Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Emergency Man and Woman

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 януари 2014 - 5 април 2014

Епизоди: 21

Време на излъчване: петък, събота 20:50

Телевизия: TVN

Жанр: медицински, романтичен, комедия

Сценарист: Choi Yoon-Jung - (Lie To Me)

Режисьор: Kim Cheol-Kyu - (Paradise Ranch)

 

В главните роли:

Song Ji Hyo - Oh Jin Hee

Choi Jin Hyuk - Oh Chang Min

Lee Pil Mo -  Gook Cheon

Choi Yeo Jin - Shim Ji Hye

 

Сюжет:

Джин Хи води съвсем обикновен и нормален живот като диетолог, докато не среща Чанг Мин, студент по медицина. Въпреки че неговото заможно семейство е против любовта им, те се женят. Тогава Чанг Мин решава да напусне университета и започва работа като аптекар. Въпреки борбата, която са водили за любовта си, техният семеен живот не е щастлив. Семейството на Чанг Мин започва бавно и полека да го настройва против нея, любовта му постепенно угасва и те вземат решение да се разведат. След развода Джин Хи завършва медицински факултет и започва работа като стажант. Чанг Ми, също завършил обучението си по медицина, започва да стажува. Един ден те се срещат в спешното, където и двамата са назначени на работа.

 

Свали с български субтитри :subs::click:  :click:

Свали с български субтитри :subs:: :click:

Онлайн с български субтитри :subs::click:

Свали с английски субтитри:  :click:

Гледай онлайн с руски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри:  :click:

 

Личен коментар:

 

Това сериалче се очаква да стартира на 24 януари. Въпреки големия рейтинг и прекрасните артисти, които ще участват, се надявам да задоволи що годе нестихващия глад за хубави драмички и най-вече да не ни разочарова...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субки винаги може да се уредят, стига да има някой сладур за стръв. Аз определено се радвам да го видя в главна роля вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам като повечето маркетингови стратегии на големите фирми , правят проучване и определят дали или , техният е G-14  ...

 И все пак  не знам колко ще е добро сериалчето ( не залагам само на хубавите и добре познати артисти , все пак това не е критерии ) , дали ще има или няма да има суб , но определено последният постер много ме разсмя, и ще го чакам с нетърпение да излезе . :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам сценаристите кои са имам доста опасения дали ще става нещо от сериала, но заради главните, които и двамата ми харесват, ще му дам шанс. Дано не е същата тъпня като Lie To Me, което изтърпях до 12 епизод. Ако пък е като Paradise Ranch сигурно няма да мога да стигна отвъд 2-3 епизод...

 

Поне като сюжента линия звучи обещаващо. Обичам борбена любов :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не тука голям кютек ще пада  :rofl: не искам да залагам големи надежди , но като гледах снимките към сериала изглежда ми голяма забава да пада ...

tumblr_mz2vw72aYL1tn1oxco1_1280.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


На тоя пич му требе някоя по-кака, тая хич не ми се нрави, но пък извратените номера подготвени от сценаристите и играта доколкото погледнах,

ще ни поднесат доста забавни моменти предполагам . <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха голяма лудница, това колкото повече го гледам токова повече ми се губи търпението да излезне .... ей това е роля за Choi Jin Hyuk ... тук в превютата повече ми хареса  от последната която гледах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха  войната започна се тъкмо изгледах първата серия , пълни откачалки ... тази роля му ходи на главният ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма такова шоу, като първата серия.... Да ревеш ли, да се смееш ли, бих казала от позицията на бракувана...

И все пак пожелавам успех на сериала, защото ако смятат 20 серии да ни ги показват джавкащи се и уж мразещи се... ще забозее работата.

 

Иначе са ми симпатяги, браво!

 

P.s. Има ли някой идея, защо като се излъчва петък и събота, никъде из нета все още не намирам втория епизод, та макар и без субтитри?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спред мен ще се върти около това как ще се залюбят и ще се гледат с нови очи, докато се учат да стават добри лекари. Ще паднат доста медицински случаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма такова шоу, като първата серия.... Да ревеш ли, да се смееш ли, бих казала от позицията на бракувана...

И все пак пожелавам успех на сериала, защото ако смятат 20 серии да ни ги показват джавкащи се и уж мразещи се... ще забозее работата.

 

Иначе са ми симпатяги, браво!

 

P.s. Има ли някой идея, защо като се излъчва петък и събота, никъде из нета все още не намирам втория епизод, та макар и без субтитри?!

Втори епизод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, голямо чупене в първа,

 

"клиенти" :slap: и кръв в спешнота във втора.

Някак от сватбата, изведнъж скочиха на мръсните номера, от омраза уж, и злоба.

Динамика и забавно, и пак жената е глуповато и упорито същество, което иска да се доказва, но нещо не успява...

А това да твърдиш, че си дошъл първи преди всички в Бърза помощ на работа, щото са та откарали почти умрял там от препиване,

изби рибата.... Големи образи и шматки. Много куца на доста места, ма са хиля,

доста сериозни неща от живота показани от комичната им страна. 

Въпреки, че е клиширано и познато, и знам долу-горе, как ще се развият нещата, ще има сплотяване в работата, ще станат страхотен екип,

и главните пак ще се съберат, защото вече не само се обичат, а и уважават и доверяват., т.е. за една връзка и брак, е нужно уважение също, не само любов,

Да мачкаш, мачкаш човека, а после да искаш да е твърд и се самоуважава, след като си го направил вече меко тесто...Х аресва ми, правлен подход, че се разделиха.

:up:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урааа :xaxa:  с нетърпение очаквах да го пуснат, защото главните са ми любимци  :)  Обещаващо начало според мен, но е малко предсказуем сюжетът. Въпреки това, мисля че ще бъде голяма комедия....стискам палци  :up:  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...