Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Значи Шиуон е... 
Един от най-красивите мъже, които съм виждала на екран (не мога да кажа друго, че да не се засегне мъжът ми, ако реши да чете тук случайно  :D)
Някак си ми е слабост още от Oh! My Lady сериалчето и няма как да не му пожелая да е много жив и здрав още 100 години! 

 

А тук е Kyuhyun със сесията си "предварително слушане" на Coffee. Всъщност @skofiild, тази песен предистория на предния му сингъл - Moving On ли ще е, имаш ли идея? 
(завиждам на всички, които я чуха преди нас)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хенри пусна музикален видеоклип за "Trust Your Pace".

В MV-то хората тичат към мечтите си. „Trust Your Pace“ по-рано беше разкрита като сътрудничество между Хенри и проекта Yanadoo и става въпрос за вярване в себе си, независимо от всичко.

MV HENRY(헨리) _ TRUST YOUR PACE (힘나쏭)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Кьохюн - Coffee, излезе. 

Не песен, цяла история е, но сякаш нищо по-малко не съм очаквала от него. И макар да е малко тъжна, не е твърде драматична и късаща сърцето.  
May be an anime-style image of изправен, на открито и текстово съобщение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хенри разкри „Too Good To Be True“ MV за „Dramaworld“ OST.

„Too Good To Be True“ е написана и композирана от Хенри, заедно с Meng Gina и Kim Ji Soo.

Във видеоклипа са показани части от мини драмата Dramaworld, където се проследяват приключенията на Клер Дънкан, американска студентка и голям фен на корейските драми, след като е в тях с помощта на магия.

 

MV 헨리 (HENRY) - 왜 이렇게 좋아 (Too Good to Be True) / Official Music Video

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Super Juniot - Итък, Ънхьок, Рюуок и Йесонг, в кратко видео за Singles Korea.


Във видеото Итък, Ънхьок, Йесонг и Рюуок споделят кои са любимите им песни от 9 от 10-те им албума. Последния не го включват, предполагам, че видеото е заснето през март, преди излизане на албума и при снимките им за априлския брой на Singles, на което са корица

Ето и избраните песни. :)
От първия албум Super Junior 05, любима е песента So I, като основната причината е емоционална - пели са я на фестивал в Тайланд, който е и първото им участие в чужбина. Това изпълнение не знам дали е същото, но е от онзи период и са много младички и смешнички, не мислите ли? :)

Off Topic

 

 


Вторият албум е Don't Don, а избрана за любима песен на мембърите е Saphpire Blue (след честна победа на "камък, ножица, хартия"). :D

Off Topic

 

 


Третият албум е Sorry Sorry с предпочитана песен (от Йесонг) Heartquake ft. Yunho & Micky (TVXQ). За съжаление не намирам никакъв лайф с оригиналните изпълнители, а щеше да ми е интересно да ги чуя.

Off Topic

 

 


Следва четвъртият албум - BONAMANA и изборът пада на соло песента на Рюуок One Fine Spring Day.
(разкошна е, чуйте я)

Off Topic

 

 


Албум номер 5 - Mr. Simple и песента Walkin, която е оценена и от Мик Джагър от групата Rolling Stones, който споделя в Туитър: "Влязох в интернет и случайно чух една песен. Не я разбрах, но те кара да се чувстваш добре. Сякаш отиваш на ваканция на брега на Ирландия. После потърсих каква песен е и уау! Впечатлен съм от тези азиатци, Супер Джуниър. Продължавайте все така!"
Ами прав е г-н Джагър. СТРАХОТНА, ЕНЕРГИЧНА и ЗАБАВНА песен. Радвам се, че и аз я открих. :)

Off Topic


“I came by the internet & heard some random song. I didn't understand the song but it rly felt good. It’s like taking a vacation at the coast of Ireland. I then search of what that song was & whoa! I’m amazed by these Asians, Super Junior, keep it up!”–Mick Jagger, Rolling Stones
 

 


Шестият албум е Sexy, Free and Single, а любима на момчетата е From U.
:) ... This song is dedicated to the world's biggest fan club, to The ELF - my angels, my girls... Ех, Итък,Итък...

Off Topic

 

 


Седми е албумът MAMACITA, а изборът пада на This is love.
Ай, ай, ай, много готина и сантиментална песен, звучат страхотно, а Шиуон... какво да кажа? Вижте и чуйте.

Off Topic

 

 


Осми албум - Play и най-харесвана песен (отново избор на Йесонг) е Spin Up.

Off Topic

 

 


Деветият албум е Time Slip и избраната песен е Stay with me, на която не намирам живо изпълнение, а само VCR с кофти качество, но направо ще е срамота да го сложим за тази хубава песен.

Off Topic

 

 


Много се радвам, че имах повод да чуя тези песни, защото макар да си обичам СуДжу не съм слушала предните им албуми и сега разбирам, че е време да им обърна внимание. Надявам се, че и вие намерихте някоя нова за вас песен, която ви е харесала. А може би ги знаете? Коя е вашата любима сред тези или пък изобщо от песните на Super Junior? Ще ми е интересно да разбера. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kyuhyun ще зарадва феновете като пусне лайв изпълнение на песента си „Coffee“ днес в 20:00 ч. KST...

[STATION] KYUHYUN 규현 ‘커피 (Coffee)’ Live Video Teaser

 

Ez-Pcqk-OVo-AQMf1-G.jpg

 

Клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на 35 г. става този прекрасен мъж - Zhoumi. Човекът, който и сам е воин на китайския фронт. 

Не го познавам като автор и изпълнител  кой знае колко, но която и негова песен да чуя ми е харесала. А песента му Starry Night с Ryeowook си остана в "Моят топ 3 за 2020".

Да е жив и здрав! 

(ясно, че тази е друга песен, но макар и малко тъжна за рожден ден просто е много хубава. отдолу слагам една по-веселка. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, kandala said:

Много се радвам, че имах повод да чуя тези песни, защото макар да си обичам СуДжу не съм слушала предните им албуми и сега разбирам, че е време да им обърна внимание. Надявам се, че и вие намерихте някоя нова за вас песен, която ви е харесала. А може би ги знаете? Коя е вашата любима сред тези или пък изобщо от песните на Super Junior? Ще ми е интересно да разбера. :) 

 

Аз съм начинаещ при тях и ще трябва да отделя доста време за опознаване... което ще е удоволствие, не се и съмнявам. Най-новите им песни ми лепнаха веднага, а за старите вече бях забелязала, че присъстват страшно много техни в ежемесечните топ 100 класациии за най-много гледания на SM музикални видеа и почти всичко ми е допадало музикално, преглеждала съм после това или онова... но нали си имам топ любимци и ми поглъщат почти цялото свободно внимание все още :) Особено с толкоз NCT формации, времето не стига за задълбочаване във всичко. Но с удоволствиe ще попрегледам пак SJ-то като имам настроение и за тях :panda-145: :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайф версията на Coffee или "Наръчник за влюбване в прекрасния глас на Кюхюн".


Съвсем честно ви казвам не мога да си представя Super Junior и к-попа без гласа му.
За по-новите фенове, които не знаят - през 2006 и 2007 г. групата претърпява две тежки катастрофи. В едната пострадва ужасно много водещият танцьор Хичул, на когото в крака, счупен на 4 места, са имплантирани метални елементи, а във втората най-тежко пострадал е Кюхюн. И като казвам тежко, имам предвид наистина тежко -  прекарал е четири дни в кома, а шансът му за живот е бил 20%. За да го спасят лекарите са били готови да рискуват гласа му. :( 
Във видеото в спойлера фен се е постарал да предаде историята, каквато я знаем.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eunhyuk и Donghae ще бъдат водещи на NAVER NOW на живо шоуто 댸 니쇼.

Първото им излъчване е насрочено за 22 април в 17:00 KST. След това предаването ще продължи да се излъчва всеки четвъртък-неделя със същия час.

Ezdsmeh-Vc-AA3-Cb.png

 

Yesung ще издаде своя 4-ти самостоятелен мини албум на 3 май.

Преди официалното си завръщане, той ще пусне предварително MV за „Phantom Pain“ на 23 април в 18:00 KST.

Тийзър изображения:

Ezdxq-NEWYAIOM0-B.jpg

 

Off Topic

 

Ezdxqm-LXMAMB0zo.jpg Ezdxq-KX0-AA5-T0l.jpg

 

D & E, заедно с BTS ,TWICE ,iTZY  иTXT ще се представят като част от 31st Lotte Duty Free Family Concert!

Shindong ще се появи и като водещ на събитието, което ще се излъчи на 16 май.

Ezathra-XMAEbo-BE.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кулисите на фотосесията за Singles, за които е и интервюто по-горе. 

 

Да отбележим и тук, че Ънхьок ще бъде в състава на новото шоу Idol Dictation Contest, стартиращо на 21.05.2021 г., по TVING original. Упех! 

d5567b573d746d45.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес групата имаше Beyond Live Special - онлайн фен среща за отбелязване на 10-годишнина от основаването на японския им фен клуб E.L.F. Japan. 
Изображение

Изображение

 

Интервю на Super Junior за GRAMMY
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yesung разкри името на своя 4-ти мини-албум.

Албумът ще излезе на 3 май. И той и заглавната песен  ще се казват"Beautiful Night". Албумът ще се предлага в две различни версии и дори в касета за тези, които търсят ретро настроението.

1619399976-4-beautiful-night.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и днес в официалния Туитър на групата Yesung пусна клипове за предварителен преглед на предстоящия му 4-ти самостоятелен мини-албум „Beautiful Night“.

„Beautiful Night“ ще включва общо 7 чисто нови парчета и всъщност чрез тия два предваритени прегеда показа две от песните си. може би утре ще видим и третата.

 

Fireworks  и A Letter in The Wind

 

1619580093-4-beautiful-night-1.jpg

 

П.П: Актрисата Park Gyu Young ще се появи в MV 'Beautiful Night', където с Yesung ще действат като влюбени.

Off Topic

 

Ez8htyo-VEAAHEZC.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yesung представя албума си Beautiful NIght.

 

Днес Sorry Sorry беше част от поредицата танцови предизвикателства на M Countdown.
Финалът, финалът е епичен. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...