Jump to content

Recommended Posts

Шефката е толкова дразнеща актриса, че трудно я понасям на екрана.

Още от Sorry, I Love You ми е мн антипатична. Майката също ме дразни.

Абе, тия дъртите актьори ми писна да ги гледам във всеки сериал!

Шефът е истински сладур, но ми липсва химия между него и която и да е от двете главни.

Сериалът е непретенциозен и продължава да ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък хируржката ме кефи. Има специфична азиатска красота и хубав глас. Факт е, че не е залък за всяка уста, де. Иначе не съм съгласна, че второстепенните засенчват главните, но съм съгласна, че Сонг Джи Хьо вади по-добра химия с шефчето, отколкото с главния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлява ме засега, драма

 

ако става въпрос за майчето, то са си бели кахъри :) къде корейски сериал без "омони", да не нахрани снахата :)

не виждам особена :panda-145: (калиха ме къде по-тежки сериали). Аз пък намирам прилична химия м/у главните

 

хем и хубави целувки си разменят :*

. Сладурско и непретенциозно, очаквам следващите епизодчета B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъщерята на министъра като второстепенен герои се справя чудесно, тя е доста по-интересна от главните актьори,

но ми липсва вълнуващата комедия от първите епизоди, беше доста по-интересно и определено по-забавно.

 

Вероятно комедията е на изчакване за сега, да видим в следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Tara , те го отвяха направо спешното с все персонала. Голям смях беше тази сцена, представях си как са я снимали :28558:. "Нашата свекърва" със своя стайлинг допълнителна пародийна украса. Култова сцена направо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам но главната ми е като умряла скумрия толкова лоша актриса ли е или на мен така ми се струва.Аз химия между нея и сладурите не видях,вечно с тъпия поглед направо с кеф да я шамаросаш да се събуди от тая летаргия в  погледа   :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попрочетах коментарите и реших и аз да напиша някой ред, та такааа...моето възмущение тръгна доста по-рано от на всички други :o

по принцип редовно ни вземат за канарчета корейските сценаристи, ама тоя път директно от вратата.

Обичат се младите, женят се и нашето момче зарязва учението заради любимата жена малко преди дипломирането си иииии видиш ли ти, след развода вместо логичното завръщане от там от където е спрял /за завърши за доктор/, той изчаква 1, 2, 3, 4, 5, 6!!! :swoon:  години, за да се завърне съвсем "случайно" /висш корейски пилотаж по мислене на сценарии/ в първия работен ден на бившата си жена, която незнайно как е завършила и тя за доктор, сякаш е детска игра тая работа. :D

Продължавам с гледането...да видим на какви други шедьоври на корейското сценарописане ще се натъкна. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванала съм се на хорото и си доглеждам тази "аварийна двойка", на места с превъртане, на други с голяма симпатия към героите.

Като изключим непривично дългото размотаване по коридорите и бърборене на уж супер заетите и много изтормозени стажанти в спешно отделение има истории, в които се бяха справили много добре с емоцията, дилемите и естеството на работа на екипите на спешно отделение, нооо в любовен план нещата са пълна трагедия.

В началото си казах на бързо ни върнаха в историята на връзката, не може да са толкова ужасни...да, ама да. :slap:

Как пък не можах да усетя нито един любовен трепет на Сонг Джи Хьо, една усмивка или нещо, от което да си помисля, че тя променя коренно живота си в името на любовта /какъвто е и замисъла на целия сериал/, нито помен от това. Даже в един момент се улових, че я следя само и само да покаже и да промени нещо в изстрадалата си физиономия. Нелепият цвят на косата ли, безизразното лице и това чудене какво да прави постоянно много ме ядосват, нищо общо с образа, който и изградиха в сериала на последователна и следваща мечтата си жена. Не ми се връзваше това, което се случва с нея и това, което тя показва като емоция.

За разлика от нея съм тотално очарована от Че Джин Хьок, не подозирах за тази му страна,  много емоционален, далеч от привидно хладното изражение, което обичайно излъчва, справя се блестящо с ролята си според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви емоции тухлена стена има повече емоции от този рибешки поглед това ми е най дразнещата актриса  :896767:  поне сладура компенсира рибешкия и поглед то е  ясно че трябва да е объркана все пак е сериал ама тва нейното с кеф да я удариш в стената да излезе от комата :896767:  :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам желание да споделя нещо по детайлите.Останах супер изненадана откъде в апартамента на главния намериха бебешка ваничка за да изкъпят бебето.Направо ме убиха. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше хубава корейска драма. :yes:  Забавен, разтоварващ, понякога с нелепи ситуации, но не чак толкова натрапчиви, сериал. Актьорският състав според мен се справи чудесно, гледала съм всички главни герои и в други продукции освен Lee Pil Mo и останах приятно изненадана.

Наскоро мернах друга драма с него (от 2007 ако не се лъжа) и смятам да я изгледам. Има си излъчване човека :up:

 За съжаление обаче...свърши :( . Препоръчвам сериала на всеки, който има нужда от малко смях  ;).

 

P.S. Благодаря на преводачите за бързия и качествен превод. Добра работа :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много ми хареса... :) Да му е честита първата главна рола на главния- добре се справи. Нямаше дразнители (е на майка му добре ще и дойдат един два шамара, но това си влиза в персонажа).

И темата ми дойде точно в момент, в който бях на тая вълна (иначе такива драми с черва и гангрени не обичам- не ми вървят с пуканките)

 

.......гледала съм всички главни герои и в други продукции освен Lee Pil Mo и останах приятно изненадана.

 

Мен Lee Pil Mo ме грабна веднага и видях, че отскоро има тема 

Набора е много магнетичен.

 

Благодаря за субтитрите. :wub:

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете! Прочети в темата Технически въпроси как става.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата беше средна ръка, но пък не ме затормози - почна добре, после ми беше малко на доизживяване, но го приключих. Актьорите бяха симпатяги, за съжаление Джи Хьо ми беше слаба като образ, макар че в РМ много я харесвам. Краят за мен не беше задоволителен. 

 

Има комични моменти, не е прекалено емоционално тегава, така че, ако на някого му се гледа нещо отпускащо, може да я гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...