Jump to content

Исторически филми


Recommended Posts

Историци, събудете се XD ! Препоръчайте ми нещо с не повече от 30тина серии, естествено разтърсващо и с доста бой, мъки и страдания. Ако финалът пък е и щастлив ще е добре, но след целите мъки и страдания едва ли има такъв корейски сериал :lol:

От мен като жена /върла фенка на историческите сериали/ искрени препоръки за Iljimae, Hong Gil Dong и Hwang Jin Yi. Последният е просто задължителен, ако искаш да опознаеш корейската култура.

В момента повтарям заедно с мъжа ми Iljimae и честно да си призная него го следи, но за ИРИС не ще да чуе. После сигурно и Chuno ще повторя, пак заради домашната пропаганда.

От новите, които се излъчват в момента, мога да ти препоръчам The Princess Man и Warrior Baek Dong Soo. И двата се очертават доста добри - с приятна музика и актьорска игра..

Издърпала съм си и Damo. Руснаците са на път да приключат със субтитрите /най-накрая/, а в италианския форум е на първите места в класацията за най-добър азиатски сериал.

 

Поздравче..;)

http://www.youtube.com/watch?v=Y6nUT3LkG8I&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, незная дали точно тук е мястото да попитам, извинявам се ако пиша на грешното място. Попаднах на един исторически Корейски сериал, състои се от 20 серий и по информацията която намерих е бил предаван в Корея през февруари миналата 2011-та година по телевизия MBC. Английското име на сериала е The Duo / Jjak Pae. Въпроса ми е дали е известно на някой от екипа на Eastern Spirit това заглавие и ако е така дали го има някъде преведен и ако не превежда ли се, изобщо някаква информация за това

 

 

Ето и снимка на обложката

 

Другия сериал за който ми се иска да попитам същото пак е исторически и се казва: Joseon X-Files / 12 епизода / Излъчван Август 2010-та година. Ето снимка на обложката

 

 

theduoposterocy3895q6u.jpg

 

1297700037uwxd24hjbe.jpg

 

 

 

Другия сериал за който ми се иска да попитам същото пак е исторически и се казва: Joseon X-Files / 12 епизода / Излъчван Август 2010-та година. Ето снимка на обложката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Duo го направиха 32 серии, ако искаш мога да ти дам английски субтитри от УитхС2. Не съм чул някой да смята да го превежда.

Мисля, че за Joseon X-Files също няма заели се с превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О аз ако го разбирах английския добре нямаше да питам,но едно не го разбирам добре и второ да гледам исторически корейски сериал без да го разбирам и почуствам си е голяма катастрофа. Жалко все пак, мисля че и двата сериала си струват. Може би някой ден и те ще имат превод. Благодаря ти все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос по отношение на един Исторически сериал за който неуспях да намеря инфо тук в форума. Сериала се казва " Yi San " и главна роля в него играе Артиста който играеше в историческия сериал " Кебек " в ролята на Кебек. Сериала е доста обемен около 70 серий. Въпроса ми е дали някой може да даде впечатления за него и изобщо някой дали го е гледал. Останах приятно изненадан от представянето на този Артист в "Кебек" . Клипа е песен от сериала " Yi San "

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...