Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

"Promise You" - ost към драмата Forecasting Love and Weather (2022) в изпълнение на Кюхюн.

 

 

Днес (мисля) беше последното изпълнение на "Callin" в музикално предаване -  INKIGAYO.
Има ли смисъл да казвам колко страхотни бяха?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.03 Хенри беше посочен от полицията в Мапо за посланик на Превенцията на насилието в училищата на Южна Корея.
Изт.1News
p1065573977223097_638_thum.jpeg

Всичко това щеше да е чудесно, ако к-нетизените не бяха надали вой, защото е китаец.
Да си призная донякъде ги разбирам - избират чужденец да бъде лице на кампанията, без дори да е учил в Корея. От друга страна никога няма да приема вокалната, онлайн и медийна агресия, с която се изказва мнение по въпроси с които човек не е съгласен. Вчера тв канала JTBC излъчват репортаж в който показват "факти", като това, че се е явявал в китайски предавания, копиращи корейски такива, изказвал про-китайска позиция, потъпквал корейската история, казвайки, че е китайска. Общо взето, всичко което мразят корейците в китайските звезди и заради което ги отлъчват с любимото "Корея те храни, а ти си за Китай?" (това е моя перефраза на редицата изказвания по въпроса, които съм чела).
В спойлер може да видите видеото на новинарския канал.

Off Topic

 

 



Хенри, от своя страна, публикува обръщение в Инстаграм.
Изображение

"Тук е Хенри. Първо, ако съм сбъркал някъде ще се извиня за грешните думи или действия. Аз съм човек, който от Ден 1 винаги е искал да дарява на хората радост, емоция, смях чрез музиката си, изпълненията, шоу и т.н. Боли ме, защото тези дни не мога да го правя. Това, което искам да ви кажа е, че не съм човек, който ще забрави от къде е тръгнал. Има много неща, които са публикувание в този материал, които не са факти и не бих помислил, че хората ще повярват на такива неща, затова мълчах. Мисля, че (много) публични фигури са претърпели същото, но това, което наистина боли е да чета коментарите. Повечето от тях, които видях не бяха за неща, които съм направил или казал, а за моята кръв. Това, което исках е да карам хората да се смеят. Ако има хора на които им е неудобно заради моята кръв, наистина не знам какво да направя. Най-много съжалявам заради феновете си. Дадох обещание, че ще остана позитивен и ще дам най-доброто от себе си, но не мога да го удържа. Много съжалявам!"

Off Topic

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една свежа новина, която да ни усмихне малко в неделя.
Шиуон ще запише сингъл-колаборация с комедийното дуо UV. Днес започват снимките на видеото, което се очаква да излезе в края на месеца.
Изт.Allkpop
1647741299-image34.png


О, вие може да сте видели някъде, но аз забравих да споделя тук.
Драмата в която той участва - "Work Later, Drink Now", е поканена за излъчване на 2022 International Series Festival Korea Focus Session. Series Festival е сегмент от фестивала в който излъчват сериали от цял свят. Тази година фокусът явно ще е върху Корея, чийто продукции печелят все по-голям интерес сред международната публика (това поне разбрах от различните материали на които попаднах. ако знаете повече, ще се радвам да споделите).
Изт.Kdramastars
work-later-drink-now.jpg?w=900

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Сътрудничеството, от което никога не сме знаели, че имаме нужда, идва много скоро.

„Riding“ на UV x Super Junior Siwon ще излезе на 30 март в 18:00 KST. Очаквайте неочакваното, плюс гарантиран смях!"

 

cqs1647964779v.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И преди да заспя права, да споделя няколко тийзър снимки за горната колаборация - UPxSiwon.
1647998624-20220322-siwon.jpg

1647998644-0323-uv-x-4.jpg

1647998644-0323-uv-x-1.jpg

1647998644-0323-uv-x-3.jpg

А откъде тръгва закачката с "fortune cookies" (бисквитката на късмета)? В епизод на Infinity Callenge през 2015 г. Шиуон се описва като атрактивен състезател и показва свои снимки в които представя постиженията си. На една от тях позира като велосипедист, а централната част напомня формата на известните японски бисквитки. Нашият красавец вече седем години живее с "достойство" скрито зад... бисквитка. :lol2: 
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление поредния от членовете на групата е с Ковид. 
Шиндонг е положителен и няма да вземе участие в специалното събитие (фен среща?) в Япония "SUPER JUNIOR Japan Special Event 2022 -Return of the King".
Пожелавам му скорошно възстановяване!
 

Във видео в канала си Шиуин ни води с него при гостуването в радиопредаването GULTO SHOW, заедно с Донгхе и Йесонг. Благодаря, че има англ. субки. Това е част 1-ва, в следващ влог ще видим вече и кадри от самото предаване.
Обаче този човек... Не знам. Такава аура има, че понякога се чудя как ли общуват с него хора, които се налага да го правят - екип, журналисти, обслужващ персонал? Изключвам семейството му и SuJu, с които са еднакви шантави и така или иначе са се "намерили".

 

 

Забавна снимка на него и Йеоснг, когато са си правили тестове.
Изображение

 


Между другото, Йесонг публикува в Туитър, че от миналата година е започнал работа по нов албум и ще се върне с по-добра музика. Йеее 
Изображение


Не мога да спра, просто не мога да прекъсна Кюхюн и красивият му глас.

Кавър на песента "Late Regret", която изпълни в предаването You Heeyeol’s Sketchbook на 25.03.2022 г. Тя е ost към драмата "More Than Friends" и в оригинално изпълнение на Онг Сънг У (който е много сладък. извинете за отклонението!).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиуон с интервю за списание "People" - "Кей поп звездата Че Шиуон говори за коментарите на омраза и преодоляването на усещането да се "страхува". 

Всъщност казва много повече неща, споделя мисията си като посланик на УНИЦЕФ, какъвто е от 2010 г. Говори за любимия си посланик на организацията - Одри Хепбърн, и с какво го вдъхновява. Изразява надежда, че хората ще използват социалните медии не само да показват ежедневието си, но и да общуват и споделят надежда, дори да се окуражават.

Хубаво интервю се е получило. 

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха 
Привю и моменти от заснемането на клипа на "Ridin" на UVxSiwon. Скици големи, а Шиуон е такъв комедиант.

 

 

А Донгхе качи в канала си видео от упражнения за разтягане т.нар. стречинг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колаборацията между UV и Шиуон - "Ridin", излезе. 

Понякога се чудя защо някои песни съществуват. Грубо ли е? Ами... Шиуон е симпатяга, дуета са забавни шемети, но крайния продукт само ме кара да се запитам колко ли пари и време са потрошили в тая простотия. :mellow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е 04.03 Честит рожден ден на чаровния ми и любим Eunhyuk. Да е жив и здрав и все така успешен. Нека щастието и късмета винаги да го съпровождат където и да се намира.

57c2a0bde356a218.png

8f48e28ebbedea0d.jpg

7620b23eac0f5ab7.jpg

843979ed9a3a6ad6.jpg

49224db2cf2e6160.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-тият мини албум на Малкия принц Рьоук PETAL, ще излезе на 3.05.2022 г.
Изображение

 

Филмът с участието на Йесонг "The Girl On a Buldozer" от днес е в кината на Ю Корея. Успех!
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата по рода си видео-реакция в СМ.

Ънхьок, Тейон (Girls' Generation), Кий (SHINee) и Сухо (EXO) реагират на видеото на Оню "Dice".
Надявам се този тип колаборации да станат традиция!

 

 

Тийзър снимки за албума на Рьоук, който нямало да е с име 'petal' - венчелистче, a щял да се казва A Wild Rose (Дива роза)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Преди няколко дни публикуваха и тийзър с име 'prickle' - бодил, трън, и сега си мисля, че това може да са версиите на албума - petal & prickle. Ще видим. Припомням, че EP-то излиза на 3.05, 18:00 KST.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки na Рьоук от поредицата Prickle.

Изображение

 

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

 

За подгряване за предстоящия албум публикувам песента "Cosmic" в изпълнение на Рьоук и Бада. 
Може да я има някъде напред, но е много красива, а гласовете им са приказни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...