено

и ние не го разбрахме, но се смяха хората ;) ), пот и... сълзи.

Сами го виждате по клипчетата.

Имахме късмета местата ни да са на първия ред от седящите и всички минаха на по-малко от метър от нас.

Дори успях да се "докопам" до най-големия си любимец - Донгхе. ;)

За съжаление ни взеха камерата на входа, така че снимките и клипчетата, които направихме, не са от най-добрите.

Тук съм качила част от клипчетата, ако на някой му е интересно...

П.П. Относно публиката... може би само около половината бяха от Франция. Поне покрай нас французи нямаше. ;)

Имаше от Италия, Испания, Русия, Полша, Германия, Белгия, Канада, Турция, Мароко...

Такива знамена видях аз поне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...