Jump to content

Най-скучен/глупав азиатски сериал/филм


Recommended Posts

Ужасен ужас ( поне според мен )

 

 

0. My Sassy Girl - това е върха просто... :shock:

1. S Diary - изгледах филма за 15 мин, заболя ме пръста да превъртам...

2. Crazy For Wait - само Geun-seok , става за гледане

3. My Boyfriend Is Type B - ще се замисля да спя и аз по сауните :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми най - тъпия сериал, който съм гледама мисля, че е Flower Shop Without Roses .. издъжах до 3та серия .. започнах го само заради Matsuda Shota, ноо .. сериала си е скучен .. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0. My Sassy Girl - това е върха просто... :shock:

Ти май си първият човек във форума' date=' който не харесва този филм. :D Няма лошо. ;)[/quote']

 

Да си призная и на мен ми се стори голяма тъпня, и даже го изтрих без да го догледам. Обаче като гледам как го цитират по други филми и сериали като класика се замислям дали да не го дръпна пак и да му дам още един шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По азиатското кино се запалих именно заради 100 Days With Mr. Arrogant, защото наистина много съм се смяла на него. Във всеки филм може да се намери по нещо хубавко, което да задържи вниманието ти, било то сюжета или актьорите, но ако трябва да посоча някой, в който ама нищо не ме грабна това е kimi wa petto!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изчетох до тук и четейки си казвах: да, да и на мен този не ми допадна, този ме поизмъчи, този пък кой сериал/филм беше.... и те се оказаха повечко отколкото съм предполагала, че всъщност са. Така като ги гледам строени чак се изненадвам.

ами това са сериалите, които не ме впечатлиха особено: /това го подчертавам с едничката цел да ми се размине боя/

Boku to Kanojo no XXX;

Worlds Within - този като че ли ме измъчи най-много...от единия инат го догледах

Nobuta wo produce;

A love to kill;

A Millionaire's first love;

 

А това са филмите: ...то и още има, ама да не нахалствам :lol:

My Sassy Girl ;

S Diary ;

Crazy For Wait ;

The Case of Itaewon Homicide - тук аз ли имах гоеми очаквания-незнам, но ми се случи точно това дето е описал elscripto [:scratch: :scratch: :scratch: :sleep: :sleep: :affraid: :shock: :suspect: :sleep: :sleep: :sleep: ]

Тълкуване:

Средно тъп филм с неусетно заспиване, прекъснато от единично стряскане, опомняне, притваряне на едното око и последващо заспиване...

 

Vampire Girl VS Frankenstein Girl - а днес се опитахда се разсмея с това, но :affraid: :confused: сега просто ми идва да си посегна на живота, заради изгубеното време,че и този мой инат, който не ми позволява да спра филм, коооолкотоо и да е тъп и глупав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Uni_Cat, ти ще вземеш да кажеш че цялото кино не струва, както си почнала да изброяваш... :hehe: :hehe: :hehe:

За първи път виждам в списъка A Love To Kill :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Uni_Cat' date=' ти ще вземеш да кажеш че цялото кино не струва, както си почнала да изброяваш... :hehe: :hehe: :hehe:

За първи път виждам в списъка A Love To Kill :roll:[/quote']

Е вярно, че така изглеждат малко множко, но пък тези които ме харесват са много повече....

А за A Love To Kill ... има и други, на които да не им се е видял кой знае колко хубав просто трябва да попрочетеш цялата темичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Uni_Cat, ти ще вземеш да кажеш че цялото кино не струва, както си почнала да изброяваш... :hehe: :hehe: :hehe:

За първи път виждам в списъка A Love To Kill :roll:

 

Ако трябва да съм честна и на мен не ми допадна особено, но чак към тъпите сериали не мога да го причисля. Прекрасна музика и актьори, все пак имаше хубави моменти и много тъжни и си поплаках доста. Края наистина е най-тъп от всичко досега, което съм гледала - даже не можах да го разбера. Оценка за най-слаб сценарий на тази мацка, колкото и да харесвам всичко, което е създава.

 

Относно Worlds Within - аз се инатя да го започна заради Бини, но засега все не успявам. Нещо странно има в него и актрисата ми е изкуствена, а не обичам да се насилвам, когато нещо не ме грабне. Май ще ме прощава Бини, колкото и да си го харесвам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема и аз да се разпиша с риск да ме заклеймят доста хора.

1. Приятели - 4 серии, ама го гледах цели 2 месеца.

2. Хонг Гил Донг - не че е тъп или нещо подобно, ама просто не мога да се навия да го догледам. Ще го мъча по нататък пък да видим

3. Вещицата Ю Хи - скука.

4. Влюбения вампир - първия японски, който не ме увлече.

5. История с риба - възможно най-скучния ми филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От азиатските драми и филми, които съм гледала най-скучни ми бяха:

 

1. Boku to Kanojo no XXX - 1еп ми беше интересен, но поле едва го догледах

2. A Milioners First Love - това филмче дори не успях да го изгледам до края...

3. Kimi wa Petto - успях да догледам драмата, но ми беше страшно скучно

4. Freeze - беше много глупава драма според мен

5. World Within - гледах 2 епизода от драмата и не успя да ме завладее

 

това се сещам за сега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ще е най-...нека да бъде S Diary. Но той бе по-скоро скучен, отколкото тъп. Имаше някои добри моменти, но мисля, че ме подразни това, че нямаше развитие цялата ситуация.Замисъла беше ясен, но изпълнението малко ми куцаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, при мен има доста, ама ще се въздържа да ги напиша всичките..

Еми ето например:

1. S Diary(много съжалявам, че Goong Yoo участва в него)

2. Silver Knife- няма такава простотия, ама е супер забавен! :D

3. 2022 Tsunami

4. No Invitation

5. Blood: The Last Vampire

От сериалите все още не съм попаднала на глупав...

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време попаднах на доста глупави филми/и скучни при това/ и се спирам на:

Getting Any-Филм-фарс от 94-та на "Големия" Китано.Абсурдна глупост/макар,че през първите 20 минути си мислех,че ще е нещо адски добро.Но не беше./.

Police story с Джаки. :D Не ме грабна и го изгледах на сила.

Ghost train с Огури Шун.Гледал съм и по-добри хоръри.Този ми се видя скучен и слаб.

Seducing Mr. Perfect-Само определението "скучен"ми идва и за този филм.Макар,да чета из коментарите,че се харесва.

MW -Отдавна го изгледах,но не го помня с добро.

Lavender-Видя ми се прекалено детински за вкуса ми.

Disneys The Secret of The Magic Gourd-Поне сестра ми го хареса. :D

100 Days with Mr. Arrogant - романтики има и по-добри.

Zatoichi :lol: Ами незнам тук...все още не мога да харесам филм на Китано.Опитвам се все пак.

Ами това ще е за сега.Сещам се за още 3-4 класики,който не ми допаднаха,но ще ги прегледам пак.Може пък да открия"скритото послание"в тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега на тъпи филми не съм попаднала,но от сериалите по-точно японските не можах да изтрая Nobuta wo produce :blink: Тъпи корейски сериали не съм гледала до сега,явно имам късмет когато ги избирам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samurai High School-издържах пет епизода и офейках.

Do re mi fa...-мисля че за са забравили двете ''l'' отзаде. Сериела е огромен ''fall''. Уникално тъп.

Ghost train-Е...голям страшен филм. Аз съм страхлива, ама туй и грам не ме уплаши. Направо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...