Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Продължаваме с фотосите на момчетата.

 

Донгхе
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Ънхьок

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Шиндонг
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Кюхюн

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Рьоук

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

И сега остава албумът да няма нищо общо с Коледа. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме публикували трейлърите на видеото на "Celebrate", която все пак явно ще има доста общо с Коледа. 

Ех...
Привю #1.


И #2.

Off Topic

 

 


Днес излезе и хайлайт медлито на албума 'THE ROAD: CELEBRATION'. 

 

 

През януари ни очаква нещо интересно.

По Disney+ ще се излъчи документална поредица за групата, като всички епизоди ще бъдат публикувани едновременно на 18.01.2023 г.

Постерът казва внушително "Те бяха там, когато се роди к-попа - SUPER JUNIOR, The Last Man Standing".
уау

Изображение
 
 
Междувременно този уикенд Super Junior се завръщат за отложеното си от август шоу в Манила, Филипините.
И както обещаха не един, а два концерта ще имат.
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.12  излезе Част 2 на албума на групата "The Road: Celebration" със заглавна песен "Celebrate".
Приятна е песента, в тона на сезона. Едно нещо не ми хареса обаче и това е "ле-ле-ле" частта. :lol2:


Албума в Spotify и You TuBe Music.

 


Вчера публикуваха видео от студиото - записа на песента "White Love".
Не знам, може и да бъркам, но мисля, че това е първото видео на групата от процеса на запис?  Дотолкова сме свиканали да виждаме Super Junior навсякъде - като актьори, водещи, рекламни лица, та дори забравяме, че първо са певци. Нека им се порадваме в естествената им среда. :)
Видеото завършва с изненада за 17-тата годишнината на групата, специално подготвени моменти за всеки един от мембърите - с тортичка и украса, както си му е реда. 
Накрая Итък каза: "Цифрите нямат значение. Важното е да продължаваме. Ще (продължаваме да) даваме най-доброто от себе си. Успех!", а Ънхьок звършва с думите: "Ще се видим на 18-тата годишнина!" :)

 

 

Днес е първият ден от уикенд-концертите им в Манила, Филипините. И знаете ли кое е най-хубавото? За пръв път ще изпълняват "Celebrate" на живо, пред публика и ще се заснеме специално видео, което по-късно ще се качи в канали на групата. Организаторите призоваха E.L.F. да се подготвят и да вземат активно участие в изпълнението. Прекрасен подарък за феновете, не мислите ли?
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super Junior и снимките им за "SMCU PALACE"
Изображение

Още в спойлера.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение


Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Снимка след втория концерт във Филипините.
Изображение

 

 

Празничната песен "Hope (from Kwanya)", чието видео е от личните камери на изпълнителите.
И добре, че е Донгхе да се погрижи за екранното време. :D
(клик на снимката)
Изображение

 

 

Тук добавям и едно видео от лайфа им преди няколко дни.

Докато не са го свалили - порадвайте се на изпълнението на "Celebrate" и "White Love", изпълнени на живо, пресни и топли веднага след пускане на албума. Големи скици са, както винаги, но не по-малко добри изпълнители, също каквито ги знаем. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala Ще направиш ли пост за това какви награди спечели сега Siwon от 2022 Asia Artist Awards? Не видях тук такъв пост, пропуснато ли е да се напише за това? :P:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry: Да, пропуснато.

Всъщност забравих, а толкова им се радвах на закачките с Итък, който беше водещ. 

Довечера по-официално ще пиша, трябва да изровя клипчетата. 

 

Докато се прибера обаче, да помислим как да намалим карбоновите емисии. 

Казвам го във връзка с призива стоящ зад една от песните в зимния албум 'SMCU PALACE'. 

Песента се казва "The Cure" и е записана като колаборация на всички лидери на групите, както и водачите на цели поколения - Кангта и БоА. 

04cc9f7555f81a2e.jpg

 

Всъщност парчето ще е не какво да е, а водещият сингъл на албума, уау. Ето как го описват: "Заглавната песен на зимния албум на SMTOWN е кампания с послание за устойчива солидарност. Всички лидери на групите нс SM са включени в песента, обявявайки началото на общо движение за борба с климатичните промени."

Хм, звучи добре, да видим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиуон на Asia Artist Awards 2022. :)
Изображение

Отличен е с наградата New Wave Award (Television / Film) или Нова вълна, заедно с Hwang Min-hyun (бивш член на групата NU'EST).

Втората награда, отново с  Hwang Min-hyun и други артисти, е за най-добро актьорско изпълнение - Best Acting Performance.
Призовете му са за играта в сериала "Love Is for Suckers", за който четох доста добри отзиви, а и го има преведен на български. Явно ще трябва да му хвърля едно око.

Готина снимка с колежката Юри (Girls' Generation), която също си тръгна с награди.
Изображение

 

Итък, който обявява първото му отличие и след благодарност Шиуон завършва с дежурния поздрав "Syupeo Junio-eyo", към който се присъединява и лидера. Сладури.

Off Topic

 

 


Видеокомпилация за двамката.

Шиуон общо взето благодари и казва, че обича мембърите. Ние също. :)

 

Нещо, на което не бях обърнала внимание. Итък води наградите за седма поредна година. Еха.Изображение

 

 

Днес излезе видео зад кулисите при заснемане на "Celebrate". Не знам дали гледате този тип видеа, но джуниърите са страшно забавни.
На който му се усмихва да заповяда.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе медлито на зимния албум на компанията 'SMCU PALACE'.

Освен в сингъла "The Cure", където участва Итък, останалите песни в които са включени SuJu са:

"Jet" - Ънхьок, Тейонг, Джемин, Сънгчан (NCT), Хьо (SNSD), Уинтър и Джизел (aespa).
"Happier" - Йесонг, Кангта, Тейл и Ренджун (NCT), Сухо (EXO).

"Where You Are" - Рьоук, Дойонг, Ченлъ и Шяоджун (NCT), Оню (SHINee).

 

Хехе
Групата ще е гост на "Knowing Bros" на 24.12, събота. Големи скици са и съм сигурна, че участието ще е доста забавно. Кратко привю на епизода.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Трейлър на документалния филм, който излиза на 18.01.2023 г. по Disney+ "SUPER JUNIOR: The Last Man Standing".
Итък: "Когато дебютирахме не очаквах да продължим 15 год."
Шиндонг: "Казваме "Нека правим това завинаги", но не знаем докога ще го правим."

Йесонг: "Продължителността на активност на айдъла е пет години..."

Ънхьок: "Повече се тревожех за бъдещето, отколкото да го очаквам с нетърпение."
Донгхе: "Ще постигнем много за 4 год..."
Кюхюн: "Сега сме девет души. Кой знае кой друг ще напусне групата."
Рьоук: "Исках да съм обикновен човек и да живея обикновен живот." 
Хичул: "Карахме се един с друг, независимо от възрастта ни. Той ми крещи "Махай се!", а аз му отвръщам "Няма пък!"

Шиуон: "Трябва да уважаваме изборите си."

 

 

Ето го и специалното видео, заснето през уикенда на концертите във Филипините.

'Celebrate' Special Video SUPER SHOW 9: ROAD in MANILA

 

 

SuJu за албума 'SMCU: PALACE'
Изображение

Индивидуалните в спойлер.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от нещата на които се радвах тази година бяха "Mango" на Супер Джиниър и взаимната им любов с E.L.F.

Второто споменавам по повод новината за един от концертите им в Америка. 

Когато по-рано обявиха турнето си, феновете в Мексико се зарадваха, но след като разбраха къде ще се проведе концерта - Olympic Velodrome, хората започнаха да трендват хаштагове за промяна на мястото. Явно въпросният Velodrome е известен не само с по-малкия капацитет места, но и с лошите условия за посетители и изпълнители. E.L.F. дори писаха в радио-шоуто на D&E да споделят за проблема. Ънхьок отговори, че са в течение и работят по въпроса. Два дни по-късно се обяви не само изместване в по-голямата и явно по-добра ARENA CDMX, но и концертите вече са два - на 14 и 15.2.2023 г. Билетите се разпродадоха, всички са доволни. :)

Така вече SUPER SHOW 9: ROAD е с дати:
7.02 -  Чили

9.02 - Бразилия

11.02 - Перу

14 и 15.02 - Мексико.

Изображение

 

 

Освен това СуДжу обявиха излизане на едно обобщено издание на 11-ия си албум 'THE ROAD: ALBUM', който ще се пусне физически на 06.01.2023 г., а освен общата версия ще има по една за всеки от мембърите. :D

Изображение


 

Излязoха и годишните им комплексти, всички са много готини.

 

 

И понеже тук не съм споменавала. Който иска може да гледа безплатно новогодишния концерт на СМ, който ще се излъчва във всичките канали на компанията по социалните мрежи - You Tube, Tik Tok, Beyond Live и др., а точното време е 01.01.2023 г., 13:00 KST.
Изображение

 

Да сложа и линкове към албума 'SMCU: PALACE' - Spotify, YouTube Music.

 

Докато чакаме концерта, може да хвърлим по едно око на You Tube канала на Йесонг. Той е последният от членовете на групата, които си направиха такъв и да ви кажа много ми харесва съдържанието, което качва. Той винаги е показвал любов към естетичното и изкуството, така че не е чудно, че канала му разказва именно за това - разхожда ни из музеи и места със значение и символизъм. Интересно е. 

 

Между другото, Йесонг скоро ще издаде нов албум, говори за това в Бабъл. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът на Йесонг вече е потвърден. :)

Ще е пълен студиен албум, 1-вият корейски такъв в кариерата му и ще излезе на 25.01.2023 г., 18:00 ч. Името е интересно - 'SENSORY FLOWS'  и буквално означава 'Сензорни Потоци'. Погледнах какво точно е това и разбрах, че са нервните възли, окончанията ни чрез които изпитваме физическите преживявания или иначе казано отговарят за усещанията ни, както го разбирам (изт. BehaveNet). И сега се сещам, че в Бабъл беше казал, че сингълът ще е нещо ново, което не е правил в предишните си албуми.   

 

Албумът ще съдържа 10 песни, три от които са композирани от Йесонг. 

1. "Small Things" - това е заглавната песен. 
2. "아름다워 (Beautiful)" - написана и композирана от него, жанр поп-r&b
3. "우리의 시간 (Together)" - втората авторска песен
4. "4 Seasons" - третата негова песен в албума
5. "All Night Long" 
6. "같아 우리 (Like Us)" 
7. "HO" (охо, тук отново присъства Mark от NCT)
8. "Bear Hug" 
9. "Moment" 
10. "환상 (Mermaid)" 

Изображение

 

Иска ми се да си припомним дискографията на Йесонг, поне албумите, които е издал.

'HERE I AM', дебютният му мини албум - Spotify, You Tube Music

'SPRING FALLING' , 2-ри мини албум - Spotify, You Tube Music

'PINC MAGIC', 3-то EP - Spotify, You Tube Music

'BEAUTIFUL NIGHT', 4-ти мини - Spotify, You Tube Music

Японският му албум 'STORY' (2019) - Spotify, You Tube Music

 

Да сложим и "The Cure", песента налидерите на СМ. Итък е супер готин свирейки на пиано.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специален пост за Хенри :)

Един от най-талантливите айдъли, които съм виждала.
По Коледа той организира мини фен-среща наречена "Коледен пикник с Хенри". Изпълнинията, които е качил в канала си са прекрасни. Няма да ги изброявам, слагам само любимата си "Radio", но ви препоръчвам да отделите малко време да ги чуете. 

 

 

Най-хубавото е, че Хенри ще ни зарадва с нова музика съвсем скоро - oт няколко дни качва в социалките си тийзъри за предстоящ сингъл. Всъщност не знам какво точно ще е, нищо не споменава, но каквото и да е скоро ще го чуем.
'MOONLIGHT' излиза на 11.01.2023 г., 18:00 KST.

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

График за 'SENSORY FLOWS' на Йесонг.

Промото започва утре, направо с хайлайт медли. 

Изображение

 

Ако имате време гледайте това видео от канала на Йесонг, наречен Yessay.

В епизода ни води на изложба на фотографа  Албърт Уотсън като ни разказва историите на всяка фотография, че и малко повече. Много е приятно да видим такова съдържание от него, направо е глътка свеж въздух измежду нароилите се кулинарни и ентъртейнмънт канали на айдълите.

 

 

Вчера излезе и видеото към песента на Хенри "Moonlight". :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайлайт на албума на Йесонг 'SENSORY FLOWS'.

 

Започнаха да излизат и тийзър снимките му. ХмB)

Изображение

 

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Хахаха Страшно се забавлявам да чета (чета??) коментарите под поста - тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам само някои от страхотните снимки на Йесонг за албума му 'SENSORY FLOWS', другите може да видите в Инстаграма на групата.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Вчера излезе и видео привюто на сингъла, който ще се казва "Small Things". Много рок и много готино ми звучи. :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йесонг и видеото на "Small Things".

Изображение

 

 

Албумът 'SENSORY FLOWS' в Spotify и You Tube Music.

Приятен, отпускащ албум, "chill" както е модерно да се казва. Хареса ми, а песента, която най-много ме впечатли е "Mermaid".

 

В личния си канал в YT Йесонг качи видео в което говори за албума.

Много го харесвам тоя човек. Интелигентен, сдържан, но понякога доста емоционален. Харесва ми как се определя като "странен" и след като казва, че е тип INFJ вече ми е ясно защо. :) Във видеото ни представя Daniel Kim, автор на песни, китарист, вокал в групите "The Poles" и "Wave To Earth". Участва в албума на Йесонг със сингъла "Small Things" и "Bear Hug", а групата му е дори във видеоклипа. 

 

 

Утре ще видим Йесонг в канала "It's Live". Много се радвам. :)

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Значи искаш публиката да гледа на теб, като човек, добър в музиката?

Йесонг: Не, изобщо. 

Въпрос: Нямаш такава необходимост?
Йесонг: Не

Въпрос: Значи искаш да правиш това, което ти харесва?

Йесонг: Точно така. Наистина другите не ме интересуват. И не ме притеснява дали ще ме признаят, харесат или не. Дори когато получа внимание съм щастлив, ако намеря някаква липса (несъвършенство) и работя усилено, за да я запълня (поправя)... Не се старая да угодя на хората. Ако беше заради харесването шях да съм по телевизията, да съм го направил много по-рано (албума). Пътят ми е по-скоро към музиката и изкуството, отколкото към "развлекателната" страна. Наистина може да изкараш много пари от забавлението. В сравнение с другите мембъри аз не печеля толкова много. Но за човек като мен това не е важно. Ще изкарам пари по-натам. А и какво ще правя с тях? Имам колкото ми трябват. Свикнал съм да съм беден. (е, предполагам използва "беден" със значебие "най-малко измежду другите богаташи").

 

 

Днес излезе и видео с изпълнението на "Small Things" в канала "It's Live".

Изображение

 

Клик на снимката. :)

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратко видео от заснемане на клипа на "Small Things". 

Както Йесонг казва, занимава се с всичко - от песните, музиката, която иска да прави, до изработката на албума и заснемането на клипа. В продължение на цялото видео не спира да дават кредит и да хвали Даниъл Ким и групата му "Wave To Earth", което ме кара да го уважавам още повече.

 

 

"Small Things" на сцеата на Music Bank днес.

 

 

На фен-сайта, който се състоя днес, Йесонг имаше изненадващ посетител - Zhoumi, част Super Junior-M.:)

Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата отидоха и се върнаха от турнето си в Латинска и Централна Америка - Чили, Бразилия, Перу и Мексико.

Супер успешно беше, каквото е и името на концертите им - Super Show. 

Изображение

 

Изображение

 

След като повечето от членовете са влогъри и ютюбъри, става ясно, че успяха да запишат доста култуви моменти по време на разходките си. Е, както отбеляза Итък, имайки предвид, че са група азиатци, един от които с розова коса, а повечето с шарени дрехи, нормално е, че привличат внимание където и да отидат.

Обаче един от най-интересните епизоди стана момента с бебето, което качиха на сцена и докараха до рев с целувки и закачки на последната си сцена в Мексико. 

 

 

Наскоро Йесонг ни изненада с новината за специална версия на албума си 'SENSORY FLOWS', където заглавната песен ще се казва "Floral Sense" и е дует с Уинтър (aespa). Албумът излиза на 27.02 и предполагам определението "специален" в случая е синоним на рипакидж? :D

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йесонг - гост на И Муджин в предаването му "Lee MuJin Service". 

Много благодатен гост е Канг Хун, както е истинското име на Йесонг. Хареса ми какво казва за гласа си и възрастта: "Много хора имат предубедено мнение за възрастта, особено лошо е положението в Корея. Мисля, че отдавна искам да променя това. Досега влагах много старание в музиката, за да стана по-уверен изпълнител. И тази работа (сега) ми се отплати. Доведе ми нови възможности, даде ми повече страст..."

 

 

Утре очакваме излизането на специалния му албум 'SENSORY FLOWS' със заглавна песен в която участва Уинтър от aespa. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...