Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

То със сигурност се връзва с концепцията на албума, но въпроса е каква концепцията.Според мен има общо с анимета и т.н... ще видим

Хореографа си играе с търпението ми като постоянно пуска снимки от снимките на МВ-то... за жалост ми изглежда като ниско-бюджетна продукция ,и клип без история в него. Но, ще видим, надявам се да греша и да са наляли доволно пари в клипа...

 

29871565.jpg

29127584.jpg

65322301.jpg

 

Eто видео от мюзикъла на Сунгмин.. при това на английски и с объркано заглавие.. трябва да е Jack the ripper ,не Temptations of wolves (Ha Wookie мюзикъла)

http://www.youtube.com/watch?v=EqY2vJ_wA38&feature=player_embedded

И от днес тъжната новина за бабата на Шиуон.. няма да казвам нищо ,защото не мисля, че дори трябва да се оповестява.Прекалено лично е , а и той го преживява доста тежко. Новините в Корея ,че и в Китай прекалиха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъки е като бяна лесбийка, ама ме кефи цветната ала Шайни концепциа, макар да са стара бира децата и да тряя да са малко по секси , но те могат да изненадват и радват, а и сигурно следва дълго затишите, така че чакам истински бум и като нищо да отмъкнат Десанга на моите момчета.

 

Оня ден гледах летящи кинжали и осънах, че Мини беше прав...Обичам толкоз много Шиуон, щото мноо мяза на първата ми любов- Такеши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствено неговата снимка -поне до сега- е в цял ръст!

изглежда многоооо добре!

Браво на стилистите и прическата е супер! Радвам се ,че и на него не са му направили някакъв странен бритон като на лидера! :D

 

нямам търпение вече! Кога ще идва 3-ти август?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най-накрая груповата снимка.

 

20110728_superjunior_mrsimple_0.jpg

 

Скоро ще излезе и тийзър на новото им видео “Mr. Simple”. Вече наистина нямам търпение.

На 4-ти пък ще има пресконференция, която ще можим да видим в Facebook и YouTube , където именно ще видим новия клип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други варианти на тийзър снимките им:

 

358658815.jpg

 

358658453.jpg

358658138.jpg

358657174.jpg

358656906.jpg

358656666.jpg

358656494.jpg

358656253.jpg

358655980.jpg

358655377.jpg

358654545.jpg

 

 

За дрехите не мога да коментирам, защото не съм голям моден експерт. И лично аз не харесвам толкова шарени дрехи да не говорим за животински кожи и принтове (и кравешки шапки :lol: ). Но не мога да преживея бритона на лидера. Защо са го направили такъв ужасен. добре че косата му не изглежда така в момента. Видях снимки и се успокоих :lol:

 

Тийзъра на клипа излиза на 1 август, така че очаквайте....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам шаренията, но толкова ала лейди Гага американизирано излъчване, и то мъжко, ми идва твърде много. Дано да е само за снимките и бъдат по-умерени в клиповете и изпълненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова обичам цветовете да ми пълнят очите, толкова станах спец, покрай едни други.., толкова шарения в кей попа съм видяла..та в заключение няма какво да ме уплаши и впечатли толкова.

Ако трябва да съм честна, на първи пас, има и добре съчетани попадения ...но групово са трагикомични наклепани и облекани, освен ако не са замислени за аниматори от нов откачен увеселителен бар. Дано песента и албума излезат също толкова натокани, че ще иде зян цялата помпозност на Супер-а, а и момчетата, не са толкова джуниър вече.. За-тата и против, не знам колко ще са от значение тук, защото са първи смели концептни фотки, и е рано да изобилствам с цветущ коментар..но все пак недоволството ми нараства и не мога да го подмина...

Защото не трябва да имаш око на моден професионалист, за да те дразни нещо толкова много накуп. Кичът в повечето фитчета е заприходил към мазохизъм и неестетика, и дразни. Толкова ли са им набарали на момчетата, та стилистите ги съсипват така...защото и израженията на лицата им са ..безвкусни и не-забавни, и ги правят по-евтини изглеждащи..

А толкова обичам шаренко...Чудя се чак дали Джереми Скот, не се е самобичувал, като е мернал тези кадри?

 

Като цяло идеята на снимките ми е недоразумение и дано стилистите на СуДжу се събудят от зимния сън или от агонията си по многоцветието , алоо стилистите, не сте вдъхновяващи – лято е, някой господа по-добре да бяха голи!!!... Мъка ми е за новия вид на Шиуон и Тъки, а баш това русо за коса на ЪнХьок, само на един чешит айдол ходи, сори. А и модата не му ли мина?

Критично кичозни дрехи за някои изфинени господа..блях., прекалено напластени, като силует, за други. Грозотии за главата на сладкото Чули..

Ах дано момчетата ни чуват...и да ни зарадват с музика, поне..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го правя нарочно, ама не съм съгласна...Изключвайки бретона на Тъки, който наистина е ала Лейди Гага (онεзи хомо злодеи от Алехандро), онзи дребния с вид на певец от Army of lovers и Шиуон, който явно прилича на карикатура на себе, останалите ги намирам за повече от сполучливи. Особено Шиндонг и Сонгмин. Първият дори мога да му кажа секси.

 

Да, когато ги съберат десет толкова цветни на едно място е малко тежко за окото, но пък не е непреодолимо Да не говорим, че за мен това не е сериозна концепция...Групата е номер едно в автоиронията и правят невероятно шоу...Те не се и опитват да продават музика, че дори и идолски чар, те продават шоу и го правят...Бонамана още е на върха на тайванските класации.

 

Липсваше ми шантавият им вид...Последните два албума бяха секси, но малко скучновати, сега са експлозивно кичозни, но се набиват на очи, не можеш да забравиш снимките и вида им, а Чули може да накара всичко да изглежда добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шаренко шаренко...защо ли в момента ми иде да си тананикам YMCA :D

За Шиуон....зелените чорапи ми идват в повече, :D

Като цяло може би най-сполучлива за мен е визията на Yesung.

Shindong също се е получил добре,но пък там правя асоциация с Empire of the sun ~> ака ето тези индианци

Поне с ръка на сърцето мога да кажа,че е свежо и неочаквано,остава да видим нататък с какво ще ни изненадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Първи тийзър!

ОМГ Шиндонг е толкова сладък :lol: Дори русата коса на Хюки изглежда добре. Само се надявам видеото да не е пак в бялото студио на СМ дето си снимат половината клипове искам някакъв сет или навън да ги изкарат нещо по-така...

 

EDIT:

 

Ето го и втория

 

Добре вече официално много зачовъркаха любопитството ми :lol: :lol:

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да чуете песните. Слагам само някои заради ограничението:

 

http://www.youtube.com/watch?v=xEL-xNzOkG0

 

 

 

 

Mr.Simple не е лоша, но не е нищо по-различно от Бонамана......Вече имам повече любими песни от албума...

Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто искам да кажа, че освен албума, са завършили и снимките на тайванския филм"Не се предавай", правен по японска манга(може ли да е по друго), в която участват

Choi Si Won и Lee Dong Hae.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...