Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Да, видях и аз албума. Изслушах го, но... не, нищо друго не ми харесва от останалите 9 парчета. Жалко, не, че очаквах кой знае какво, но все пак се надявах да се хвана за още 1-2 парчета. Ще въртя само видеото на Mamacita. От SM Ent. влагат и се стараят много повече за албумите на ЕХО (говоря конкретно и за парчетата вътре в тях, не само заглавните), но и нормално, още ги налагат, докато с останалите им групи, като че ли вече основно са на принципа - пуснат едно добро заглавно парче, денс, но останалите в албума - нищо интересно, пълнеж.

Сетих се и аз за анимационният герой.

е този, който имах предвид, но и това кученце прилича, дори много повече, хаха.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената им днес на Music Core. Ох, Хьок Дже, каква е тази прическа, бе, душко? Шерифът - много добре, като няма и много грим е перфектен. Онова с червената диадема няма да го коментирам, че от няколко дни съм му набрала и заради друго.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз ще добавя и другото им изпълнение от днес. Песента не е нищо особено, но ми харесва представянето и танцът. Иска ми се обаче да видя хореографията на по-голяма сцена, защото 30 човека да танцуват на 20 квадрата... голям калабалък стана.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и днес на Инкигайо. На запис са, защото Хьок Дже и Донг Донг вчера отлетяха за Япония, за участие на A-Nation, който приключва днес. За останалите не зная, съдя само от видеото на на Дже, което качи вчера от самолета, бяха само двамата, а и прочетох, че само те ще участват.
Шегуват се с тях заради "МамаШита", чета коментари в Туитър. Аз лично го чувам като нещо между "с" и "ш", по корейски, хаха, не го чувам, като че ли ясно "ш".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От SM Ent. пуснаха днес и драма-версия на Mamacita. Комарджията всъщност се оказа, че работи за шерифа, но под прикритие, хаха. Шерифът много добър, браво, шапка му свалям, а Хьок Дже поне намаза с мамасити-те. Жанрът на тази вълнуваща продукция може да се определи като кимчи-уестърн, хаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една хубава новина да споделя ще имаме сватба !

Sung Min, който е потвърдил, че има връзка с актрисата Kim Sa Eun (29), ще се ожени за нея през декември. 

tumblr_inline_ndesdeynJp1qzb80b.jpg

Според хора, които познават двойката добре,  SungMin (28) и актриса Kim Sa Eun (29) ще направят частна сватба в Сеул в Yeoksam  зала "The Raum" на 13 декември. 

Двойката първоначално се срещнаха по време на мюзикъла "Тримата мускетари", в който и двамата от тях са участвали като главни герои. 
Запознати твърдят: "Ние бяхме информирани, че той е направил важното решение да се оженят. Двамата са показали любящ образ [като двойка] чрез тяхната вяра и подкрепа един към друг. Ние очакваме много любов и поздравления от страна на феновете. "
Ким Saeun,  бъдещата  съпруга, бе коментирала миналата година на SBS "Soulmate", "Аз съм музикална актриса и модел CF. Искам нещо да споделя откровено: тъй като имам вечерен час 22:30, аз не спя до късно . Ваканцията на която аз отивам днес е първата ми истинска почивка, и изпитвам истинско щастие от предстоящата сватба. 
"Харесва ми някой, който е залят с бойна енергия, и някой с който мога да бъда щастлива и да се смея. И аз също искам той е смирен и лоялен." 
Пожелавам им прекрасна сватба и истинско щастие!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...От СМ съвсем изтърваха юздите нещо ;)

Направо са ги хвърлили, ако питаш мен!

Айде да ни е честит първият женен мъж в SuJu. 

Май ще трябва да им сменят името. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеоклипа за This is Love.....


Защо Чули е с перука за бога хахахахха



 


Специалното издание на албума ще включва няколко нови песни:


• This is Love (Stage ver.)


• Hit Me Up


• Don't Leave Me


• 중 (…ing)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей СМ никога няма да излязат от тия кутии, ей! хахах Все пак утехата е, че Чули е без перуката хахахха


 



 


А ето и малко от завръщанията им



 





 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо което ме зарадва много! Зузито (Джоуми) ще пусне соло албум!


tumblr_ne7m1qSge61r3hs1eo10_r1_1280.jpg


И честно да си кажа, само от медлито, звучи много по-добре от последният на Хенри.... Сори малкия....


Ето и траклиста на мини-албума Rewind


#1 Rewind


#2 Why


#3 Without You


#4 Lovesick


#5 Loving You


#6 Love Tonight


#7 Rewind


#8 Why


 


Медлито -

          

 


Разбира се албума е две версии, нормално.... Като в китайската версия на Rewind имаме бебе Тао, а корейската Чани. Има вече тийзъри и за двете....



 



 


tumblr_ne7m1qSge61r3hs1eo9_r1_1280.jpg


Албума излиза утре дигитално, а на 3ти ноември нормално. Първите му сцени ще са на 1 и 2 ноември - Music Core и Inkigayo, като и двете ще са с Amber.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер песен, на мен много ми допада :) Чани е сладък, а Тао поне знае как в клипове да изглежда готин хахахаха когато не е зает да мрънка на далечен остров :D. Приятна изненада беше събличането хахахахаха Одобрявам!


 




Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно парче и за мен, днес го въртя за пореден път. Много добър соло дебют, докато този на Хенри наистина беше посредствен.

Ето и албумът за теглене, а и има още едно парче, което е с ЕХО-Пандата от Циндао. Изслушах всичко, браво на Джоу Ми.

 

Zhou Mi - Rewind, 1st Mini Album, 31 October, 2014

 

f0ce606ea12e92b6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Групата, която вече може и да не е Junior, но определено все още е Super! :) Страхотен модел за подражание за всички к-поп групи.


Дано всички взимат пример от тях и разберат, че най-важното винаги ще е приятелството и лоялността един към друг.


 


Честита 9-та годишнина!


tumblr_nekntwB39d1rm4w0oo2_500.jpg


 


За съжаление ще добавя и че датата за влизането на Шиндонг е ясна. Донг влиза на 25 ноември за 5 седмичен тренировъчен лагер и след това 21 месеца служба.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита годишнина на момчетата. Да продължават да ни радват дълги години още.

Ето три от дебютните сцени на Zhou Mi.  Да кажа, че и на мен ми хареса песента. Албумчето също е приятно за слушане.

На Music Core & Inkigayo беше с Амбър от  F (X).  

А на The Show беше с Тао, като стана ясно, че той ще е един от водещите на новия сезон на предаването.

https://www.youtube.com/watch?v=e0B4amh_3BA

 

Kyu ще дебютира соло. На 13 ноември ще пусна първото си мини албумче носещо името 'At Gwanghwamun'

tumblr_nelzhl66JE1tjoc2wo1_1280.jpg

tumblr_nelzhl66JE1tjoc2wo3_1280.jpg

tumblr_nelzhl66JE1tjoc2wo4_1280.jpg

 

tumblr_nelzhl66JE1tjoc2wo2_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отличен соло дебют за макнето! Точно това очаквах от моя любимец от СуДжу. Браво на Кю. Много нежни и мелодични парчета, а и с неговият прекрасен глас... Ах, ах. Страхотни балади в тон с есенното време, както и много хубави снимки, видях цялата му фотосесия.
Утре очаквам само видеото на At Gwanghwamun.


Kyuhyun - At Gwanghwamun, 1st Mini Album, November 13, 2014

339c93224c5e0322.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и клипа, който чакахме. Страхотен е Кю, няма съмнение, а и каза че е работил по албума 2 години.... Честити да са му и първите места в редица корейски класации. Още с излизането на албума, оглави чартовете и хьонговете му не спират да се хвалят, макар че в момента всички са в различни държави хахахахаха

 

tumblr_nesywt52xI1rm7fruo5_1280.jpg

 


tumblr_neyiibUCSd1rm7fruo3_1280.pngtumblr_neyiibUCSd1rm7fruo4_1280.pngtumblr_neyiibUCSd1rm7fruo5_1280.pngtumblr_neyiibUCSd1rm7fruo1_1280.pngtumblr_nesywt52xI1rm7fruo1_1280.jpgtumblr_nesywt52xI1rm7fruo3_1280.jpgtumblr_nesywt52xI1rm7fruo2_1280.jpgtumblr_nesyunWPXd1rm7fruo6_1280.jpgtumblr_nesywt52xI1rm7fruo4_1280.jpgtumblr_nesyunWPXd1rm7fruo5_1280.jpgtumblr_nesyzq2Tlk1rm7fruo1_500.jpgtumblr_nesz0s8HpI1rm7fruo1_500.jpgtumblr_neyc5hVS7j1rm7fruo1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата сцена на Кю на днешния Music Bank. Прекрасен. Кий също го подкрепи днес, Донг Донг от Лондон го поздравява и той за успеха, всички много се радват за успеха му, с право. Браво, видеото му и то е страхотно, личи, че е вложил много в този соло албум.

 

https://www.youtube.com/watch?v=fy644PJS6S4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на нашето "Зло" Макне! Първа награда като соло изпълнител!


Днес на M!Countdown отмъкна трофея, а Зузито подскача отзад доволен.


tumblr_nfahteYhx01r3hs1eo8_r1_1280.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=hOsX--vdJIw


 


А Зузито е доволен, защото вторник прибра трофея на The Show.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...