Jump to content

Twenty Years Old (2013)


Recommended Posts

spacer.png

 

Twenty Years Old

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 19 декември 2013 - 26 декември 2013

Време на излъчване: 2013-2014

Жанр: Романс

Канал: Mobile Drama UHD

Епизоди: 4

Режисьор: Hwang Jun Hyeok

 

В главните роли:

Lee Ki Kwang (Highlight)

Lee Da In

Kang Tae Oh

                         

Сюжет: В драмата се разказва за к-поп звезда, която започва връзка с обикновено момиче...

 

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче   , жалко че е само от 4 серии , за първи път го гледам  Lee Ki Kwang от B2ST , но много ми хареса , а и сладураната и тя не е по долу от него  . Забавно е (въпреки че за някой това може да е голяма боза ), само не разбрах това акцентиране  с мухата за какво беше  ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали ще се преведат и другите три серийки? Първата е с бг буквички и я изгледах, хубаво, че беше кратичка, не се разтягаха локуми, абе свеж и лек романс ми се видя, та ще се радвам, ако се преведе до край. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз се надявам ,че да .Засега са излезли само две сери поне аз толкова намерих в нета , но на истина е свежарско ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко и приятно сериалче :) Кратички серии, но те зареждат позитивно и макар, да осъзнаваш колко е наивно всичко те карат, да се не спираш, да се усмихваш глупаво.

Гледайте го, наистина е много приятно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е на

от месец май 2011 г., а версията Кики направи за снимките на сериала преди два месеца. Има няколко версии в ютюб, но не са с много добро качество, от фен-камери са. Пробвай тук, коя ще ти хареса.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално мини сериалче!!!Поразена съм от играта на главните герои.Тоооооооолкова са сладкиии >.< По мое скромно мнение направиха една чудесна игра.Неочаквано за мен даже се разплаках на някои моменти.Всичко много ми хареса.И междудругото макара и някои ,да не кажа повечето айдъли да ги карат да стават и актьори/актриси Ки Куанг се справя поразително добре  :yes:  :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса , само дето не разбрах кога се сдобриха, уж бяха разделени ... не съм доволна ,че ми лишиха от това да видим сдобряването , но иначе евала и на мен ми хареса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно усещане създава - близко, непресторено, свежо. Поглед към личния живот на айдолите или по-точно към липсата на такъв. И аз го разчетох като надежда такива истории да променят крайните претенции към изпълнителите и натискът от фенове и компании върху личното им пространство.

Бих отдала на това доброто изпълнение на Lee Ki Kwang, който играеше себе си, но съм го гледала в Me Too, Flower! и My Princess и впечатленията ми са също така добри. Вярно, че ми идва твърде възторжен на моменти, но силният му чар и лъчезарната усмивка тушират такива дреболии. В тази си роля най ми допадна.  

Lee Da In не ми харесва само като лице, иначе беше добра и тя. Като двойка ми харесаха. Обаче нещо ми липсваше моментът на събирането след концерта, във всеки романтичен филм това е един от най-силните моменти, а те така грозно да го спестят /но пък беше изненадващо и нещо различно от това, което сме свикнали да гледаме/! Но като цяло сериалчето ми хареса много като тематика, герои, актьорско присъствие и реализация. Чудесен начин да завършиш деня или седмицата. И песните наистина са много добри! Благодаря много за българските субтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ама за непросветените ,като мен :)

Сериалчето 3 или 4 серии има,защото нещо не ми е ясно ..Извинявам се още един път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 са сериите, но 3 и 4 са обединени в един епизoд.

Снощи го изгледах и аз, хареса ми, много сладка двойка бяха двамцата и добре, че накрая си останаха двойка

 

в тайна,

че феновете в Корея не прощават .Луда работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...