Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Чак оригинален... :)

Но съм много приятно изненадана от Хичул и песента. Чуден подход към заснемането и съвсем различен стил от типичния за тях. Много свежо клипче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22169961.jpg

 

Под оригинален имах в предвид - без странен сет, сложна хореография, цветни и изчанчени дрехи и т.н. :lol: :lol:

 

За съжаление май няма да ги видим по музикалните предавания. Първото си живо изпълнение ще направят на MNet 20's Choice.

 

263927_220631431301943_100000652636456_747611_6868937_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно съм изненадана, клипа ме кефи, песента, може би след няколко слушания..повече.

Чули си носи чара и му личи удоволствието да е център на вниманието и на клипа..даже Jungmo е на последно гледно място, след другите красоти - "ко-актьори" те :lol:

Все пак, това момче използва всяка възможност да се забавлява и с малко упоритост и труд, прави готини неща...

 

Да не е съвсем празен поста ми..да питам за торент за шупъъъ шоуто SS3, че и в тубата, прекаляват с триенето... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kлипът много ми харесва. Типично за Хичул да подходи така към клипа и всичко в него... :) Кефи ме и присъствието на Джиа... ~

 

 

@Heedictator M&D’s Music Video is out. Kyungjin, SimonD, Hong-ssi, Jonghun, Yongyong joined (us). Jia displayed her melodramatic acting. Thanks to our short-tempered director, the MV filming took only 10 minutes ㅋㅋ Jungmo was a little late so he didn’t wait for him and filmed our part and went off ㅋㅋ D is a guy who doesn’t wait.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя клип само Юнхо и баба му липсват, ама явно е за клуба, за туй...

 

Много, ама много го обичам и ако си говорим за уникална кей поп звезда, то това е той...Човекът, който не се подчинява на индустрията, а я подчинява. The one and the only. Не само за клипа, в Париж сцената беше негова...Няма толкова харизматичен човек НИКЪДЕ.

 

Песента и клипът ме радват, ама ми се щеше да съм аз на мястото на Джиа ;///

Точки и за Джунгмо, който също има огромен принос за песента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва когато Sohee (wonder girls) се обади на Heechul в последното му радио предаване...... :lol: :lol:

 

 

Oh DAEBAK <--- :282:

 

Голям е фенбой. Бих казала да се вземат ама разликата им е сериозничка , като се има в предвид че тя стана днес на 19 :28558:

 

~~~~~~CUZ I'M YOUR LADDDDYYYY~~~~~~~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички снимки от фотосесията в Париж:

 

2q1rneh.jpg

1zwmcz6.jpg

2j1ahkk.jpg

28unu4z.jpg

 

 

Guerila Date с великите набори '83 :lol:

 

 

Днес гледах и Star King - King of kings (от блога на IamHotWalkerz) с лудата сестра на Leeteuk и сладура сестрата на Shindong. Остава само някой да спретне субките и на Come To Play, който се излъчи днес....

332074083.gif?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1309194873&Signature=JgjmZaUqYoKrfbxMEWPsuCHb0aQ%3D

 

трябва да се гледа Yesung :lol:

 

Donghae и Siwon свършиха снимките по ‘Extravagant Challenge’, така че феновете на тайванските сериали могат да го очакват скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и представлението им от Choice Awards :

 

 

Доста...хм фрапиращо изпълнение.Чули с тея танцьорки доста се раздаде хаха.Но ми хареса! Интрото беше адски готино xDD Надявам се да имат успех заедно и да можем да им гледаме представленията и по нататък! ^^

 

И малко реклама time.За тези,които не знаят,тъй като почти всички групи си имат български форуми сметнахме ,че не може Super Junior да минат без такъв и вече има и български форум за момчетата: Super Junior Bulgaria

Надявам се и с вашата подкрепа и активност форума да се разрастне и да стане едно прекрасно място,където можем да споделяме всичко за батковците от SUJU ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съм първа да честитя на рожденика

:D

 

Честит Рожден ден на Вселенската звезда Хееним!!!!!

Все така луд и чаровен и поднасящ изненади на всички !!!

342069834.jpg

 

За съжаление нещо приятелите му ги няма и партито е само от 4-ма :D (половината са по чужбина сега)

342063766.jpg

Park Jinyoung, Sangchu, Heenim & Cheon Jungmyung

 

И да вземе да се премести в JYP всички знаем че е за наща компания :lol: :lol:

 

 

Малко снимки и на M&D

340576197.jpg

 

20110708_jungmo_heechul_2.jpg

341672930.jpg

340576663.jpg

20110708_md_highcut_3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи подготовки за новия албум. Първо Eunhyuk се появи с новата си руса коса и каза, че всички щели да се боядисат :lol: След това започнаха слухове за русата коса на Шиуон, но се оказа просто кафяво.Да се надяваме няма да го изрусят... ~ за сега ,обаче снимки на Шиуон няма. Не и такива, в които си личи кой е на снимката .. :lol: Как да е.... и хореографа им пусна тийзър за хореографията...

Ето снимките :lol:

su1z.jpgsu2u.jpgsu3.jpg[/img]

Мен лично ми допада с тази прическа, но явно той не се харесва, защото оттогава носи само шапки :lol:

20110715_superjunior_cups.jpg

 

И освен това още снимки на Хичул ...

 

20110718080559002005.jpg

20110718080559002003.jpg

20110718080559002002.jpg

20110718080559002001.jpg

20110718080559002000.jpg

20110718080559002004.jpg

20110718080559002016.jpg

20110718080559002013.jpg

20110718080559002012.jpg

20110718080559002017.jpg

20110718080559002015.jpg

20110718080559002014.jpg

 

 

Това е от предаването по КБС, с английски субтитри ~~

 

Това е от Стар Кинг, другата версия , в следващия пост ще сложа и тази с отрязаните сцени, че поста става прекалено дълъг~~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20110720_eunhyuk_superjunior_1.jpg

 

Super Junior will be making a comeback after a year and two months!

 

The comeback date for their 5th album is set for August 3rd and individual teaser images of the members’ will be released sequentially from the 20th, starting with Eunhyuk.

 

The members have each poured their own unique colors into the upcoming album, and fans will soon be able to experience their upgraded performances.

 

Super Junior stated, “As much as the fans have waited, the members have waited a long time for this 5th album. With our new music and performances, we want to communicate with fans all over the world. Please wait for our comeback.”

 

!

 

Даааа ще се завръщат! Супер!!! :wub: :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графика е следния.още не е потвърден,, но след като съвпаднаха нещата с тийзър снимката ще го напиша...

~20 снимане на клипа

~27 първи тийзър

~3 Август - албум

~5 Август - участие като първото ще е в Мюзик Банк по КБС

Има слухове, че ще участват и в концерт по КБС на 6 Август, но това е само слух за сега.

 

Също така все повече си мисля, че Хиул ще участва в някой драма (най-вероятно Хана Кими) ,защото преди месец и нещо като напусна радио предаването си спомена нещо за заснемане на драма и филм, както и петия аблум... ще видим..

 

89943266.jpg

това е единствената снимка излязла от списание NUMERO TOKYO, надявам се на по-хубаво качество....

 

Също така участиено на Кюхюн в Immortal song e потвърдено.Ще участва наред с Jay Park и Huh Gak.

 

Иначе ето и заветната тийзър снимка на Eunhyuk =)

350577551.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече споделихме колко много се вълнуваме за 5-тия албум на SuJu ;)

затова само ще кажем, че е излезнала и снимката на Donghae. B)

Всички явно са претърпели големи промени - Ще бъде страхотен албум.

Нямаме търпение!

 

ето я и снимката! Какво мислите?

 

20110720_donghae.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата излезнала снимка. Стана ми интересно още от снимките с какво ли ще ни изненадат. Дано да е от хубавите сюрпризи.

tumblr_lopj9fgTuc1qa7tfso1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оле.....когато видях снимката- щях да припадна!!!

 

Какво са направили с косата му????? :blink:

 

Толкова много харесвах предишната му прическа! :(

 

Ееее... определено ме изненада, но ще свикна с нея!

Дано другите да не ме шокират така!

 

Сега като се замисля може бе не е зле! Сигурно се вързва с темата на албума, кой знае!

 

tumblr_loqa4pkyBh1qkftqoo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...