Jump to content

Най-скучен/глупав азиатски сериал/филм


Recommended Posts

....Full House 1 засега ми бият всички рекорди за скучност.

Поне от кумова срама да беше споменала и Full house 2, там само заради прическите и реквизита заслужават екстрадиране в Северна Корея и публичен разстрел кво остава за сюжета дето колкото и да си кривиш душата не може да не отчетеш разликите от единицата. :slap:

 

ПП No hard feelings k?! :bee::896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Full House 2 стигнах до 1-ви епизод, така че в графата "интересност" Full House 1 го бие 20-ина пъти  :28558:

 

Как съм пропуснала да се разпиша, не знам. Моите "фаворити" са:

 

Big - страхотни актьори, страховита тъпотия

Extreme K Pop Survival (или нещо от тоя сорт беше) - няма такава мозъчна пръдня

1000 Years Of Love - сигурно съм превъртяла 3/4 от сериала. Жалко, че участват актьори, които харесвам доста.

Playful Kiss - мерси, ма не...

Lie To Me - безумие просто

Mary Stayed Out All Night

Panda And Hedgehog - противната главна + безумната скука, която следва от сериала определено СА за изпускане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има редица филми, които не успях да догледам и поради тази причина не смятам, че е редно да ги нареждам в подобна класация. Но има три сериала, който доста ме измъчиха и винаги ще си ги спомням. Намразих и Михо Канно като актриса и си обещах, че никога вече няма да гледам нищо с нея.

 Itoshi Kimi E - блудкав и мелодраматичен

Guilty, Akuma to Keiyakushita Onna - чудно ми е още как от този сюжет успяха да направят толкова скучен и тромав филм

Moon Lovers - перфектни актьори,  перфектно играещи ролите си и ужасен, ужасен филм :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне от кумова срама да беше споменала и Full house 2

 

Е, там поне не чистеха къщата 60 % от времето... Нито пък си крещяха 90 % от времето :28558:  Иначе да - и Full house 2 е тъп, ама за "скучен" - единицата го бие;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютният ми фаворит- When A Man Loves - 2013, недомислие, откъдето и да го погледнеш, толкова събрано на едно място, че чак не е за вярване.Ако на мястото на   главния , сложим  един средностатистически кореец(имам превид визия),също толкова добър като игра, не вярвам някой да може да издържи и 5 епизода в най-добрия случай, не мисля,че има смисъл от повече аргументи.

Иначе, започнати и недогледани,още доста, като първенци по  най-бързо отказване са ми, може би- Flower Boy Next Door и Basketball, не издържах и една серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да! When a Man Loves също е пяната по повръщаното от недомислените идеи:) Но - както и ти спомена - актьорът в главната роля спаси нещата, хвърляйки "пясък" (чети визията и харизмата му) в очите на зрителките (важно е да отбележим, че са женски).  Беше нещо като фен-сървис фотокнига на Хони цялата работа:) И сигурно точно заради това ще се обадят разпалено десетина фенки, да кажат колко е як всъщност този сериал;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдни сценарии има много в азиатското кино и това му е чара в повечето случаи, поне за мен де :D Успяла съм да изгледам много "простотийки" така да се каже и искрено съм се забавлявала с тях. Убедих се, че нагласата с която започваш да гледаш даден филм е много важна, а също и моментното настроение. Като цяло не обичам да зарязвам недоизгледани неща, но Arang and The Magistrate (Korea) и Down with Love (Taiwan) просто не успях да ги довърша. Първият започна много добре и с много надежди, но го избутах само до 13 епизод, за повече не ми стигнаха силите и нервите. Down with Love пък не мога и да го коментирам, толкова сълзи само за 5 епизода  :blink: , а и пищящият китайски на главната ми дойде малко в повечко  :896767:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Glowing she, Big, Flower boy next door, A man called god, I love Lee Tae Re, La Robe De Mariage Des Cieux. Особено последните две ми бяха невероятно скучни. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една нормална корейска чалга A Man Called God Трябва да има точка "забранено за лица над 3 годишна възраст". А този сериал е на всичко отгоре с превод на български.  :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно казано, тъпите понеже не ги доглеждам, не мога и да ги запомня много. Но скоро гледах спешъла на   Itazura na Kiss ~ Love in Tokyo и честно казано e 43минути пълна безмислица и тъпотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Тази тема ме накара да страдам. Worlds within беше споменат толкова пъти, а на мен ми е един от най-любимите сериали. Style също беше оплют, A love to kill и още доста, които аз супер много харесвам.

Честно казано нямам определен жанр, който да харесвам. Според настроението ми гледам различни неща. Но харесвам доста "семейните" сериалчета, които не са от много гледаемите, както и мелодрамите, НО само ако играта е добра. Не мога да кажа кой е най-глупавият корейски сериал, защото съм изгледала и започвала да гледам тоооолкова много, че не могат да изникнат в този момент в главата ми. Общо взето се стремя да намеря по-скоро положителните неща, отколкото отрицателните, защото иначе ще дойде момент, в който няма да има какво да гледам :28558: :28558:

Не съм гледала кой знае колко японски. Най-популярните преди 2-3-4 години ги изгледах, имам някакъв арсенал от 20-25 заглавия зад гърба си, но нямам особени впечатления от тях. С японски сериал не мога да се разтоваря, че вкарват много философия и ме затормозява :896767:

..................... Но все пак да отговоря на темата .... Много ме дразнят и са ми безкрайно тъпи и безсмислени УЧЕНИЧЕСКИТЕ романтични "комедиики" и в японското и в корейското кино. НЕ всички, но предимно! -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло всички, които дори аз, с моят не много критичен вкус, не съм могла да догледам. Причината обикновено е тъпият и муден или прекалено клиширания сюжет, в който не е добавено нищо ново. Направо изреждам, без да класирам по тъпотия и обяснявам с по 2-3 думи:

 

  • Producer (Много особено беше направен, а действието никъде го нямаше. Не изтраях и 2 серии.)
  • The Birth Of The Rich (Тук се мъчих цели 17 епизода, но не можах да го избутам докрай. Честно казано си спомням, че не беше много лошо като сюжет но прекалено беше разтеглено предвид жанра и поставените проблеми. Много ми дойде локумът.)
  • Cheongdamdong Alice (Грозна и тъпа главна, никакво действие.)
  • The Musical (Не може сериалът да е 10-12 серии и в 5-6 от тях да няма никакво развитие на действието. Дори и готините актьори не го спасяват.)
  • Attic Cat (Гледах до 15-та серия, тъй като започна забавно, но последната така и не я догледах. Не е и голяма загуба.)
  • Stars Falling From The Sky (Абсолютна боза, 2 серии ми бяха достатъчни.)
  • Descendants of the Sun (Може и да го догледам, но дори и да стане нещо драматично към финала, не мисля, че ще компенсира за сума серии безвремие и безсмислени диалози. Прехвалено отвсякъде, направо е възмутително.)
  • Queen of the Office (Хем го гледах в момент, в който ми беше все едно какво ще става на екрана на лаптопа, и пак се отказах последните 3 серии.)
  • Hyde, Jekill and Me (Този тук го догледах, но като цяло е едно нещо като нищо. Нито романтиката, романтика, нито драмата, драма, нито комедията, комедия. Имаше разчувстващи и забавни моменти, но като цяло слаба работа. Бинито не го спасява хич.)
  • Flower Boy Next Door (Само помня, че беше доста тъпо.)
  • Pretty Man (Нагледах се на простотия и идиотия за няма и серия и реших, че това няма да се гледа.)
  • Nodame Cantabille (Не мисля, че ще гледам друга японска продукция след това чудо. То не бяха комикс сцени с живи хора, то не бяха чудесии.)
  • Hong Gil Dong (Направо бях в шок от това, което се случва на екрана - то не беше хип-хоп в Чосон, то не бяха летящи хора с ветрила, от които изскачат стрелички. Лимитът беше няма и 15 минути, за майка и по-малко.)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих помолила да дадеш шанс отново на Хонг Гил Донг. Първият епизод е най-лошата реклама за сериал, която някога съм гледала. Просто забравяш за него и продължаваш нататък - историята е грабваща - в правилната доза забавна и драматична, а актьорите се справят повече от отлично. И Канг Джи Хуан, и Сонг Ю Ри са ми изключително любими в тези си образи, а саундракът продължава да ми е все така предпочитан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих помолила да дадеш шанс отново на Хонг Гил Донг. Първият епизод е най-лошата реклама за сериал, която някога съм гледала. Просто забравяш за него и продължаваш нататък - историята е грабваща - в правилната доза забавна и драматична, а актьорите се справят повече от отлично. И Канг Джи Хуан, и Сонг Ю Ри са ми изключително любими в тези си образи, а саундракът продължава да ми е все така предпочитан.

 

Аз също бях на кантар дали да дропна сериала след такъв първи епизод. Не съжалявам, че останах на борда. До ден днешен ми е в топ 3 на най-любимите корейски сериали. Дай му шанс. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...