Jump to content

N.Flying


Recommended Posts

Ча Хун е единственият който ми дава живот от групата в момента хахахаха Дебюта им беше потресаващ, не ми се пишеше изобщо за Awesome и се надявам да излязат с нещо по-добро следващият път, че иначе......


Интересно участие в радиопредаване, най-накрая да ги чуем наистина на живо.



 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново готино видео от момчетата (имат си и нов мембър Yoo Hoe-Seung). Клипът е свежарски, песента е готина. Русалката "кърти" :)))) Някой ще познае ли коя е русалката? (жокер:участва в тв шоу с бебета) ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе, страхотно се е получило това парче. Много се забавлявах на клипа. Тц, и жокера не ми помага на мен :)))

 

Обявявам я за една от фаворитите ми от песните за тая година. Ето и изпълнение на живо на бандата

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата вече приключиха с промоциите си за песента им 'Rooftop', но поради големия интерес към нея и нарасналата й популярност по музикалните сайтове след това,стигнала е върховете на корейските класации, те са получили шанс да я представят отново на сцена.И взеха ,че днес в победиха в “The Show,”,като това им е първата такава награда в кариерата им...Много емоционално е било всичко...Благодарили са на своите фенове,на директора на компанията им, на др,а групата SF9,която е от същата компания е останала до тях...Jaehyun се разплака... Утре ще бъдат в “Show Champion”,а на 08.03 в “Music Bank”...

Off Topic

Лично аз не се интересувам много,много от награди,но пък ми става хубаво,когато така наречените по-слаби групи или изпълнители спечелят нещо,защото те също се трудят,борят,правят песни и т.н нататък и заслужават да получат някаква похвала за труда си...

 

 

 

Повече информация   тук  и тук..

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N.Flying разкриха, че са написали и продуцирали песента за кампанията "Don't Shop Dog", водена от G-market, за да повиши информираността към забраната за купуване на кучета. Кампанията ще върви до 7-ми юли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...