Jump to content

Miss Change (2013)


abador

Recommended Posts

Miss_Change-p1.jpg

 

ГОСПОЖИЦА ПРОМЯНА

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Режисьор: Jeong Cho Sin

Времетраене: 100 мин.

Жанр: комедия

Субтитри: английски и български на UFOgirl и mrnkaloto

:imdb:

 

В главните роли:

Song Sam Dong

Lee Soo Jeong

Jeong Eun Woo

Sin Yoo Joo

 

Сюжет: Главен герой на филма е адвокатът И Че Чил, когото наричат Адвокат 7,

защото досега е загубил седем дела. А губи делата, защото се притеснява от жени,

понеже никога не е бил с жена. 

Една дъждовна вечер Че Чил намира в безсъзнание красива жена

до кофите за смет, която променя и обърква тотално живота му... 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно филмче. Не съм много по филмите, но този истински ме забавлява.

Една червена точка от мен. 

Можете да го гледате и с български субтитри, линковете са в началото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,това е прекрасен филм. Зареди ме положително.Доста си се посмях на перипетиите на героите.Подобни истории има и в други филми,но тук беше представена по много свеж и забавен начин,без да прекаляват.Точно подбрани подправчици и прекрасна гозбичка се е получила. Със сигурност пак бих си го пуснал ,когато искам да си повдигна настроението. Макар че,с тези две мадами и други работи може да вдигне човек,мъж де :D Неидентифицираната мацка е просто WOW. Какво тяло ,какво личице :wub:  А и страхотно се превъвплъти в цели три роли.Страхотно представяне. А другата я поздравявам за смелостта да си покаже циците. Де да бяха толкова смели и девойките в корейските сериали. А и повечко такива секс сцени не бих отказал. Поне по една такава да имаше в сериалите им и нямаше да имат толкова критика от съфорумците :D

Благодарско за буквичките и хора,налазвайте :P

 

9956d672ca1a5a26.jpgd25ef322e09c262f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино си прекарах. Не знам колко биха били смешни тези неща на други хора, но аз останах доволен накрая. На моменти този дебилен корейски хумор може да не допадне на всеки, но добре че не се отказах на 10тата минута. От опит знам че хумора е само опаковка за първите 30-40 мин в такива корейски комедии. Винаги накрая ни чака една сладурска романтика и така и стана. :)

 

Това което го отличаваше според мен, беше как представиха изтърканата тема със смяната на телата м/у мъж и жена. Определено ми развинти фантазията. Интересни фантастични сюжети могат да станат от това, човек да използва различни тела за различни дейности. 

 

Главната актриса се справи брутално. Срамота си е, че има само 1 филм. Имаше меко казано невероятно тяло, а и какви физиономии правеша когато мъжете бяха в тялото й. Жалко че не я съблякоха и нея, но поне колежката ни зарадва с една гореща сцена. :) Малко детски е филма като се замисля, но точно това му е чара и е идеален за вдигане на настроението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смешни моменти имаше филма, тия двамата бяха големи скици, а мацката - страхотна! След толкова много сериали чак ми стана неудобно по време на горещото, тц, тц... Благодаря много за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- после разкрепостена корейска комедия в пълния смисъл на думата. Евала, доста забавен и логичен филм за мераците на героите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да го почна като ми светна при непрочетените теми, но не мога да се насиля да го довърша. За комедия е скучно, за който и да било друг жанр - безинтересно; абе не намирам за какво да се хвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей какви противоречи мнения тук за това филмче. :D Ще трябва да го гледам!

Нова плейлиста за онлайн гледане е направена, че старатa е с изтекъл срок на годност. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...