Jump to content

Super Junior


Recommended Posts

Ми аз пък съм ужасно разочарована.

Реално погледнато и клипа, и песента са провал. Харесват ми, радвам им се, но...

 

Това някакъв микс между Sorry, sorry & Ring Ding Dong, а Тъки освен, че не си е махнал щастливата следа, нямаше да е зле да не е копие на Хиро от Миротик времето с тва сакенце и позакъснял фитнес. ДонгХе се е напомпал като животно, а е тапашон и той, само СунгМин е ужасно сладък и приятна изненада, Хичул е като сетер, а Шиуон седи убер странно. И все пак цял ден си пея bounce to u...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва новата им песен!!!!Като я чух,веднага ме грабна и не спирам да я слушам.Очаквах повече,че няма да е само една яка песен,другите не ми допаднаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boom Boom и My All Is In You са адски симпатични песнички също.....Първата специално ми е доста странна и има свойството колкото пъти я слушаш толкова по яка да става ;Д и другите са добри ,но напоследък не съм на вълна бавни песни... :wacko:

 

donghaerose.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с Insomnia, но към готините песни добавям и Shake it up! Много сладурска песен, а за my only girl мога да добавя, че има някакво хипер магнетично звучене, не мога да го обясня... едно привличащо и топло усещане~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=kBY1tAfsFOg&feature=player_embedded



Добре, аз си знам, че съм повредена и изперкала... но сериозно нормално ли е Sungmin и Heechul да ми звучат толкова сладко перверзно докато пеят?!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммммм....не. И той го знае. Доказателство е Dance vers. на It's you. Той не е дървен, но е лишен от грам координация. Наистина танцува ужасяващо особено сравнен с останалите. При него е до поведение- това е нещото, с което печели сърца. Но просто обърни внимание на позоцията му, на частите му, на движенията му, на милионите лайфове, в които той не танцува....

 

Иначе танцът на красавицата не е толкова сложен технически, колкото синхронизирането...Тая група тва й го признавам...Малко ме е яд, че дори без Кангин и Ханкюнг, Тъки пак не получава никво време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За It's you... гледала съм версията, за която каза и знам, че се появява посредата на танца и ми е малко тъпо, за което. Не знам на мен ми харесва как си танцува, наистина в сравнение с останалите не го бива, но пак си го харесвам ужасно много :wub: . А за Итук и на мен ми е криво, но в bonamana поне е отпред да танцува почти през цялото време( и все пак пее много малко <_< ). Надявам се за следващия клип да му обърнат повечко внимание. Ако не стане.... поне има достатачно предавания, в които да го гледаме. Преди няколко дни реших да почна първи сезон на we got married, понеже втори много ми харесва, и като видях Leeteuk и Eunhyuk да се грижат за бебетата на една от двойките... на кратко- прегракнах от викане. Много сладки бяха~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много им се радвам като са с бебета <3

 

Дам Teukie трябва да пее повече, а Chulie не танцува чак толкова зле, на мен си ми харесва, въобще всички са супер <333

 

Victory Victory ,много е зарибяваща тази песен xD

100518 “Victory Korea” MV Filming, | Leeteuk, Yesung, Shindong, Sungmin & Eunhyuk

 

http://www.youtube.com/watch?v=3u7kOjMiJFA&feature=player_embedded

 

 

super-junior-korea.jpg

 

 

Chiken CF - ENG SUB ^^

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Z950JAScJ0&feature=player_embedded

 

 

 

 

забавни както винаги xDDD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина приятно звучи Victory Victory, искам да я чуя цялата, а като гледам и филма изглежда интересен :P .

Може би съм малко по-заплесната по футболната тематика и затова съм с три ръце за тази подкрепа, която почти всички музикални

групи в Корея са се нагърбили.Идеята е страхотна, настроението и посланието също и аз ще викам и пея Victory, Victory!!!

 

П.П Каква е тая мания в Корея, всички/или почти всички музикални идоли да си помпат телата?

Поне за мен в тази група само на 2-ма, 3-ма по им ходи....Боже,...колко мъка има по този свят? :D

А и не всички от последните постнати live линкове се отварят...а аз харесвам онази "BONAMANA" доста :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така става като не се интересувам от спорт, изпускам хубави неща... вчера трябваше да превеждам едни неща за групата и като прочетох, че Han Geng е бил носител на факлата на 2008 Beijing Olympics и стоях без да мигам като пълен идиот за поне една минута. Сигурно аз съм последният човек, който научава това, но все пак съм горда с откритията си и новопридобитите си знания :P

 

Ето и едно видео на Han Geng с факлата

 

http://www.youtube.com/watch?v=94H5w50hWaM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има интервюто на Хан от 9 март тази година с английски субтитри, моля да го пусне тук или на лично съобщение, защото много искам да го гледам и да разбера какво точно е казал за делото, тъй като последните дни прекарвам в сдухване като осъзнавам как той няма да се върне в групата скоро време ( да не кажа изобщо). Мерси предварително~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HanKyung ще пуска свой соло албум на мандарински, ковто предизвика масови спорове в интернет. Едни го подкрепят, други не са съгласни с това, трети се противопоставят на момента(новия албум на СуДжу) и какво ли още не. Има и коментари относно гласовите му данни, които аз лично харесвам много ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и цялата Victory Korea

http://www.youtube.com/watch?v=NT3aanpSFW0&feature=player_embedded

:)

Готина е :)

 

HanKyung ще пуска свой соло албум на мандарински, ковто предизвика масови спорове в интернет. Едни го подкрепят, други не са съгласни с това, трети се противопоставят на момента(новия албум на СуДжу) и какво ли още не. Има и коментари относно гласовите му данни, които аз лично харесвам много ^^

Аз го подкрепям!Според мен по никакъв начин не предава СуДжу.

Харесвам гласа му :) и му желая успех :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

usagi за това ли интервю питаш?

 

 

и аз подкрепям идеята за соловия албум, защото Geng така или иначе в момента не може да се върне колкото и да искам ;s

 

http://www.youtube.com/watch?v=la2bpYJUmKM&playnext_from=TL&videos=Rwed7FLTuq4&feature=sub

 

KBS 3D Concert

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ishikawa_Michiyo, обичам те! Точно за това интервю питах. Мерси много~ А за Хан и споровене около него... според мен е тъпо, че част от феновете му решиха целенасочено да не купуват албума на групата, защото момчетата не са виновни с нищо. Обаче и Хан трябва да е добре и ако това означава, че трябва да е извън групата.... е, няма да се радвам, не съм чак толкова добра душа, гадно ми е, но ако наистина започне да се занимава със солова музика, аз ще скачам в луда подкрепа, защото пее върховно. Той има най-нежния глас от групата и искам да си го слушам... Надявам се обаче нещата да вземат някакъв хипер невероятен обарт и той пак да се изявява със Super Junior. Наистина дано нещата да се оправят по възможно най-добрия начин~ Ishikawa_Michiyo, мерси още веднъж~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма защо usagi ^-^ ;) ако има нещо казвай, винаги съм в готовност щом става въпрос за SJ xD ^___^

 

 

Super Junior SiWon underwent operation to remove inflamed salivary gland

 

Super Junior Choi SiWon underwent a surgery to remove his salivary gland.Super Junior Lee Teuk revealed during a press conference on 20th May in Seoul KangNam ApGooJung, “SiWon is unable to attend this press conference today due to health issuse. He has received health examination at the hospital and is currently resting at home.”An official also revealed, “SiWon underwent a surgery on 18th May to remove his inflamed salivary gland. During the filming for SBS drama ‘Oh My Lady’, he has been taken anti-inflammatory medicine for that. But his condition worsened and he has to undergo an operation for it.”The official added, “He is resting at home on the 19th, and is unable to attend for Super Junior’s activities. Even though it is not major health problem, his face is swollen.”With that, it is still unclear whether SiWon will be performing with Super Junior for KBS Music Bank on 21st May. The official revealed, “It should not interfere with his activities much, but we will have to check his conditions tomorrow morning to determine.” Meanwhile, Super Junior is recently back after 1 year and 2 months with their 4th album title song ‘Bona Mana’.

 

 

горкия, да оздравява бързо! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...