Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Kyuhyun представи още един тийзър на музикално видео за „Love Story“!

Мене ме кефят и участниците в него. И двамата ги харесвам.

Актьорите Chae Soo Bin и Gong Myung!

 

KYUHYUN 규현 '연애소설 (Love Story)' MV Teaser #2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28 януари, Kyuhyun се появи като гост в 'Yoo Hee Yeol's Sketchbook' на KBS2 в светлината на скорошното му соло завръщане!

За това гостуване на „Sketchbook“, Kyuhyun изпълни заглавната песен на своя 4-ти мини албум „Love Story“, както и OST „Love Beyond Words“, изпята за музикалната драма „Soundtrack #1“, плюс номер от мюзикъла „Frankenstein“ '.

След това, по време на сегмента за разговори, MC Yoo Hee Yeol разкри нещо интересно за Kyuhyun. Оказа се, че Kyuhyun е издал албум, когато е бил на 6 години!

Kyuhyun обясни: „Родителите ми накараха мен и по-голямата ми сестра да участваме в албум с коледни песни, когато бяхме деца. И това не беше истински албум с коледни песни, произведен от дистрибуторска компания или нещо подобно. Бяха само няколко деца в квартала , събрахме се 6 от нас. Всеки един от родителите се включи по малко и беше произведен с тези средства, като забавен малък проект за спомен."

Чувайки това, MC Yoo Hee Yeol заяви: „Получихме аудио от този албум с песни, в който пее 6-годишният Jo Kyuhyun. Това може да е първият път, когато това аудио се разкрива на обществеността.“

И Kyuhyun, и MC Yoo Hee Yeol се усмихнаха, докато слушаха аудио фрагмента, а Yoo Hee Yeol в крайна сметка отбеляза: „Ти пееш добре дори като дете“. Въпреки това, Kyuhyun се засмя и опроверга: "Това всъщност не е добре или лошо. Това е просто дете, което пее!"

Слушайте песента на малкия Kyuhyun във видеото (~ 1:08 мин), а също така вижте още клипове от 'Sketchbook' тази седмица по-долу!

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайф клип на "Love Story" на Кюхюн.
Какъв глас има тоя човек. Знам го, но винаги се изумявам когато го слушам.

 

 

Честитка от Шиуон за Годината на тигъра.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от SuperShow7S :wub: ТЯХНО СВЕТОВНО ТУРНЕ В Джакарта:blush:

Изображение

D9efm2BU4AEbiCM?format=jpg&name=large

Мечтата се сбъдна.

D_UErjTU8AAeRC3?format=jpg&name=large

FKVza58WQAExCal?format=jpg&name=large

Off Topic

Изображение

FKVza59XMAAi0te?format=jpg&name=large

Изображение

D9ehODaU0AA2SEi?format=jpg&name=large

D9ehPFCUwAA0eiQ?format=jpg&name=4096x409

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е вече 03.02. Честит рожден ден на любимото ми и талантливо сладурче Kyuhyun. Много здраве и професионални успехи му желая.

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пригответе се за нова музика от Super Junior!

На 14 февруари Super Junior официално обявиха, че ще се завърнат като група с чисто нов специален сингъл албум.

Въпреки че групата все още не е разкрила дата на издаване или заглавие на сингъла, спойлер, публикуван в историята на Super Junior в Instagram, дразни, че сингълът е „Очаквайте скоро“.

 

bwy1644956325c.jpg

 

Ама това беше за вчера..

Днес вече разкриха датата си на завръщане и подробности за предстоящия им специален сингъл албум!

Групата ще се завърне с “The Road: Winter for Spring” на 28 февруари от 18:00 часа. KST. Вижте техния нов тийзър.

viu1644956434o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко индивидуални снимки.
Лидерът Итък
Изображение
и тук

 

Йесонг
Изображение

също

 

Донгхе
Изображение

и пак

 

Тийзър за видеото им "Callin'"

 

От обявяването на датата на албума вчера и старта на предварителните поръчки, албумът зае първите три позиции в Ktown4you. Супер!

За съжаление една неприятна новина.
Кюхюн вероято е положителен за ковид, към обяд чакахме резултат, но нищо повече не са казали.
Дано мине леко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредните снимки за комбека на групата.
Хичул
Изображение
още една

 

 

Ънхьок
Изображение
тук

 

 

Шиндонг
Изображение
и тук

 

За подгряване преди излизане на новия им албум, да чуем тези супер готини изпълнения на "Memories" и " Stars Appear", от турнето Super Show 7. Разкошни просто.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър снимките от днес.
Шиуон
Изображение
хубавец

 

Кюхюн
Изображение
и пак

 

Рьоук
Изображение
и тук

 

Втори тийзър на песента "Callin'"

 

 

Сингъл албумът The Road : Winter for Spring,който ще излезе в понеделник, 28.02, ще съдържа двете песни:
Callin'
Analogue Radio 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично и като представител на Unicef Шиуин с подкрепа към децата на Украйна.
Инстаграм
"Децата на Украйна отчаяно се нуждаят от мир, веднага."
Изображение


А Рьоук е с Ковид и се налага да преустанови участия в мюзикъла си, както и за предстоящите промоции на албума на Super Junior, който излиза утре. Тъпо.
Пожелавам му бързо възстаовяване!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super time за Super Junior.
Преди няколко дни излезе това видео, от ония, шантавите им интервюта 'дето отговарят с по едно изречение на въпрос. Направено е по време на заснемане на фотосесията за албума, но момчетата се забавляват, както винаги.

 

 

Излезе и самият албум, както и видео за песента "Callin". Много сантиментална и лирична, хареса ми. 

 

В спойлера е другата песен "Analogue Radio":)

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението им на днешния M Countdown, а водещите ги представят с думите "17-тата пролет на бой групата на нацията SUPER JUNIOR"B)
Разкошниии, а хармониите им са невероятни, мед за душата.

Изображение

 

 

Групово селфи от шоукейса на албума.

Изображение

 

 

Видео от създаване на клипа на "Callin'"

 

 

След като дълго време е показвал интерес към теми свързани с околната среда и животните, Йесонг става лице на кампанията на TRIBUTE "Friends Forever", като част от приходите от продажби на готиния им мърч ще бъдат дарени на Организацията за защита на животните.

Още снимки може да видите в статията на Allkpop
1646289323-img-20220303-142457.jpg

1646289437-with-logo-5.jpg

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пуснаха и втората версия на "Callin" (Winter ver.), която не включва анимация. Да ви кажа разликата може да не е голяма на пръв поглед, но на мен това видео повече ми харесва и чак сега забелязах, че са боси в общата сцена, тази на тъмбнайла. 

 

 

Имаха участие с "Callin" днес на Music Core с вече завърналия се Рьоук.

 

 

А по-късно и офлайн фен-среща.

Изображение


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...