Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Ден преди да излезе, да погледнем и двата тийзъра от Сънгмин за неговото завръщане с "Goodnight, Summer"

 

SUNGMIN 성민 'Goodnight, Summer' MV Teaser #1

 

SUNGMIN 성민 'Goodnight, Summer' MV Teaser #2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ryeowook си отвори личен акаунт в Twitter!

На 11 септември Ryeowook направи първата си публикация в Twitter, споделяйки своя снимка пред езеро. Въпреки че измина по-малко от ден, откакто членът на Super Junior откри профила, неговата страница в Twitter вече има над 31,6 хиляди последователи. Той също така следи всички членове на групата си.

:click:

E-f-Sb6-Vg-AMXMJ5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, @skofiild, точно днес исках да споделя нещо за Ryeowook, но се отнесох.
Благодаря, че ме подсещаш. :)

 

Та вчера под негов кавър фен коментирал: "Ryeowook. Хайде да минеш на диета вече. Само защото се срещаш с някого няма причина да си мързелив по отношение на външния си вид. Ако е така, тогава как ще печелиш пари от феновете си? Просто напусни групата и си отвори кафене с приятелката си или нещо друго. Като някой, който е фен повече от 10 г., те съжалявам

Off Topic

 

 

"Ryeowook.. Let's go on a diet already, just because you're dating is that a reason to be lazy with your image care? If that's how it is, then how can you keep making money off of fans.. Just leave the group and go open a cafe with your girlfriend or something.. As someone who has been a fan for over 10 years, I pity you."


Рю обаче отговаря на "фена" следното: 
"Съжаляваш ме. Е, аз съжалявам теб.
Харесвал/а си ме 10 г. Това е малко страшничко. Чудя се дали през тези 10 г. човекът, когото си харесвала, съм бил аз или си харесвал самият/самата себе си и това да бъдеш нечий отдаден фен? Надявам се, че ще погледнеш на себе си и ще видиш какъв/каква си. Също така, аз не съм "спечелил пари" заради теб, а съм ги изкарал със своята усилна работа. Времето, което съм прекарал в кариерата си е изпълнено с усилия, които ти дори не можеш да си представиш, а също така е и моят собствен път.

Не говори така лекомислено.

И не живей наранявайки другите.

Хабиш си енергията.

Недей да "обичаш" никой друг. Живей живота си сам/а. Така няма да нараниш никого."

Off Topic

 

"You pity me. Well I pity you.

You liked me for 10 years. That's kind of scary. I wonder if throughout those 10 years, the person you really loved was not me, but yourself and the act of being someone's devoted fan. I hope you will be able to look at yourself as who you really are. Also, I didn't make the money that I made because of you, I made money by working hard in my own place. The time that I spent on this career is filled with effort that you can't even begin to imagine, and it is my own path. Don't speak carelessly. And don't live while hurting others. That energy that you are spending is going to waste. Don't love anyone else either. Just live all alone your whole life. So you won't be able to hurt anyone else."

 

1631337560-img-20210911-131416.jpg

 

 

1631337529-20210911-ryeowook.jpg

Да чуем тийзър на кавъра, който предстои да ни поднесе. Мисля, че е ост на анимето Your Name, но може и да бъркам де, поправете ме, ако е така, 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и аз го видях, и мога само да кажа, ами хубаво му го е казал.

Време е малко да бъдат поспрени тия нетизени, дето си мислят, че могат да диктуват живота на всички.

Заради техните прищевки сумати идоли пострадаха.

И ми е интересно къде видя пък, че е дебел?! <_<

Толкова да е симпатичен Ryeowook, дори не мога да му дам годините на които е.

Айде, айде спирам, че да не се ядосам.. още повече заради тъпотиите на някой си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според съобщенията в медиите от днес, Super Junior D&E ще се завърне следващия месец!


Отделът Super & Junior D&E, съставен от Donghae и Eunhyuk, ще празнува десетата годишнина от дебюта на звеното тази година. D&E дебютира за първи път през декември 2011 г. с първия си сингъл "Oppa, Oppa", преди да пусне многобройни албуми в Корея и Япония.

По-специално, феновете могат да очакват завръщането на D & E следващия месец с първия си пълен корейски албум, отбелязващ завръщането на блока с нова музика след приблизително година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хичул, заедно с Кай от EXO, е една от 145-те световни звезди, участващи в първото събитие за фенове организирано от Netflix.

Ето какво споделя програмата в Туитър: " "TDUM - Международен фен ивент, където повече от 145 от любимите ви звезди ще дадат възможност за специален първи поглед върху повече от 70 от най-големите предавания и филми на Netflix. Гледайте на 25.09.":)

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Siwon, който в момента е регионален посланик на УНИЦЕФ за Източна Азия и Тихия океан, присъства на „Световния форум на знанието 2021“ на 16 септември и говори по време на сесия, озаглавена „75 годишнината на УНИЦЕФ - Защита на децата в онлайн среда“.

По време на речта си Siwon заяви: „Във времена като тези, когато животът на децата по целия свят е преместен в онлайн пространство поради въздействието на COVID-19, основната ми грижа е средата, в която влизат тези деца. Тези обстоятелства могат да се различават по региони, но в някои страни използването на интернет е нараснало с цели 50%. Видовете рискове, с които децата могат да се сблъскат в рамките на онлайн пространството, са по-разнообразни и по-опасни. "

Siwon продължи: „Според УНИЦЕФ в Корея най-големият риск, пред който са изправени децата в онлайн пространството, е излагането на вредно съдържание. 19% от децата са отговорили, че са били изложени на вредно съдържание онлайн и са изпитали дискомфорт поради това. Такова вредно съдържание може да включва невярно новини, неподходящо събиране и използване на данни, злонамерени онлайн атаки и кибер тормоз, анонимни неприлични съобщения, сексуални престъпления и др. Въпреки разпространението на толкова много рискове, децата не са получили подходящо образование как да реагират, като докладват за такива събития. Актуализация на политиките, които защитават по-добре децата ни в интернет пространството, са наложителни. Трябва да създадем онлайн платформи, по които децата да могат да се движат удобно и сигурно, както и да предоставим ръководство за това как децата могат безопасно да изследват онлайн пространството по начин, който лесно могат да разберат. "

И накрая, Siwon предаде: „Проблемът с оценката дали онлайн пространството е здравословно пространство за децата по света е отговорност, която пада върху възрастните. Искрено се надявам, че след днес ще има значително увеличаване на усилията от всички поколения за решаване на проблема с излагането на децата ни на риск в онлайн средата. "

Изт.

 

1631843678-20210916-siwon.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събитието TUDUM на Netflix.

Хичул беше водещ заедно с Кай от EXO и представиха предстоящите корейски предавания на канала.

 

 

Излезе и тийзър на риалитито New World, което започва на 20.11. В него шест звезди ще бъдат поставени на непознато място за шест дни и ще трябва да се справят с неочаквани ситуации. Участниците са Хичул, Кай от EXO, И Сън Ги, Ън Джи Уон от Sechskies, водещата Пак На Ре и актрисата Чо Бо А
Хичул каза, че никога преди не се е чувствал толкова "жалък" и че трейлъра не показава почти нищо от шоуто. 
Ще видим, звучи интересно и се надявам наистина да е такова. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата седмица, на 2 октомври „Knowing Brothers“ ще отпразнува своя 300-ти епизод.

Donghae и Eunhyuk ще бъдат сред гостите, както и Lee Chan Won и Young Tak.

Забавно ми е това предаване, дет се казва, пораснали мъже в случая, а се забавляват все едно са деца.

Да ги видим и тях.

 

(Knowing bros) EP.300 예고편 preview

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, кога е датата за излизане на албума на D&E? Явно съм по-кьорава отколкото си мисля - никъде не я видях.

Но това не пречи да им се порадваме с поредните епизоди на [D&E] Q&A, където събюнита отговаря на въпроси. Страхотни сладури.

 

Няма да качвам епизодите, които са излезли, ако искате може да ги видите тук - Епизод 3, Епизод 4, Епизод 5.

 

 

SUPER JUNIOR спечелиха отличието Fan N Star Choice Award на 2021 The Fact Music Awards, като това е четвърта поредна година в която го получават.

Церемонията по награждаването ще се излъчва онлайн на 2.10.2021 г., а групата ще е част от изпълнителите.

Изт.The Fact Music Awards

Super Junior The Renaissance

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То заглавието на албумна на D&E било COUNTDOWN, ахааа...


И пуснаха момчетата една реклама-пародия #1, с Ънхьок в главната роля.
Може би ни очаква #2 с Донгхе утре? Ще видим, а сега си пуснете клипчето и се усмихнете. 

 

И честит празник на Шиндонг!:)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са забавни батковците.
Имаме и пародия #3, с двамата герои.

 

Албумът щял да е в края на октомври, но датата все още е "пълна мистерия". :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...