Jump to content

Recommended Posts

Ей значи! За малко да види, че подаръка е от бившата женица! Видя, че се погрижи за свекървата, сега да види, че поддържа връзка със свекъра- ще му дойде в повече на човечеца! 

И какво беше това палто, с което беше облечен Choi Jin Hyuk в 6 епизод? Момента, в който излизаше за срещата все едно беше извадена от Матрицата!  :28558:  Не знам за вас, но на мен ми дойде в повече  :rofl:

Харесва ми засега. Вярно медицинската част изглежда малко странно на фона на всички медицински сериали, които сме изгледали, но това е нищо в сравнение с моментите, в които главния хуква на някъде всеки път когато мама звънне :blink: !? Пък уж е интернист при това в спешното!  Май в още един "медицински" сериал бях гледала нещо подобно, майката разкарваше сина лекар насам натам за щяло и нещяло и още по странното беше, че той както и този тук изпълняваше :swoon:  . Да се чуди човек за какво са учили толкова години! Романтичната част също е ясна и не очаквам изненади от нея. 

Това заради, което го следя са основно машинациите зад кулисите-кой и как командва парада и как таланта и труда не са достатъчни за да се издигнеш :unsure: . Най много ми харесаха сцените където

шефа на спешното гледаше мамата как звъни на шефа на болницата за да смени лекуващия си лекар и той нищо не може да направи и когато жертваха главната, но не пипнаха главния защото е от семейство с връзки <_<  -_- . Или пък как и защо се разпадна младото семейство-не хвърлиха изцяло вината върху родителите този път, а показаха , че и те имат вина

Ще го изгледам точно заради начина по който е представена действителността-без захаросване, но и без излишно драматизиране.

Пуснах си 5-та, но до 5-тата минута, не го издържам повече, с това ще си остана.

някаква алергия явно съм хванала от предходния епизод... и не минава... :mellow:

Съгласна, че взе да издиша в пета, седма, обаче,  има подобрение..Днес няма да има епизод, а спешъл- защо са  се разделили главните, като продуцентите казват, че са решили да подобрят качеството ,заради големия зрителски интерес и се нуждаят от време.А,дано!

Аз точно започнах, да потривам ръчички, че се събраха малко серийки, а започнаха и негативните коментари още на 5 епизод, дано нещата да потръгнат, че стигне ли 10 серия го почвам :)

Аз също се забавлявам със сериала! Има химия между Song Ji Hyo и Choi Jin Hyuk.

Нямам търпение да разбера какво ще се случи със сестрата на О Джин И и с нея де...дали ще я изгонят или О Чанг Мин ще й помогне

И аз с голям кеф си го следя, даже май повече ми се гледа, отколкото Звезделин, че там малко вече в края взеха да протакват нещата, докато тук тепърва започва да има химия, пък и явно се очертава главният да почне да ревнува от шефа на спешното и ще бъде доста забавно :28558:  

Харесва ми сериала и си го гледам с удоволствие. Като се замисля, май накрая свекървата ще заобича бившата си снаха. Колелото се върти!

Харесва ми сериала и си го гледам с удоволствие. Като се замисля, май накрая свекървата ще заобича бившата си снаха. Колелото се върти!

Чак да я заобича, съмнява ме. Това зло същество не знае какво е любов. ;)

Евентуално може да я приеме... и да се примири. 

Тя е зла, ама както се очертава бившата снаха ще стане добър доктор, а свекървата мечтае за снаха - доктор. Понякога така се получава: Внимавай, какво си пожелаваш!!!

Да,свекървата е бедствие. О Джин Хи и Дявола много ме радвам,изглежда тя започва да го харесва - до колкото разбрах от трейлъра на 8 епизод.
Актьорите са чудесни,първоначално се навих да го гледам само заради Че Джин Хьок,но сега виждам,че има и други прекрасни актьори.

Муахахахахаха, смях се с глас на сцената, в която О Джин Хи и шефът на спешното даваха заедно първа помощ за упражнение, а нашичкият ги гледаше на забавен кадър. Няма такава физиономия  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Много се забавлявам, а сега се задава и нов чешит - бащата на бебето  :28558:

Дано все така забавно да продължава и да не ми вкарат някоя драма и сополи.

Че те запълниха половината  време от епизода  с това упражнение, остатъка с пиянското изпълнеие..Да не говорим ,че извън главната двойка, влюбената шефка  и шефът, останалият пълнеж беше пълна скука. Пропуснаха епизод, с цел подобряване качеството, а 8-ми е пъти  по-зле от 7-ми.Ще го догледам с мишката - помощник и то , защото харесвам и .Song Ji Hyo  и Choi Jin Hyuk и продължавам да очаквам вече да започне действие.

Девети епизод беше забавен. Другото което прави впечатление, е че нито една от съперничките на главната не е прибегнала до мръсни номера. Надявам се така и да остане, особено при мацката хирург-образът и досега страшно ми допада. Не разбрах само защо сценаристите държаха да набутат

и дете, за което той не знае и според всички подобни шаблони тайното дете е момче(кой знае защо никога не е момиче :huh: )

Не мисля, че тя се нуждае от подобно преимущество, най-малкото дявола определено не е влюбен в главната. Заинтересован е и се чувства поласкан, но не е влюбен. Както уточниха в началото те твърде много си приличат, а той определено не е нарцисист. 

Муахахахахаха, смях се с глас на сцената, в която О Джин Хи и шефът на спешното даваха заедно първа помощ за упражнение, а нашичкият ги гледаше на забавен кадър. Няма такава физиономия  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Много се забавлявам, а сега се задава и нов чешит - бащата на бебето  :28558:

Дано все така забавно да продължава и да не ми вкарат някоя драма и сополи.

По време на тази сцена вървеше много хубава песен. Ако някой я е разпознал моля пишете коя е. Благодаря предварително.