Jump to content

Recommended Posts

Аз съм много доволна от първи епизод! Можеха да се постараят повече, докато си правеха номера, имаше още много за чупене. Дано само не вкарат прекалено много драма, все пак сме в отделение за спешна помощ. Напоследък доста често попадам на сериали с Choi Jin Hyuk. Голям е симпатяга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволна от първи епизод! Можеха да се постараят повече, докато си правеха номера, имаше още много за чупене. Дано само не вкарат прекалено много драма, все пак сме в отделение за спешна помощ. Напоследък доста често попадам на сериали с Choi Jin Hyuk. Голям е симпатяга.

 

Да, дори с майка му са ги взели комплект от The Heirs :)

Много свежи два епизода.

Харесва ми, че двамата главни са абсолютно неадекватни в различните ситуации, или ги представят като идиоти.

Главното докторче явно ще е сериозната фигура, както и новопоявилата се мацка.

Макар че ми се струва, че ще падне голяма драма след няколко епизода и свежите сцени ще минат на заден план. Дано греша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги разбирам корейците, защо баш медицински сериал са избрали да показват въртеливи номера, Да е целият сериал пародия- разбирам...

Малко е стряскащо и прилича на гавра с пациентите. Да нямаш доверие на лекарите, че то нямаше случай на правилна диагноза... и то от лекари. 

6 години учили медицина и да се чудят кво да правят, е верно стажанти, ма чак такава паника...

Пък оная пишман докторка, главната де, страшно дразнеща.... с това: "Направи  нещо'', сякаш  си е у дома и говори на мъжа си да оправи водопровода,

и стои и чака, ми кво прайш там ма, за украса ли си..? Гледам,  но ме дразнят такива неща. После сигурна съм ще станат най-добрата двойка-тя ще му притиска   ръката и го подтиква, пък той ще действа.... :slap::28558: :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaa няма начин щом участва Choi Jin Hyuk, да не се гледа, само че ще си изчакам поне преведените серийки, да станат 10 - на, че не съм от търпеливо чакащите :)

Трейлъра определено ме разсмя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм скептична като чуя корейски медицински сериал, съчетан с жанр комедия. И все пак изгледах първите два епизода. Имаше много смях и забавни моменти, но наистина както lukreciana е написала по-напред, стряскащ ми дойде хауса в спешното. Шест години учили, а накрая не могат да различат артериална от венозна кръв например. Много обичам медицински сериали и затова цялата тъпотия на работното място тук ми се струва супер несериозно. 

Радвам се на главната роля на Choi Jin Hyuk, но още повече на участието на актьора, представящ главния лекар в спешното. Добро впечатление ми направи в Still Marry Me, да видим как ще е тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз съм съгласна, че за медицински сериал, познанията на специализантите се равняват общо взето на моите, но съм свикнала на корейския наивизъм вече и не си го слагам на сърцето (освен ако вече не е безумен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак неочаквах, но страшно ми харесаха първите 4 епизода, много смях, комични физиономии и наченки на добра химия между главните :)

Шефът на спешното и лекарката да ги видим какво общо минало са имали - и те са ми интересни.

Клара явно ще ни я набиват на очи до последно, не стига късата пола, ами и после каква престилка й бяха сложили, толкова стегната, чак се притеснявах дали може да диша, ама важното е да се види, че е надарена  :slap:

Препоръчвам с две ръце  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клара явно ще ни я набиват на очи до последно, не стига късата пола, ами и после каква престилка й бяха сложили, толкова стегната, чак се притеснявах дали може да диша, ама важното е да се види, че е надарена  :slap:

Тази надареност е дело на чичко доктор, който е пипнал и лицето й. :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази надареност е дело на чичко доктор, който е пипнал и лицето й. :bee:

 

Да се възмутя пък аз, уж сериалите са насочени към аджумите, а още ни веднъж не са ни показали някой от мъжете да мисли върху проблемите си, докато се къпе. ;)

Докато върху ци*ите и краката на Клара се скъсаха да акцентират. Ама явно това се опитват да ни изрекламират. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно забавно начало,дано продължат в същия дух.

Главната ми е позната от клип на любима песен на JYJ и толкова,а актьорът в главната роля не го помня от "Паста"-та- странно,защото е невероятен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз изгледах първите 4 епизода и ми хареса драмичката.
Гледала съм главния герой само в Pasta (от където нямам спомен дори за него) и Gu family book, където пък ми направи гооолямо впечатление с този дълбок глас  :i love this: . Но тук определено показва друга своя страна. Аресва ми момъка! Даже много :28558:  А Сонг Джи Хо- нямам думи за нея просто, гледала съм я в шоуто Running man и ми е малко странна в тази роля. 

До сега сценария ми харесва! 

Определено ще продължа да следя драмата с техните комично- недодялани ситуации. Да не говорим за родителите на главния герой. Много се смях на сцената на плажа  :lol2:

А тази надарената девойка- беше ми достатъчно да видя прелестите й само веднъж, а не кажи речи всеки епизод. Пък и общо взето няма смисъл да натъртват работата на доктора толкова много, според мен героинята й си има доста добри качества- да наблегнат на тях! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е забавен ,комедийка -тук там присъства някой романтичен кадър с погледи , но после пак всичко преминава през спектъра на хумора .Актрисата Song Ji Hyo не се е изявавяла  като прекрасна актриса , даже наскро гледах как двама корейски коментатори които казват, че тя нямала никакъв късмет със своите роли - повечето нейни участия в драмите или комедиите нямат висок рейтинг , не са гледани . Някои казват че не е добра актриса ... (Аз съм гледала един филм в който тя е главната актриса - Jackal-2012 и разбирасе кой не е гледал Runing man, където нея винаги я вкарват в някоя романтична сцена с Gary :i love this:  . А колкото за Choi Jin Hyuk нямам доста информация . Просто съм го мяркала в два сериала до сега Pasta и The Heirs , където не ми е правил много впечатление .А пък в тази комедия ..хмм  - харесва ми как играе . Засега сериалът върви доста  добре , дано да продължава все така. Видях по-горе че се разисква тематата : "трябва ли сериала да е срързан с болничното отделение ? ". Ами защо да не , колко комедий има свързани с такъв избор на топоса- средата ? Отговорът е николко , но пък колко сценарии има свързани с такава война между мъжът и жената - много :D Има някаква несъвместимост ,да. Но няма как да кажем ,че когато гледаме сериала оставаме отношенията между героите настрана и просто следим кой болен ще дойде ,каква операция ще бъде извършена , кой знае всичката информация за даденото заболяване и кой не  . Това  е абсурдно , затова просто се забавлявайте - това не е черен хумор , така че по-скопойно :bow: :bow: :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Здравейте. Отдавна следя темите във форума.

Страшно много харесвам сериялчето.  Обожавам Song Ji Hyo  в  Running man.

Направо не можах да повярвам на очите си като видях

The Monday couple

:emote_kiss3::panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комедията е добра и има забавни моменти, обаче корейците имат някакво много странно отношение към своите доктори и особено полицаи. Все са някакви смахнати във всичките им филми.  :D Иначе в момента нещо не мога да си намеря интересно сериалче за гледане и съм се спрял на това. Нещо идващият от звездите не ме изкефи достатъчно и се отказах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми оправя настроението. Song Ji Hyo i Choi Jin Hyuk са доста талантливи актьори, гледала съм ги в много филми и не са се излагали с лоша игра. Усещам, че ще се зародят доста драми като напреднат с епизодите.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...