Jump to content

Успешните и неуспешни роли на любимите ни актьори


Recommended Posts

За Саки и аз се сетих, страшно много ми харесва това момиче. IS ми е абсолютният топ за това как една миловидна госпожица може да преобърне изцяло начина, по който я възприемаш. Не прекалява с нищо, по много фин начин си представи героя. Специфичното беше, че не трябваше да подходи като мъжкарана, за мен  успя да предаде, че IS не е нито жена, нито мъж.Много деликатно при това, Gouriki не се справи толкова добре.  А Уено Джури в Last friends и милата, заблудена и крехка Нодаме сякаш са изпълнени от различни актриси. Маки някак освен в Memoirs of a Teenage Amnesiac все нещо ѝ липсва, това не ми пречи да ѝ симпатизирам.
Друга дама, която харесвам, е Nakama Yukie. В Гокусен ясно защо, Янкуми ми е изключително забавен образ и не мога да си представя друга актриса в емблематичните анцузи. В Mr Brain и 
Shima no Sensei ме изненада много приятно, може би очаквах повече от Саки, но не догледах. 
Иначе мисля да включа изпълнението на Шинго Катори от ''Цветарският магазин без рози'' като пример за актьор, който не ми е на сърце, но с едно изпълнение заслужено обира всякакви похвали. 
Има и актьори, с които трудно може да се сбърка. И откъм игра, и откъм подбор на роли. Естествено, трудно е да харесаш всичко, което някой е снимал и не се случва често. Смея да кажа, че 
Choi Min-sik не ме е разочаровал досега. Нямам претенции да съм запозната с цялата му филмография, но дори едно изпъление като Oldboy стига. Същото е с Джон Лоун, единствено с M.Butterfly имах проблем, но беше заради специфичния герой.  
Толкова от мен, лошото е, че веднъж щом започнах да пиша, постоянно ми хрумват още и още, трудно ще се спра 
:rolleyes:  Поне се надявам да има практическо приложение темата, ако прочета, че еди-кой-си актьор е направил феноменална роля еди-къде-си, списъкът ми с филми за гледане ще се удължи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май реших да направя темата за да си рекламирам любимците, покрай тях някой друг филм пък и честно казано никога не ми стига опищяването на света колко много харесвам даден актьор или филм. Очаквам в най-скоро време да ми се забрани споменаването на Коизора, Юки, Bloody Monday и Pride - като че ли с тях най-често прекалявам- но първо, че са ми адски любими и второ са си от първите неща, който гледах изобщо и точно те ме превърнаха в умопобъркан японски фен и трето - много са добри, как да не ги рекламира човек :) ?

funktastic17, моля те давай смело и безоотговорно с хората. Едно, че аз самата имам дълъг списък, едно, че можеш да помогнеш за плейлистата на някой. А сега по същество :) .

 Айви Чън е моето тайванско чудо. Само две актриси държейки се като героини от аниме за мен бяха достоверни и грам не преиграваха. Уено Джури и Айви Чън. само господ знае защо загледах Skip-Beat! , това е и филмчето в което я видях за пръв път. Възхити ме , сложи всичко живо в малкият си джоб,  заради нея гледах Черно и бяло - момичето отново беше на ниво , а Here me освен, че отново Айви е брилянтна е и един изненадващо добър филм. Всъщност след само два сериала и два филма тя успя да превземе сърцето ми, бих гледала всичко с нея, независимо дали филма ще е силен или слаб, защото тя ще е гаранция, че поне едно нещо в него ще си струва. На косъм съм да я наредя до Джури, а това в тази моя класация е най-голямото признание дето може да получи даден актьор. Не знам как по красноречиво да опиша колко е добра :)

 Имам слабост към всички участници в Гокусен ( най - вече от 1 и 2) - то по линия на това мое любимо детско повечето от актьорите са ми станали любимци и чрез тях  открих останалите, та Nakama Yukie без да ми е любимка си е първопричина да гледам даден филм :) . А за ролята й в Mr Brain май няма две мнения - много добра беше. А пък Game , като че ли до сега най ми е харесал, от сериалите с нея препоръчвам Буря - изненадващо приятен е :)

 Честно казано стана ми много интересно колко различни причини всеки от нас намира за да хареса даден актьор. Уж едни и същи хора са в списъците пък причините ни почти нямат други допирни точки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето защо темите на японските артисти стоят празни. Вие си ги обсъждате тук. Хаха!

Аз по-добре да не започвам, че мястото няма да ми стигне. На мен всички са ми любимци. Все някога попадам на роля, в която даден изпълнител да се представи на ниво, ако преди това не е успял. Разбира се, има такива със силно изявен талант, който няма как да подминем, но други, дори и да не притежават осезаем такъв, работят много и с желание, за да усъвършенстват способностите си.

 

Хайде, ще добавя само няколко имена, които не видях (няма да се разпростирам, само ще загатна за тях). Мисля си за младите таланти, които сега изгряват и тепърва ще чуваме добри думи за тях.

- Шота Сометани - изключително присъствие, навсякъде, където съм го гледала. А е само на 21. Ако му погледнете филмографията, ще решите, че е много по-голям. Страхотен опит натрупа, особено в последните години. Соно, Миике, Кийоши Куросава, Шинджи Аояма, Зезе Такахиса, Такаши Ямазаки, Коджи Уакамацу - снимал е с всички тези режисьори качествени филми.

- Суда Масаки - невероятно, но факт. Малкият, крехък райдър се превръща в прекрасен актьор с неподозирани способности. Усетих промяната още в Д-р Дулитъл, после момчето започна да се появява във все по-разнообразни роли и което ме удиви допълнително - без проблем си отряза косата за филмовата кауза. Последното му сътрудничество със Шинджи Аояма беше високо оценено и наградено в Локарно. 

- Хикари Мицушима - отлична драматична актриса, която се представя достатъчно успешно и в друг тип роли - комедийни, негативни.

- Фуми Никайдо - експресивна, изразителна, напомня донякъде на Аои Миязаки. Но докато Аои е истински ангел, Фуми понякога успешно може да се превърне в демон. Не бях много доволна от ролята й в No otoko, но за сметка на това, Шота Сометани отново обра овациите с присъствието си. 

- Кенто Ямазаки - направи отлично впечатление в Контролна кула, но в момента не успява да попадне на качествени роли, за жалост. 

- Камики Рюноске - той е в киното от дете, неподражаем талант. Справя се успешно със всякакъв тип роли. Към него мога да прибавя и Масахиро Хигашиде, с когото се представиха повече от достойно в Киришима.

- Тайши Накагава - 15 годишен, двете роли, които направи в Касейфу но Мита и Якоу канранша, са доказателство за успешното му развитие като актьор

- Нишии Юкито - 18г., двамата с Тайши са ми братя-близнаци. Юкито има едно умопомрачително изпълнение в Кокухаку и то ще остане емблематично за него. Надявам се да не е единствено! Похвални изяви има той и на сцената. Ролята на Сиел, която направи в мюзикъла Курошицуджи, е втората ми любима негова изява, въпреки че Шого Сакамото за мен ще си остане истинският Сиел.

 

П.П. Кева, за Соске не се притеснявай. Има кой да те подкрепи.

С Рали мислим еднакво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, аз честно казано в темите на любимците ми се разписах :) , така че се обявявам за невина. А щом намесихме и тепърва изгряващи не мога да не отбележа Keita Machida. Чакам с нетърпение още някоя негова роля от Sugarless той успя да закове вниманието ми. Не особено централна фигура, но какво от това ( на другите в четворката им бяха отделили повече време), очите ми като от магнит бяха привлечени от него :) . Суда Масаки за сега е актьор, който е успял да събуди любопитството ми. Във ветеринарната сага, при наличието на цели трима май любимци ми беше интересно какво ще се случи с него и успях да го запомня :) .

 Аои Миязаки за нея ми е трудно да определя какво точно ми е отношението. По - скоро това е актриса чиито филми съм склона да гледам и определено ме изненадва с подбора на ролите си. Към нея си имам много специално отношение с което никой друг актьор не може да се похвали и общо взето винаги я харесвам като присъствие, макар не винаги да харесвам филмите й. Heavenly Forest е филм, който харесах изцяло благодарение на нея и тя определено беше по-добрата Хачи от Нана...........

 

Държа още веднъж да подчертая, че темата не е само за японски актьори, а това , че аз ще си пасувам при корейците си е изцяло мой проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Кейта привлече и моето внимание в Sugarless и дано скоро да излезе от сянката на театъра! За съжаление повечето таланти от Гекидан, почти не могат да се видят извън сцената. Обожавам Халу и Шинтаро, но извън театъра почти няма къде да ги гледам.

 

П.П. Оправдавай се, оправдавай се! Един пост пролет не прави. Хахаха! Шегата настрана. Признателна съм за всички коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме напуска неприятното усещане, че съм пропуснала някой много любим актьор :28558: , но какво да се прави продължавам със списъка си.

Yosuke Kubozuka е актьор, който силно се надявам да е по продуктивен. Много го харесвам и то още от първо виждане. Има силно и твърде специфично присъствие и той успява да погълне камерата и да краде внимание. Вече много го харесвам без да съм гледала кой знае колко филма с него ( но пък е изместил къде , къде по-гледани от мен актьори).

 

Идва ред и на най-хубавият японец ( не ме интересува действителността, завинаги така ще си остане :na2: ) , а именно Такеши Кенширо . Два филма и вече го обичах. Напоследък започнах да гледам филмите му извън Япония и ме поразява факта, как японците са извадили от него съвсем друг типаж. Китайско -тайванските му роли ми харесват, въпреки че нацелих потресаващо слаби филми. Та той в Япония е един, а китайците си залагат на красотата му и винаги го заиграват с някоя девойка ( няма лошо де), Кенширо е като пластелин поставен в правилните ръце може да се превърне в съвършен образ и обратното, не се страхува да експериментира и определено е продуктивен. Какво повече може да иска човек ?

 

Очаквах аз едно мощно включване за Сатоми :)  , а чрез него да си рекламирам аз един много харесал ми филм, обаче останах с пръст в уста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой не харесва Кубозука и Такеши! Въпреки че и двамата в момента не могат да се похвалят с много роли (особено Йоске - той все на второстепенни попада, но пък каква сила има на екрана!).

За Сатоми мога да кажа, че беше съвършената Жулиета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой не харесва Кубозука и Такеши!

 Тези, който не са ги гледали все още :D . Е щом стана дума за Сатоми, аз само на две места съм я гледала и честно казано ми е все тая за нея, имам си други любими актриси ( не че ако се преведе още някой неинн филм ще откажа да го гледам :lol: ) но  няма да ми се превърне в любимка . Обаче във филмографията й присъства един от филмите, който ужасно много ми хареса. Изобщо не е популярен във форума и аз приемам като лична кауза да го рекламирам. Kita no zeronen е най-добрия самурайски филм, който съм гледала и е от онези филми, който се гледат повече от веднъж. От колко време го чаках този момент за реклама. Все си мисля, че ако някой ми се върже на глупостите и го гледа, няма да съжалява :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоске има главна роля в Under The Same Moon, ако не се лъжа, бях се заблудила, че и в игралната версия на Saikano е централен персонаж, но се оказа, че паметта ме лъже и бил брат му  (не ги е срам да си приличат толкова, ама-ха!).

 

Няма да се разливам за всички гореспоменавани, само за последните.

Маки ми беше изключително безлична в Innocent Love и може би затова и после не успях да я харесам особено, само в Ханакими успя да ме грабне за малко и това беше.

За госпожица Мао, виж, наистина ме е яд, че толкова малко снима, хубаво ми е да я гледам на екран, особено във филми като Rebirth. Хубаво си ми влиза в роли.

Такеру Сато си ми е много голяма любов и ще си ми остане слабост.  Много се смях с героя му в Rookies, после си плаках с персонажа му в Q10, бях щастлива, че точно него взеха за Кеншин и т.н. Харесвам си го и това е.

 

П.П. ukio, в темите на японците ме е страх да не спамя, зат'ва присъствам тихомълком B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоске има главна роля в Go  и в един филм посветен на пинг-понг с Арата :) . Адмирирам всяко „разливане“ , колкото повече толкова по-добре. Моята собствена логорея ще бъде прикрита така.

 Каната Хонго. Още едно много силно екранно присъствие, общо взето очаквах някой друг да го спомене и аз просто да напиша „ О да, много ми харесва“. Много силни роли прави на всякъде, вярно специфичното му присъствие си е все с него, не е особено разнообразен , обаче заряда , който придава на героите си е уникален. Той е сред любимите ми хлапета , страхотен поддържащ актьор и най-важното запомнящ се  образ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че лошо нещо казали ли сме :D . Аз си рекламирах заселването на севера и вече мога да оставя момичето намира :) . Много добър филм :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не мислех да се включвам в темата, но любимото ми преобразяване е това на Kingone в Черно и бяло... Разкошна роля. На 180 градуса от всичките му превъплъщения преди, че и след това. А как му ходи............

kingone.jpg?w=294&h=300

 

 

white4-1.jpg

gou.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Keva, за Keita Machida, Хорикита Маки и Каната Хонго, как беше "И аз ги харесвам" :)

Усещам, че искате да пропуснете Нишикидо Рьо, ама няма да стане тя ваш'та  :)))))). В края на тази събото-неделя (мнооого го обичам тоя ден) и за него ще си кажа.

Страшно ми хареса в предсказателя (Yorozu Uranaidokoro Onmyoya e Yokoso) поради правилната доза чар ирония и самоирония :). Дотогава не бях го запомняла и проверих в Баща ми е идол, където не беше истински зарибяващо въпреки потенциално три пъти по-голямата ирония на ситуацията. Искрено стоеше, и пак си беше той, съвсем човешки, но не ми беше интересно достатъчно - като предсказател усмивката му е доста по-крива :). И тогава ми светна, че и в други места съм го гледала, като например "лошия" брат в "Orthros no Inu", където както и много други случаи сюжета не е овладян докрай и историята завършва, колкото да не заспи... (не е японски край, просто е досадно тъп край при целия потенциал от възможности). Но факт е, че поразместих плакатите на стената и отделих за Нишикидо едно централно място :).

И понеже мисля и за общото благо, като попаднах на този филм за гостоприемството, реших да споделя, че го има, още повече че вътре са и Маки и Кенго Кора за които се оказахме единодушни, а пък според едни руско-говорящи сайтове не е невъзможно да се появят и субки :)

ПП. Извинявам се ако някой не разбира чувството ми за хумор. Не може да се промени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за Рьо, и аз ще си кажа: да живеят Канскайските джонита! Не само Рьо, всички представители на Канджани 8 са уникални! Това го казвам и във връзка със стила, който пеят. Няма друга Джони-група, която да прилича на тях. Те са единствени и неповторими, особено когато представят на сцената своите енка мелодии! Още ми е пред очите последното им изпълнение в Кохакуто. Да, Араши са артисти, професионалисти, комици, водещи, но със същата сила това вайжи и за Ейто. За мен е радост да следя и екранните им участия.

П.П. Жалко, че не успях да видя този филм с Рьо. Имаше го в каталога на самолета преди няколко месеца преведен и само той остана негледан от японските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maira, не е справедливо така да взимаш моите мързеливи трикове :) Нишкадо ти си го запази за разиграване, така че честа си е изцяло твоя :) .  Когато настъпи любимият ти ден, очаквам с нетърпение, да ми си го върнеш за оспамването на темата ти :D . Кейта Мачида, бая добро ще дойде момчето, щом от една роля толкова хора да са го забелязали. В темата на сериала, не бях останала с такова впечатление. Там човека с потника ( в една серия и без него го раздаваше ) обра овациите и сърцата. Е да момчето изглежда доволно по -добре, обаче Кейта - като присъствие - ненадминат :rolleyes: . За чувството ти за хумор гласувам да не се променя ( не че е от значение) :yes: . И е време веднъж за винаги да определя правилата в темата :

1. Всеки е добре дошъл и може да пише колкото и както си поиска. Стига да е завъртяно около актьори

а) лиричните отклонения се толерират и поощряват

б)стимулиране на дискусии, дебати, провокиране на такива и все в тоя ред на мисли са разрешени на 1200 %

в) инакомислие и въобще всичко както си му дойде на човек да изтресе пак му е мястото тук

г)място за реклама на любим актьор. Ако на някой му е досадно подобно поведение има пълното право да не чете и пише в темата и общо взето нищо не е забранено ( освен общите забрани на форума) :D . С две думи не ме оставяйте само аз да се вихря



Ех Спиди, нямаш късмет, тайванското ти включване го оставиха в моите вещи ръце. И щом аз трябва да поемам щафетата ще се възползвам да включа и други момчета от острова :) .

 Кингуан го гледах първо в Дявола край теб и в Защо, Защо любов ( след малко ще стане ясно и защо по дяволите съм си ги причинила, особено второто). Честно казано и на двете места ми беше толкова еднакъв ( въпреки , че като номер 10 имаше едно , две силни включвания) и много антипатичен. Статичен, сервилен, стерилен, досаден тип, който откровено ме дразнеше, сива мишка със симпатично лице. Бях го вписала в категорията„ дървен некадърник “. Айви споменах, вече колко много я обичам и общо взето тя беше виновника да изгледам Черно и Бяло. Кингуан ми преобърна представата за него таман три пъти. Като ръкавица му легна злобния, налудничав, наркоман. Много яд ме беше, че ролята му беше толкова кратка при положение, че присъства и в шапката на сериала. Все очаквах и се надявах да го върнат, ама не. Много добре се справи да е лош и много му отиваше. Сега вече съм любопитна за следващи негови роли, явно може да играе човека, просто не използват потенциала му. То бива да харесваш лошия, бива ама това мойто на нищо не приличаше. Достоен партньор на вихрушката Айви беше. Самото Черно и бяло е много неща, обаче криминален филм не е. Забавна комедия, силно изиграна и много смешна със сигурност, но феновете на криминалните сериали и филми да не му възлагат надежди. Много забавно си беше :panda-145:

Вик Джоу вече го разиграх ме, но някак сърце не ми дава да не го повторя отново. Все пак виновника да повторя Марс бая ме впечатли и много бързо ми влезна под кожата. В Черно и Бяло направи много силна роля, гъвкав актьор, който лесно ми печели доверието и май само в Спасяването на генерал Янг не ми се открой и ми се позагуби като присъствие. И той се превърна в първопричина да гледам нещо и фенщината ми се разпростира до там, че не мога да зарежа дори неща, който не ми харесват само заради него.

 

Майк Хъ :) . Честно казано заради този младеж бая глупости изгледах. Кризата с японското беше причина да загледам в тракера един филм ( май се казваше кунфу момичета) и понеже нещо не им се доверявах на тайванците, то да този момент и нищо тайванско не бях гледала се разрових във форума. Общо взето на снимки младежа ми изглеждаше много добре. След толкова япончета, някой който да отговаря на мойте европеидни стандарти за красота си беше направо изненадващо. Та тази глупост с Ела и Майк я дръпнах, ужасен филм си се оказа. Но много странно тайванците не ме отказаха от себе си, еле па Майк. Изгледах всякакви глупости с него, къде що има преведено и освен Дявола, май всичко останало тотално не ми е харесало или трябва да преговарям и уточнявам редица неща, преди да се съглася, че не беше толкоз зле. Силно се надявам, че някой прекрасен , слънчев ден момчето ще вземе и да участва във филм, който ще харесам и ще си струва времето. Държа да отбележа, че може да взима еднотипни роли, но пък си се слива изцяло в тях и има много чар , който разпръскват геройте му. Не е само заради хубавото лице, ако беше така всичко с него да съм го зарязала, а аз вадя железни нерви и си ги изглеждам до край.  Майк е отговорен за да довърша, че и да започна онова недоразумение Защо, Защо любов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми беше много криво, че не му дадоха още малко екранно време. То по принцип целия каст на Черно и бяло беше доста добър (Вик ще го разгледам по-нататък): Марк се справи доста добре за първа роля, ушкото от Марс отново ме оставяше нахилена, Айвито лоша роля няма, а няма и как да има (това миньонче е чудовище!), а дори дъртото ченге (в реалността баща на Марк) ми хареса много. Затова и толкова ме е яд на тайванските режисьори - Kingone съм го гледала само във второстепенни роли и то тези на прецакания принц на бял кон - няма такава скука. Човек с такава изразителност и талант да играе поддържащ на дръвце (секси и чаровно, признавам, но все пак цепеница) като Майк Хъ... А тоя глас... Не, в тая тема няма да навлизам, че ще стане страшно :D

Относно Вик - разбира се, Марс си остава еталон. Половината сериал го направи той. В Черно и бяло естествено също ми хареса, но в Silence му е втората най-силна роля за мен. Освен талант, у него има и конска доза личен чар, което обезоръжава и последните пънещи се анти-фенове.

 

Минавам на корейска вълна, тъй като няма как да не спомена Батко ми - Чонг У Сонг. Още едно чудовище, и още един отвратително, покоряващо, обсебващо чаровно създание. За тоя човек съм чувала дори мъже да казват, че притежава огромен сексапил и харизма. Любима роля - разбира се тази в A moment to remember. Daisy също беше като излята за него, но определено първата сцепи всички класации. Не ми хареса само в Атина - не само заради слабия сценарий, а вероятно и заради безумно противната ми Су Е, след която трябваше да се влачи по корем. 

И като съм тръгнала с любимци, да спомена и Siwon. Трябва да призная, че дълги години се дърпах да им изучавам творчеството със ШуДжу, тъй като съм силно предубедена спрямо бой-групите. По-точно БЯХ предубедена. ;) Skip-beat обаче се оказа разкошно бижу, в което Шисъс се оказа доста адекватен като включване. (Донгхе, разбира се, беше абсолютно очарователен, ма той си е такъв дори ако чопли семки на пейката пред блока.) Не знам дали ролята му беше допаднала или просто не играеше много, а беше естествен, но определено ми хареса много. 

 

От япончетата - Огури няма слаба роля. Тоя тип за мен е класическото, 100%-ово определение за пълен ръб, но като такъв безапелационно печели моите (а знам и твоите, Keva) симпатии. Явно актьорската жилка не е подминала едно поколение, както става понякога, а си е разцъфтяла у момъка с пълна сила. Дотук най ми хареса в Rich man, poor woman, но и в Хана Кими беше разкошен.

КимуТаку не знам изобщо има ли смисъл да го споменавам... Бетон. Това ми ти човече, за което в първия епизод на Pride изсумтях презрително като го видях, си изгризах после пръстите, докато успея да изгледам до края последния епизод. Безумно харизматична личност е и той. Като споменах чопленето на семки, КимуТаку го гледах в клип как цъка карти и пак ме разпиля. Няма такава откачалка!

 

Май това са ми на прима виста... И само да вметна, че Со Ин Гук ако ми се явне и почне да ми говори на пусански, го пишете бегАл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, хубаво е някак да видиш, че любимите ти хора са любими и на други, а още по- радващо е цветното обрисуване :D . Че обичам ръбове не е тайна ( да ме утрепе човек ), на кино става , ама в реалността си е съсипващо за нервите :lol2: , че Шун е перфектния ръб във всякакви вариации е факт, :lol2: но аз искам и вярвам, че потенциала на момчето е далеч по голям. Искам разнообразни роли да взима, като не е пън що все такъв го играе. А като говорим за ръбове Good Luck - висш пилотаж на тая тема. Кимура Такуя гарниран с капитан Кода :inlove:  . по силно е от мен, съжалявам. С корейците съм пас, някой друг трябва да се нагърби с тежката задача , дори и за двете корейски включвания в Skip-beat. Човека, който изигра актьорчето беше на косъм да ме подхлъзне, ама още не му се давам :asian: . А за Марк, май в Черно и бяло само си го харесах. Гледах го първо в някакъв римейк на корейски филм, романтичен и грам не го харесах. Нито него, а още по малко филма. Да кажем, че „ романтичен “ е отговорен за това. В Черно и бяло добре влезна в образ, пък и там героят му малко ръб си падаше, няма как. Въобще всички играха силно, ушкото от Марс и той ми беше много симпатичен, че и хакерчето с тоя негов японски-английски........Отклоних се, та Марк и в едно фестивално чудо L.O.V.E.  заедно с Айви и Еди Пън го гледах и дали заради филма, дали заради него пак нещо не ме очарова. А Еди , още една роля и ще е в списъка ми. Май след , или по -време на My So-Called Love се улових, че момчето буди силни симпатии, пък и като я няма Айви да го засенчва. Имам още някой друг тайванец, но ще си ги пазя в резерв, то и няколко японци си чакат, като скрити козове в ръката..... ще досаждам още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ти е време да прочетеш мангата по Бийт-а, за да ми разбереш бесния ентусиазъм ;) Е те тоя ръб ако не ти хареса, няма кой! :D

За корейските включвания ако почна, ше си пиша сама в темата, но и тайванчетата са ми голяма страст. Там е цаката според мен - хем са дръпнати, хем не баш толкова. То Вик, то Такеши, то ВанНес, Джери, Годфри, Kingone Алан Куо... Абе какво да изброявам, то трябва целия тайвански народ поименно. О, да, къде без Майк Хъ ;)

Обаче да си кажа, че точа яко лиги за всякакви участия където и да е на Чо Джонг Сок. Тоя тип е такъв ходещ разкош, че... Действа ми директно на нервната система подобно на удар с парен чук. King 2 hearts го догледах само заради него и принцеската. После порових за клипчета от мюзикълите му и ми паднаха и послендите бариери. То не че бяха останали такива след великолепното представяне в What's up, ама такъв е лафът.

БТВ, като говорим за хубави роли, искам да спомена карето за белот в That winter, the wind blows. Ин Сонг успя да се реабилитира след Фикуса много успешно. Сонг Хье Гьо отново направи великолепна роля - тази жена, с това невероятно излъчване на красива дама с изобилно количество класа.... Даже май там най я харесах. Отделно отново разкошна роля на Ън Джи - това девойче много ми допадна, а аз към жените съм особено придирчива. За Ким Бом какво да говоря, с тия шалчета и пуловерчета, само за манекенче да го цаним :)))) Няма такъв сладурко. :)

А покрай Ин Сонг не мога да не спомена Со Джи Соп, който от своя страна ме подсеща за ролята му в Sorry, I love you. Все едно за него писана. Абсолютен разкош.

И в тоя ред на мисли, изгледай Rough cut, ако не си. Две невероятно добре изиграни роли. (А боя накрая направо......!!!!) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се спомена Rough cut , Канг Джи Хуан ми направи филма отвсякъде. Има нещо много магнетично в него, в обикновена ситуация мълчаливия, сериозен гангстер би ме спечелил на 100 процента (пък и Джи Соп е толкова разкошен), но в случая...В Скандала също  обра точките, там си се радвам на един много, много по-различен Джи Хуан- смешен, чаровен, а героят- терца отвсякъде. В същия сериал Рю Джин прави особено добра роля за мен. Колкото и дървени, сковани герои да му дават, все успява да си ги изиграе с мерак. И за да се обоснова колко точно е добър, пример: аз, не-фен на актьора ('щото от фенстване човек много слаби неща за гледане може да си причини) гледах сапунката/мелодрама/ както искате я бройте Loving You a Thousand Times. По телевизията, с всичките реклами, невъзможността за превъртане, дублажа...и при това героят му, Сехун, беше пълното дърво. 

От по-младите актьори имам високи очаквания за Камики, защо не и за Ямада Рьоске. Накаяма Юма не ме печели с визия, но пък има талант, просто му липсва подходящо поле за изява. 
И да напиша и нещо една нотка по-негативно. Какви надежди възлагах на Jang Keun-suk едно време...Не мисля че не може да играе, гледала съм го на доста места, просто наблюдавам спад. Играе насигурно и сякаш не рискува с подбора на роли. Не ми е най-симпатичният актьор, но пък това не е въпрос на талант, симпатиите са си субективни. Шиуон въобще не ми беше приятен, но роля по роля ме убеждава, че не е за пренабрегване. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...