Jump to content

N.Flying


Recommended Posts

N.Flying

엔플라잉

 Group-1-571x800.jpg

Дебют: Япония - 1 октомври 2013 г., Корея - май 2015г.
Компания: FNC Entertainment

Официален фенклуб: N.Fia

 

N.Flying Official Accounts:
Twitter: @NFlyingofficial
Instagram: @letsroll_nf
Facebook: Officialnflying
VLive: C065
Fan Cafe: Daum cafe
Youtube: nflyingofficial

 

Биография:

Off Topic

 

N.Flying е новата група на компания FNC Entertainment, която е представена на 2 януари 2014г. в 7-ми епизод на предаването Cheongdamdong 111. Дебютът им в Япония е факт преди този в Корея. На 1 октомври 2013 г. момчетата издават дебютния си сингъл Basket, който включва общо три парчета, а на 1 януари 2014 г. издават и втория си японски сингъл със заглавие One and Only.

Kwon Kwang Jin е бил избран първаночално като член на CN Blue, но заменен от Джонг Шин.

След края на предаването Cheongdamdong 111, групата получава и първото си соло риалити, което е като продължение на общото. В края на Cheongdamdong111: N.Flying's Way of Becoming a Star, Seunghyub става официално лидер на групата. Дебюта им в Корея бива отложен отново след като Seunghyub получава травма на коляното през юли 2014г.

Март 2015г. започва новото им риалити One Night Study. През април Seunghyub, със сценично име J.Don, участва в проектен сингъл на FNC, заедно с Jimin от AOA.

Май 2015г. компанията започва да пуска дългоочакваните тийзъри за дебюта на N.Flying. Мини-албума им Awesome излиза на 20 май.

 

Членове на групата:

Lee Seung Hyub

1-Seunghyub-571x800.jpg

Име: Lee Seung Hyub / И Сънг Хюб (이승협)
Рождена дата: 31 октомври 1992 г.
Височина: 181 см.

Кръвна група: А
Позиция: Лидер, вокал, рап и китара

Instagam: sssn9_zzzn9

Soundcloud: jdon

 

Видеоклипове с негово участие:

Off Topic

[2013] JUNIEL -

 

 

 

Hun

2-Hun-571x800.jpg

Име: Cha Hun / Ча Хун (차훈)
Рождена дата: 12 юли 1994 г.
Височина: 180 см.

Кръвна група: B
Позиция: Китара

Instagam: cchh_0712

 

Kim Jae Hyun

3-Jaehyun-571x800.jpg

Име: Kim Jae Hyun / Ким Дже Хьон (김재현)
Рождена дата: 15 юли 1994 г.
Височина: 180 см.

Кръвна група: А

Семейство: По-малък брат на Ким Дже Кьонг от Rainbow
Позиция: Барабани

Instagam: Kimjaehyun

 

Сериали:

[2014, SBS] Modern farmer - Park Hong Goo

 

Hwe Seung

4-Hweseung-571x800.jpg

Име:Yoo Hoe Seung

Рождена дата:28 февруари 1995 г.

Височина: 174см.

Кръвна група:В

Позиция: главен вокалист

В групата е от 2017 г.

Instagam: Hweng_star

Youtube: Yoo Hwe Seung

 

Dong Sung

5-Dongsung-1-571x800.jpg

Име: Seo Dong Sung (서 동성)
Позиция: вокалист, басист, Maknae
Рожден ден: 9 април 1996 г.
Зодиакален знак: Овен
Височина: 175 см
Тегло: 57 кг
Кръвна група: AB

Instagram: @9_6_meng22

 

Бивш член:

Kwon Kwang Jin

05619c6accae3a72f124829056a09c756206e48a

Име: Kwon Kwang Jin / Куон Куанг Джин (권광진)
Рождена дата: 12 август 1992 г.
Височина: 181 см.
Кръвна група: АB
Позиция: Бас

Off Topic

- На 18 декември 2018 г. пост, озаглавен „Идол, който сексуално тормози феновете и собствениците на фен сайтове“, започна да се движи в онлайн общността, твърдейки, че Kwangjin е този идол и че той още от дебюта си е тормозил феновете си и тези на групата.
- На 19 декември 2018 г., FNC Ent. отрича обвиненията в сексуален тормоз, заявявайки, че те не са верни.
- FNC Ent. обяви, че Kwangjin е признал, че е имал лични взаимодействия с фенове извън официалните графици, и е решено, че той доброволно ще напусне екипа.
- Kwangjin официално напуска групата, но и неговата дейност в FNC е спряна.

 

Повече информация за момчетата :click:

 

Дискография:

 

Видеография:

Off Topic

2015:

 

 

2016:

 

 

2017:

 

 

2018:

 

 

 

2019:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020:

 

 

Първа победа в The Show 05 март 2019г.

Off Topic

 

 

 

Соло

Off Topic

Jimin N J.Don -2015:

 

 

 

OST:

Off Topic

 

 

 

Телевизия:

[2015, Mnet] One Night Study

[2014, tvN] Cheongdam dong 111: N.Flying's Way of Becoming a Star

[2014, tvN] Cheongdam dong 111

 

Галерия:

EXf30-Vs-VAAYp-PYD.jpg

 

 

 

D7-S-GZ3-Xs-AAc-F-y.jpg

 

D6-RYA00-UEAE8-TNQ.jpg

 

D66mrgt-UEAEM-5-I.jpg

 

D6h-V-s-PV4-AAGIyy.jpg

 

 

bcad63dadc03176ebfb968f356ad8b74.jpg

 

D6-p-Et-LUYAEe-IEy.jpg  D6-p-Glz-Uw-AASk0-M.jpg

 

D6-p-ILMUc-AA2wpe.jpg  D6-p-Jt-NU8-AAwgrg.jpg

 

 

Редактирано от skofiild
Обновяване на информацията...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любов от първи слух си беше при мен, когато чух

и гласа на Сънг Хюб, страхотна песен и звучене, а и след като снощи ги видях в новия епизод на Cheongdamdong 111 вече официално предизвикаха и моя интерес.

Епизодът бе изцяло посветен така да се каже на тях и представянето им. Интересна беше сцената, в която Куанг Джин говореше с Джонг Шин от CN Blue, за това, че е трябвало той да дебютира със "сините" преди 4 години. Джонг Шин сподели, че не се е чувствал много приятно в началото, след като разбира, че е избран за член на групата за сметка на Куанг Джин, но пък Джин му благодари за думите и каза, че това е било за добро, а сега сам той има собствена банда, на която е и лидер.

Дебютът им в Корея предстои, скоро ще е, щом ги представиха вчера, заговори се вече повече и за тях, така че очаквам с интерес новата FNC-група.

Страхотен глас има Сънг Хюб, а от това, което чух от него в трите парчета от първия сингъл той има и много добро произношение на английски, току-виж извадим късмет най-после с някой англоговорящ вокалист в FNC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Страхотен глас има Сънг Хюб, а от това, което чух от него в трите парчета от първия сингъл той има и много добро произношение на английски, току-виж извадим късмет най-после с някой англоговорящ вокалист в FNC.

 

А дано, от кога се молим за такова чудо в компанията хахаххаха

 

За момчетата започна да се говори повече към края на лятото. Тогава казаха, че ще ги пуснат като подгряваща група за Zepp тура на FT Island, а след това издадоха и първият си сингъл...

tumblr_mytj8oCJ6C1r3hs1eo3_1280.jpg

 

Все още имам дълбоки съмнения към ПР стратегията която ще подемат от FNC... Надявам се да не ги правят вторите CNBlue само и само да се котират и в Корея.

Ще им стискаме палци, все пак са от нашите деца хехехехе

 

tumblr_mytj8oCJ6C1r3hs1eo2_1280.pngtumblr_mytj8oCJ6C1r3hs1eo1_1280.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изслушах преди малко и втория им японски сингъл One and Only. И в него отново и трите парчета са само на английски. Сънг Хюб наистина е изненада, страшно много ми допада гласа му и продължават да ми звучат все така добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече може да ги видим и лайв с хубаво качество :) Сцените са от Zepp тура на FTIsland, за който ви казах.

 

 

 


 

Момчетата с първата си реклама за Buckaroo jeans

 

 

tumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo2_1280.pngtumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo4_1280.pngtumblr_n0j5hsqTkf1r3hs1eo3_1280.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 13 март ще ги гледаме. Похвално е, че от FNC ги пуснаха заедно на концертите с FT Island, а не със "сините".
Дебютът им на корейска сцена ще е през април, а сега ще ги опознаем в епизодите на предаването. Хун е много сериозен, а Дже ще го играе явно забавното макне. Да видим какъв ще е "сценарият" и тук на FNC-шефа, че в първите епизод видяхме каквото видяхме, отново някои определени лица от компанията ни се показваха и рекламираха за пореден път повече за сметка на други, които стояха в сянка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са момчетата. Изгледах първи епизод на предаването им днес. Дже ще е ревльото в групата. Мъничък е още и е много емоционален. Задружни са, което веднага ми направи силно впечатление и в много отношения ми приличат на FT Island. Сценарият на FNC-шефа отново ми дотегна, с това постоянно негово показване, жажда за самоизтъкване по всякакъв начин, като че ли без него не можем да минем, но го изтърпях.
Показаха апартамента им, когато са започнали. Мале, мале в какво малко жилище са били напъхани, но вече показаха и настаняването им в по-голям апартамент, който са заслужили преди дебюта им.
На финал в кадрите от следващия епизод видях, че са празнували заедно с FT Island миналата седмица в Сингапур рожденият ден на Красавеца. Духане на свещички, торта, пълна процедура за Лидерът, както си му е реда, а и шоуто се водеше от Хонг, в пълният му блясък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от къде почнах тези дни и къде се озовах накрая  :)

Тъкмо изгледах епизодите на Cheongdamdong 111 и в последният от тях беше отделено доста внимание на тази група. Първото, което искам да кажа е, че им станах фен още преди да чуя и една тяхна песен, защото милите изживяха голям стрес  покрай отношението на шефа им, чак  ми стана жал за тях. Не знам защо толкова кофти ги отряза по време на репетициите им, но докато свиреха и той се появи да ги чуе направо пребледняха,  сковаха се, взеха едни фалшиви ноти и звуци да се леят , накрая барабаниста се разплака, настана голям ужас. Важното е, че накрая  този толкова изстрадан шоукейс се състоя.

От това, което  чух ( то не че е много) ми харесаха Bitter sweet, Kiss me miss me, One and only. И четиримата са сладури, вокалиста им има много хубав глас, барабаниста е симпатяга голям, само лидера им ( който не разбрах по каква причина  са заменили в Сините ) ми е малко женствен, но не чак толкова.

Сега разбирам, че ще гледаме и един от тях във Фермерите, което ме радва и ще чакам сериала с още по-голямо нетърпение.

ПП голям зор видях докато си пусна целия пост. Мислех да пиша още, но тези бутони ме отказаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ще доживея дебюта им. А дали?! хаахаххаха


 


Дано само някой друг не счипи крак преди това, Сънг Хюб да го затворят да не излиза от жилището им хахахах


 


Кака им Гук Джу ще ги "учи" ( на глупости най вероятно аххаха) в новото риалити на Мнет - One Night Study. Дано след предаването чуем и корейски албум най-накрая...


Дже Хьон голям сладкиш във Фермера, ама искам музика да слушам, не да гледам драми и предавания. :D :D



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FNC защо ми ги причиняваш тези неща?! Какви са тези проекти, вземете ги пуснете най-накрая тия момчета, че остаряхме вече.....


Горкият ни вокал Сънг Хюб ще е жертва на поредният гениален замисъл на компанията хахаха


Под кодовото име J.Don :rofl:  заедно с Джимин (АОА) ще са дуета JNJ (Jimin N J.Don)


Тийзър за песента GOD ще излезе на 25-ти, а клипа на 28-ми....


tumblr_nn44ipnTf11r3hs1eo3_r1_1280.jpgtumblr_nn44ipnTf11r3hs1eo4_r1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее ще го доживея този дебют! Да не повярва човек хахахаха


 


На 20 май ще излезе, този така дълго чакан, дебютен мини-албум Awesome!


Направили са им и Сайт в който ще качват тийзърите в следващите дни.


tumblr_nnx4jyEIm81r3hs1eo3_r1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебютните им тийзъри.... Cha Hun печели, този път, първото място хахаха С диването още оспорват първа позиция в личният ми списък, но днес макнето ще остане втори хахаха



 





 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CN BLUE номер 2. Тук обаче и китари + рап (?!?!). Не ми се коментират дори. Жалко за Сънг Хюб, но и след онази глупост с Джимин от АОА, в която го натикаха, май не трябва вече да се учудвам.
Корейците качиха и албума, но по-късно ще го чуя. Дори се чудя дали да рискувам...

Бяха ми много по-интересни преди дебюта, преди година и половина, когато действаха предимно в Япония.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...