Jump to content

Най-скучен/глупав азиатски сериал/филм


Recommended Posts

Да ви шашна ли с един високорейтингов?Сигурно всички знаете за какво говоря. По същото време гледах и един много по-хубав, но останал незабелязан.(Signal)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих помолила да дадеш шанс отново на Хонг Гил Донг. Първият епизод е най-лошата реклама за сериал, която някога съм гледала. Просто забравяш за него и продължаваш нататък - историята е грабваща - в правилната доза забавна и драматична, а актьорите се справят повече от отлично. И Канг Джи Хуан, и Сонг Ю Ри са ми изключително любими в тези си образи, а саундракът продължава да ми е все така предпочитан.

 

Възможно е, принципно никога не оставям сериал толква бързо, но просто за 15 минути видях повече недоразумения, отколкото за всичките ми изгледани драми, взети заедно. Имам чувството че и сценаристът, и режисьорът са били здраво напушени.  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1% of anything. Просто няма такава боза....не го догледах, а не съм от хората които дропват сериали. Ама това чудо супер много ме издразни. Давах му 5-6 шанса ама не се получи. И главната беше супер неадекватна с прическа на зализана катерица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласна за последното! Тъкмо като прясно запален фен на Кан Дон Уон се опитах да го гледам, но това нещо буквално ми счупи тъпомера. Май даже първи епизод не преборих, ако не се лъжа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HwangMimzieBoneta - относно Хонг Гил Донг, то това е идеята. Blend of old and new... точно затова хип-хоп в Чосон. Фен съм на тоя под-жанр или каквото го водят там фюжън sageuk-а. Хонг Гил Донг май така и не успях да го видя цялото, щото накрая много ме изнервиха с любовната история (както се случва в безобразно много корейски сериали), ама за сметка на това Чуно ми е любим. Гил Донг, обаче, ме забавляваше много в началните си епизоди, и разбира се саундтрака е мега крейзи добър. Като цяло, въпреки че фюжън жанра ми е сред любимите, доста от сериалите му са супер зле, няма к'во да си кривим душата; затва и няма да те карам да му даваш втори, трети и петдесет и девети шанс. Или харесваш фюжън, или не XD

 

Така и така съм на тая вълна - в момента, от каквото се опитвах да гледам, всичко ми се стори ултра глупаво и скучно. Последното нещо, което обаче помня е You Who Came From the Stars. Не знам как може да се харесва такова нещо, че и награди да получава *facepalm*.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"You Who Came From The Stars" аз пък много си го обичам. Не е кой знае какво гениално творение, но по моето скромно мнение си е приятна бозичка. Единственото, което не ми хареса, е скалъпеният хепи енд.

 

JoJo - Лично аз не си падам по такива неща. Явно в някои случаи си е въпрос на вкус. Но и аз напоследък трудно си намирам драми, защото буквално са ми останали само някакви, дето и две серии трудно се изтрайват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм пропуснала да отбележа три от фаворитите ми за наградата 2013-2014 "Pretty Boy" , 2014- My Lovely Girl, 2014-2015 "Birth of a Beauty" ,все с харесвани актьори, но до там.

Щеше да е хубаво да има класация на нехаресваните, която да се допълва, но едва ли може да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...