Jump to content

Най-скучен/глупав азиатски сериал/филм


Recommended Posts

Мисля, че освен "Оскар" трябва да раздадем и "Златна малинка"!

До 5 предложения.

 

1. Boku to Kanojo no XXX

2. Fuma no Kojiro

3. Thousand Years of Love

4. The Wedding Game

5. The Naked Kitchen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2009 се нагледах на купчина посредствени и бездарни филми, не малинки, а цели къпинаци мога да раздам.

И все пак ще се огранича до един от всяка страна, за да не ям боя :lol:

 

Филми за къпини:

Китайски - Red Cliff 1&2

Корейски - Haeundae

Японски - The Shonen Merikensack

Тайландски - Demon Warriors

 

Сериали в къпинака:

Корейски - Boys Before Flowers

Японски - Joudan Ja Nai

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само те. БОФ ми води класацията за Корея.

За раздела "Манджа с грозде" - Love storm. (Розовата мацка още я срещам в кошмарите си!)

За Япония - Nobuta wo produce. Насилих се да изгледам няколко епизода, но не успя да ме впечатли.

 

За филми:

Корея - "Temptation of wolves". С две думи - нелеп и гнусен. Следва го друго недоразумение - "Do Re Mi Fa...", който ми потроши тъпомера.

Япония - The Shonen Merikensack. Ще му дам още един шанс, но предния път едва спасих една мозъчна клетка. :scratch:

Други - Red cliff. По принцип не съм фен на тоя тип филми, но от хвалебствените коментари си бях изградила високи очаквания. Още повече, че там участват мои любимци. Уви, само с очакванията си останах и с мъка догледах 1 част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в листата с не особено впечатлени от БОФ. Имаше попадения, не отричам, но то не бяха драми, не беше чудо. А главните герои сякаш се състезаваха кой кого ще спасява подред. :green:

 

И въпреки, че не съм гледала чак толково много филми, мисля, че на дъното на класацията ми засега е Princess hours :queen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали за някого един филм е глупав или не, аз мисля, че зависи
преди всичко от човека, както и от неговата нагласа-очаквания и моментно настроеное.
Мисля, че всеки филм крие някакво послание- но дали ще го откриеш или не,
а също и начинът по който ще го възприемеш...
Ето например, сериалът "Красиви, като ангели", с нищо не ме изненада.
Всичко ми беше до болка познато-любовен триъгълник, не четириъгълник.
Това, че главната героиня предпочете уж грубия и арогантен тип, който първоначално
я отблъскваше, а не момчето/просто, не мога да кажа мъжа/което и подава кърпичка
или сам иска да избърше сълзите й.
Е, разбира се, имаше и някои весели и забавни моменти, но и те някак познати.
Да не споменавам безвкусния начин на обличане-тия момченца, с тия клинове, просто
бяха върха!
И онова момиченце, което го играеше момче/пак позната картинка/, можеше да бъде
по нежно, та да ми заприлича наистина на един малък ангел.
Честно да си кажа, тия корейски актриси нещо не ми допадат, като визия, разбира се.
Е, с малки изключения.
Но всичко това, е мое мнение, което коренно се различава от мнението на десетките
хиляди фенове на сериала, стекли се на концерта на живо, на измислената група"Аngels" състоял се
в Сеул, само ден, преди излъчване последната серия на филма.
А що се отнася до това, дали да се пусне тази тема илине, аз също мисля, че всичко се казва
в коментарите на самия филм, но пък гледам, доста хора сa се включили...
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена корейският "Американски пай" - Sex is Zero.

 

ОООООООО да тотално и аз бях забравила за него-подписвам се с две ръце :hehe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена корейският "Американски пай" - Sex is Zero.
ОООООООО да тотално и аз бях забравила за него-подписвам се с две ръце :hehe:

Що бе на мен ми хареса! :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена корейският "Американски пай" - Sex is Zero.
ОООООООО да тотално и аз бях забравила за него-подписвам се с две ръце :hehe:

Що бе на мен ми хареса! :rofl:

Беше ми доста гнусен. :hehe:

Моля ти се...тъкмо бях седнал да вечерям на него :rofl: .Прежалих се с първата сцена,едва едва с втората,ама то ставаше все по лошо и го изгледх гладен.

Та да не стават спамове да кажа и мойте оценки-

При корейските сериали само Goong,едва го изгледах,"котарака на покрива"също мога да го впиша... и това е май.

При японските Atashinchi no danshi,ще да е само.

При продукциите за голям екран е друго положението:

Sukiyaki Western Django ,The Warrior And The Wolf,100 Days with Mr. Arrogant,Sakebi,Temptation of wolves,Heaven's Soldiers,Tidal wave

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Sex is Zero бе много над последните няколко Американски пая, а иначе за азиатски филм, който ми е бил скучен или по-скоро безинтресен - A Chinese Tall Story (ако не бе Никълъс Це изобщо нямаше да го гледам, ама и той не успя да спаси филма - преклаено измислен). За сериали - сещам се за няколко, които дори след първите няколко епизода не ме впечатлиха - Goong, Style...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная честно, много внимавам като си избирам нещо и засега съм попадала само на едно две слаби неща...Едното беше някакъв много измислен филм със сина на Джеки Чан и самия Джеки за около пет минути, някъв мече, женско царство, евнух, вещица...Мандаж с грозде, но дори там успях да намеря нещо добро. За сериал...A Love to kill, Goong S, Proposal Daikusen, Yukan Club и тва са май, като всяко едно от тези неща съм го гледала цялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена корейският "Американски пай" - Sex is Zero.
ОООООООО да тотално и аз бях забравила за него-подписвам се с две ръце :hehe:

Що бе на мен ми хареса! :rofl:

Беше ми доста гнусен. :hehe:

Само заради това успях да ги изгледам. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много измислен филм със сина на Джеки Чан и самия Джеки за около пет минути' date=' някъв мече, женско царство, евнух, вещица..[/quote']За кой филм говориш?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не не моля ви! Sex is Zero може да бъде само в една класация и това е тази за най-добра корейска комедия... и даже ще стигна още по-далече, като кажа, че трябва да е на първо място там! :cheers:

 

За тъпи корейски филми в момента се сещам само за Do Re Mi Fa.... и The Naked Kitchen. Temptation-a още не съм го гледал. :hehe:

Сериалите, в които през голяма част от епизодите ми беше адски скучно са - Hello Miss, I Love You, Terroir...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много измислен филм със сина на Джеки Чан и самия Джеки за около пет минути' date=' някъв мече, женско царство, евнух, вещица..[/quote']За кой филм говориш?

Ако пък знам как се казва това....

ееееееееей, и всичко, ама всичко от серията Kamen Rider & co.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рагнос: Алфонсе, щото така нахрани Хевънс Солджърс, това си беше супер яка екшън комедийка? :green:

 

Демоне, верно ли Тероир е тъпня? А аз така се бях настроил да гледм Хье Джин, заобиколена от вина... :(

 

E там е проблема. Тя изглеждаше превъзходно, по-добре от всеки друг нейн сериал... ама беше заобиколена от тъпня. :) По добре се ориентирай, към този новият Jejoongwon.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам предимно корейски сериали, ще коментирам за тях. Японските са ми леко казано скучни всички, които съм започвал да гледам, а за филмите, азиатските филми, които може да се каже че ми харесват са 4-5 най-много.

1. Boys Before Flowers

2. Lovers

3. Coffee Prince

4. Kim sam Soon

5. Attic Cat

Неможах да ги догледам тези сериали ... Има и други, но или не се сещам или съм успявал да изгледам само до 3 епизода от тях, което не е достатъчно за оценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...