Jump to content

Recommended Posts

Много свеж и приятен сериал. История за втория шанс и за човешкото израстване.

Личният живот на главните герои беше основната сюжетна линия,

а както всички знаем пълнежът (или фонът), в случая медицинската част, при корейските сериали никога не е реалистичен.

Въпреки неприязънта към някои от героите, накрая всички ми станаха симпатични. Поучиха се от грешките си.

"Шефът" си остана най-колоритният и интересен персонаж.

Клатушкайки се между комедията и драмата се насладих на сериала и го препоръчвам с две ръце.

Създава една такава атмосфера, която ми напомня на тази на "Принцесата прокурор".

Непретенциозно, а някак ти влиза под кожата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши както и се очакваше не беше някаква изненада в добавка и главната която беше като умряла през целия сериал и все пак  става за губене на време да го повторя не бих но за едно гледане бива .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Хареса ми. Изгледах го с удоволствие. Всички актьори се справиха много добре. Единственото дразнещо нещо поне за мен беше гласът на главната, но то това да е проблема :) . Choi Jin-Hyuk беше на ниво. С нерърпение ще очаквам друг сериал с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, краят беше твърде разводнен, но все пак

 

положителен, както се и очакваше :)

 

Иска ми се да гледам Джин Хьок вече в по-сериозна продукция :)

Препоръчвам сериалчето, действа отпускащо и разтоварващо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро сериалче,особено първата му половина!!

После леко поразводниха и прекалено драматизираха нещата, но ми хареса.

Да, главната не е първа хубост, както здраво е оплюта в темата, но гледайки И Да Хе след ножа,предпочитам естественото излъчване, рибешките очи и странната й коса пред онова изкуствено създание.

Главният- лъчезарен сладур отвсякъде!

И все пак точките обраха д- р Кук и хируржката- много сладка двойка!

Гледайте, заслужава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала, макар че краят нещо не ми допадна много, аз очаквах поне някое бебе .... хахаххх :) Сонг Джи Хьо повече я харесвам определено в Рънинг мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, това сериалче много ми допадна :up:

Забавлявах се безкрайно, имаше хумор, романтика - всичко. Само последните 3-4 епизода се поразмиха и за жалост любовната история не завърши така, както на мен ми се щеше, но като цяло - оглавява личната ми класация за тази година (не, че съм се скъсала да гледам тазгодишни продукции........... :28558: )

И всички актьори са тоооолкова хубавки............. Особено мъжката част :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първия сериал,който гледах и от който се зарибих по корейските сериали...иии вече съм изгледала толкова много сериали... и ги обожавам просто.Emergency couple съм го гледала даже повече от веднъж ... който не го е гледал да го гледа...ще загуби много,ако не го !!! <3 <3 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно за окото сериалче :) Куцо откъм медицината (както много преди мен са написали), но пък приятно за гледане.

 

Живо се интересувам с какъв модел телефон бяха всичките доктори.

 

И забележка към преводача(ите): Белият и черният дроб са два различни органа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален сериал. Смях се като луда, плаках на моменти..абе, к'вото си се очакваше. Ама..какъв беше тоя край? Очаквах нещо по-така :/ И честно казано, както мразих медицинските сериали, тази продукция обърна нещата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра драмка всичко си имаше ... но  края  и на мен не ми хареса ....очаквах да  свърши как тя е бременна и му дърпа перушината ...за да я слуша:rolleyes::rolleyes:

Off Topic

нямаше химия между тях 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса че беше медицински, с идеята си, за разведената двойка и проблемите произтичащи от това. Даже го гледах два пъти, втория бързо с превъртане. Сонг Джи Хьо има много изразителни очи. На нейното бледо лице те отразяват всичко. Тя има много страшен поглед и го показа доста често в този сериал. Имаше забавни и сериозни моменти.   Самата романтика беше някак си по зряла, тъй като те бяха женени преди това. Но не минаха и без взаимното отблъскване. Имаше доста добре измислени моменти и сблъсъци. Добре показаха чувствата и отношенията на разведена двойка. Нейното влизане обратно в неговия живот с гръм и трясък. Голям майтап беше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...