Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Милият, Кю, как се просълзи, честито му отличие. Радвам се за албума му, тази песен е точно за него и точно за силата му, радвам се за наградата му.  Дано има и още. Той заслужава, дойде и неговото време да го дооценят солово, защото има голям талант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък (21 ноември) спечели и Music Bank, в събота Music Core, a днес и 4-та победа за Кю на Show Champion. Батко му подари наградата, хехе, симпатяги. Страхотен кадър, но за съжаление с това Канг Ин си взе и сбогом с музикалното предаване, защото напуска като водещ.

Страхотен Кю и на финал, когато взе купата и запя в зaлата.... Уникален глас.
Днес излезе и китайска версия на At Gwanghwamun. Видях, че в Байду е качена, но

, ако някой иска да я чуе. Дано от SM Ent. пуснат и видеоклип в официалния им канал, защото видях, че го има при китайците. На какъвто и език да ми пее, с този чуден глас винаги е голямо удоволствие.

Нали наближават коледните и новогодишни празници, затова ще сложа тези две забавни момчета, хаха, които вече са се настроили на вълна празнуване. Обиколиха половин Европа, завърнаха се в Сеул, а днес Хьок Дже сподели, че записват нещо.

Кю с наградата си днес на Show Champion.

a6cfa510a1df3fa0.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Sungmin и Sa Eun!


Вече имаме първият женен мъж в Super Junior  :)


tumblr_ngivejGC091roo8kwo1_250.giftumblr_ngivejGC091roo8kwo2_250.gif


tumblr_ngivejGC091roo8kwo3_250.giftumblr_ngivejGC091roo8kwo4_250.gif


 


Снимки от сватбата


 


tumblr_ngkh4b7M9I1r3hs1eo4_500.jpg


 


tumblr_ngkh4b7M9I1r3hs1eo6_500.jpg


tumblr_ngkh4b7M9I1r3hs1eo10_1280.jpgtumblr_ngkh4b7M9I1r3hs1eo8_1280.jpg


 


 


Част от гостите.......



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми СуДжу-ковци Кангин, пусна соло песен към The Cat Funeral. Филма излиза на 15-ти.


Вече се състоя ВИП премиерата. Повечето момчета я уважиха, до колкото си спомням видях Шизъс, Донгхе и Хьокдже, а и Чули също, той беше покъртително облечен, за това го помня хаахаххаха


Песента е много приятна, хубаво е да чувам само неговият глас хехехехе



 


Ето и трейлър на филма


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама СуДжуковци с дати за казармата.

След няколко месеца отлагане, заради лекуването на травмата си, Shindong ще влезе в тренировъчният лагер на Yeoncheon на 24 март.

Sungmin пък след като се порадва малко на семейният живот ще отиде за 4-те седмици тренировки в лагера на Incheon на 31 март.

 

Super Junior's 'SS6'  в Макао на 1 март трябва да е последната сцена и за двамата, въпреки че аз не знам Донг дали ще е там, тъй като той не беше на последните им концерти.....

 

Малко снимки на Лидер-ним с Ончо за Cosmopolitan и сам от The Celebrity

tumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo2_500.jpg

tumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo1_540.jpg

tumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo8_1280.jpgtumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo9_1280.jpg


tumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo10_1280.jpg

 

И две фотосесии на Кангин.

tumblr_nk9t4vQ2Rd1r3hs1eo3_1280.jpg

tumblr_nk9t4vQ2Rd1r3hs1eo1_1280.jpgtumblr_nk9t4vQ2Rd1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_nk9t4vQ2Rd1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo6_1280.jpgtumblr_nk9t2kOPB11r3hs1eo7_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, сбогувахме се с още е дин Джуниър за 2 години.


Донги реши влизането му да е затворено, без официални изпращания и за това качи за феновете клип на това как си реже косата. :D


Аз предполагам че и Сънгмин ще влезе по същият начин....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и младоженеца отиде в армията. :) Дано с жената да са се сбогували подобаващо хехехе


Репортерите него го хванаха на влизане, Донги успя по стелт да се промъкне. Днес се сбогувахме с 3-ма хубавци на куп...


 


tumblr_nm1a32X3eJ1r3hs1eo5_r1_540.jpg


 


tumblr_nm1a32X3eJ1r3hs1eo4_r1_540.jpgtumblr_nm1a32X3eJ1r3hs1eo6_r1_540.jpg


 


 


И за да развеселим положението.... Д и Е приключиха с промоциите си и по случая ни радват с видео на много SM Town-ковци и обикновени хора танцуващи chok chok танца им от песента Can You Feel It?.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кю е с първа част от саундтрака на новият корейски сериал The Time We Were Not In Love, който стартира днес.
Страхотна балада. Уникален Кю. Никога да спра да го хваля, защото талантът му е огромен, а баладите, които изпълнява са истинско удоволствие.

Чакаме завръщането на групата през юли, по случай и 10-та годишнина от дебюта. Четох вчера, че вече са заснели видеото. Дано е вярно. Чакам с нетърпение.
На Кю, Йе Йе и Рюуки им предстои и нов японски сингъл, т.е на вокалното трио Super Junior K.R.Y.,

.

Kyuhyun (Super Junior) – The Time We Were Not In Love OST Part.1

390744f2fa84ccf3.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалният албум е почти при нас, на 16 юли излиза Devil. Освен главната песен ще има още 10 от песните им, като ще са включени и песни на юнитите - Super Junior K.R.Y., Super Junior T, Super Junior M и Super Junior D&E.


 


Това ще е официалното завръщане на Йе Йе на корейската музикална сцена :) Вече има тийзър снимки и видео тийзър, който просто трябва да се гледа обезателно хахааххаа



tumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo1_1280.jpg


 


tumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo6_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo7_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo8_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo9_1280.jpgtumblr_nr5oh4FVkb1r3hs1eo10_1280.jpg


 


Super-Junior-Devil-video-trailer-soompi.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с краката май е само майтап на феновете хаахха и аз видях нещо подобно....


 


Аз се връщам да поясня нещо, което вчера не ми беше ясно и на мен. Мислех че участието на юнитите, ще е със стари песни аранжирани по нов начин за годишнината, но не е така. Днес излезе статията, че са написали нови песни. Lee Seung Hwan е написал “We Can” - рок балада за Super Junior K.R.Y. Rose Motel са помогнали с песента на Super Junior-T. А в други песни са се включили Kim Yoon Ah (Jaurim) и Epitone Project.


 


А други новини за тях са, че Кангин е отново водещ на новият сезон на A song for you.


150710-mylovekbs-kangin2.jpg?w=550&h=367


A Чули, заедно със Саймън Д, участва в предаването MAPS. В него участниците се возят в кола, която не трябва да преминава 40км/ч за да могат те да се наслаждават на гледките, които по принцип биха пропуснали хахахах Някаква такава лудост беше май....


150710-heechul.jpg?w=550&h=550


И като го споменах Чули, да му е честит рожденият ден! :) Жив и здрав да е най-лудият СуДжук хахааха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още вчера излезе клипа, но реших да го сложа с първата сцена, ако някой не ме превари, но то в тоя форум, само се чете кой ще ме изпревари хахаха


 


Първо за клипа, много готин, добре са го направили те винаги се старят да е як, но и малко смешен хахахаха Големи пищови, голямо нещо и само за това +19, аз се надявах на малко гол Шизъс..... Като говорим за него, той има толкова много части!!! Направо паднах от стола. Песента е страхотна, точно от тези техните които обичам, ритмична страхотни вокали всичко е 6. Толкова е хубаво да чувам отново гласа на Йейе, личеше си когато го нямаше, а гласа на Кангин.... какво да кажа аз имам голям афинитет към него, страхотни add lib-ове прави на няколко места.



 


Първата им сцена от днес:



 


П.П. А забравих! Факта че няма рап! Или поне истинска голяма рап част.... Така се радвам хахахах Хьокдже нека си пее, супер е така, малко разнообразие от този к-поп шаблон да има.....


Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти имам оптимизма. На мен парчето ми е средна хубост, видеото - става, но не може да се сравнява с Mamacita, където бяха наистина много забавни. Нищо впечатляващо като цяло, нито като за 10-та годишнина от дебют. Не съм доволна, очаквах повече. Изслушах и албума, има две-три парчета, които ми харесаха, най-много обаче We Can. Това парче определям и за моето парче от албума. Вокалите са без думи. Специално Кю и Йе Йе нямат нужда от коментар, винаги са на изключително ниво.

 

Чакам превода на участието им снощи в Radio Star. Бяха култови, само от откъсите, които преведоха ЕЛФ и ЕХО-Л ме напуши на голям смях, както и гифовете, които видях. Горкият батко, Хиним го накара да се изпоти с този въпрос, хаха.

Относно шегата на Донг Донг към Кю, за размяната му с ЕХО-макнето..... Отказвам, категорично съм против, не го давам, хаха, а и знам защо го иска Донг - Сехун го слуша за всичко. Приемам обаче с радост и отворени обятия Кю, но бих го разменила за друг от ЕХО. Един, на който името му започва с Б.

 

 

tumblr_nrkttzH8XS1rjwr0xo1_400.gif  tumblr_nrkttzH8XS1rjwr0xo2_400.gif

 

tumblr_nrkttzH8XS1rjwr0xo4_400.gif  tumblr_nrkttzH8XS1rjwr0xo3_400.gif

 

tumblr_nrkttzH8XS1rjwr0xo5_400.gif  tumblr_nrkttzH8XS1rjwr0xo6_400.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е оптимизъм, а въпрос на вкус, а за музика нашите се различават в повечето случаи хахахаха Така че не се прави на изненадана хахахаха


 


Целта на Мамасита беше друга, точно да е много забавна, а на тази песен е да е готина.... Албума не съм го слушала още, за да кажа за другите песни нещо по-подробно. Друг ден ще кажа и аз коя ми е любима.


 


Предаването ще се гледа, както и всяко друго където са заедно. Те са от любимите ни групи, не ги е страх да се топят един друг хахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То добре, че музикалните ни вкусове се различават, че иначе бързо бихме си омръзнали. Нямаше да има кой да дразня тогава, хаха.

Но, както и сама си отбелязала, имаме и любими групи. О, чудо! Хаха. Все споделяме поне в някаква степен близки интереси, пък дори и тотално различни любимци в групите.

 

Ще сложа дуетът на Йе Йе с Бексан от концертите на SMTOWN Live в Токио преди две седмици. В темата на ЕХО забравих вчера, но не трябва да го пропускаме. Страхотни са и двамата, в това нямат грешка. Песента (в оригинал) е на японската певица Бени Араширо.

Най-впечатляващите и силни вокалисти сред айдълите са именно в SM Ent. Уникални гласове.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3lc22t1mLXU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък първата песен, която изпълниха беше -

песента на Super Junior Happy от албума.

 


Вчера първа беше тази на Super Junior-K.R.Y



 


А днес изпълниха Alright.



 


До колкото разбрах обаче това беше и последната им сцена, май промоциите им са били само за тази седмица.....


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз на тая песен не бих и отделила повече от седмица...Като изключим брейдаунът, който е малко по-игрив (и може би Шийсъс, който ме забавлява само с физиономията си) е доста безинтересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нареждане от кораба-майка, ги върнаха тази седмица отново в музикалните предавания. Промотират отново с Дяволчето. Голяма са ми радост, то прегръдки, то любов - Super Junior, SHINee и BEAST. И трите групи са си верни другари. Канг Ин днес (на Music Core) награби Сънги на финал, при победата на BEAST. Вчера Хиним пак нареден до Джун Хьонг.

Батко го няма. Мисля, че е в Китай на промоции/ представяне на новият му филм май, не се сещам точно, но е зает и не е в Корея.



Идвам да сложа и линк към японският сингъл на Super Junior-K.R.Y. - Join Hands. Страхотно парче, а и с гласовете на тримата - истинско удоволствие.
Йе Йе го чакам на есен в новият корейски сериал Awl. Първата му роля изобщо, десет години след дебюта му. Обещават, че тази продукция ще е от ранга на Misaeng, а и ще представи същата история (по действителен случай), която видяхме и във филма Cart (2014), само че този път представена от друга гледна точка, на един от мъжете, участвали в стачката.
Надявам се JTBC да направят удар като tvN миналата година, да видим. Заглавието е много сериозно.

Super Junior- K.R.Y. – Join Hands (Japanese), August 5, 2015

1705a7ca40a5ad7b.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13 Август  Sports DongA обяви, че Donghae трябва да започне  задължителната си активна военна служба на 15 октомври, на рождения си ден.

donghae.jpg?w=600

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...