Jump to content

Recommended Posts

Emergency Couple_BG_poster_version02.png

Emergency Man and Woman

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 януари 2014 - 5 април 2014

Епизоди: 21

Време на излъчване: петък, събота 20:50

Телевизия: TVN

Жанр: медицински, романтичен, комедия

Сценарист: Choi Yoon-Jung - (Lie To Me)

Режисьор: Kim Cheol-Kyu - (Paradise Ranch)

В главните роли:

Song Ji Hyo - Oh Jin Hee

Choi Jin Hyuk - Oh Chang Min

Lee Pil Mo -  Gook Cheon

Choi Yeo Jin - Shim Ji Hye

Сюжет:

Джин Хи води съвсем обикновен и нормален живот като диетолог, докато не среща Чанг Мин, студент по медицина. Въпреки че неговото заможно семейство е против любовта им, те се женят. Тогава Чанг Мин решава да напусне университета и започва работа като аптекар. Въпреки борбата, която са водили за любовта си, техният семеен живот не е щастлив. Семейството на Чанг Мин започва бавно и полека да го настройва против нея, любовта му постепенно угасва и те вземат решение да се разведат. След развода Джин Хи завършва медицински факултет и започва работа като стажант. Чанг Ми, също завършил обучението си по медицина, започва да стажува. Един ден те се срещат в спешното, където и двамата са назначени на работа.

Свали с български субтитри :subs::click:  :click:

Свали с български субтитри :subs:: :click:

Свали с английски субтитри:  :click:

Гледай онлайн с руски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри:  :click:

Личен коментар:

Това сериалче се очаква да стартира на 24 януари. Въпреки големия рейтинг и прекрасните артисти, които ще участват, се надявам да задоволи що годе нестихващия глад за хубави драмички и най-вече да не ни разочарова...

Предполагам като повечето маркетингови стратегии на големите фирми , правят проучване и определят дали или , техният е G-14  ...

И все пак  не знам колко ще е добро сериалчето ( не залагам само на хубавите и добре познати артисти , все пак това не е критерии ) , дали ще има или няма да има суб , но определено последният постер много ме разсмя, и ще го чакам с нетърпение да излезе . :28558:

Като гледам сценаристите кои са имам доста опасения дали ще става нещо от сериала, но заради главните, които и двамата ми харесват, ще му дам шанс. Дано не е същата тъпня като Lie To Me, което изтърпях до 12 епизод. Ако пък е като Paradise Ranch сигурно няма да мога да стигна отвъд 2-3 епизод...

Поне като сюжента линия звучи обещаващо. Обичам борбена любов :).

А не тука голям кютек ще пада  :rofl: не искам да залагам големи надежди , но като гледах снимките към сериала изглежда ми голяма забава да пада ...

tumblr_mz2vw72aYL1tn1oxco1_1280.png

На тоя пич му требе някоя по-кака, тая хич не ми се нрави, но пък извратените номера подготвени от сценаристите и играта доколкото погледнах,

ще ни поднесат доста забавни моменти предполагам . <_<

Хахахаха голяма лудница, това колкото повече го гледам токова повече ми се губи търпението да излезне .... ей това е роля за Choi Jin Hyuk ... тук в превютата повече ми хареса  от последната която гледах :)

хахахаха  войната започна се тъкмо изгледах първата серия , пълни откачалки ... тази роля му ходи на главният ....

Е, няма такова шоу, като първата серия.... Да ревеш ли, да се смееш ли, бих казала от позицията на бракувана...

И все пак пожелавам успех на сериала, защото ако смятат 20 серии да ни ги показват джавкащи се и уж мразещи се... ще забозее работата.

Иначе са ми симпатяги, браво!

P.s. Има ли някой идея, защо като се излъчва петък и събота, никъде из нета все още не намирам втория епизод, та макар и без субтитри?!

Спред мен ще се върти около това как ще се залюбят и ще се гледат с нови очи, докато се учат да стават добри лекари. Ще паднат доста медицински случаи.

Е, няма такова шоу, като първата серия.... Да ревеш ли, да се смееш ли, бих казала от позицията на бракувана...

И все пак пожелавам успех на сериала, защото ако смятат 20 серии да ни ги показват джавкащи се и уж мразещи се... ще забозее работата.

Иначе са ми симпатяги, браво!

P.s. Има ли някой идея, защо като се излъчва петък и събота, никъде из нета все още не намирам втория епизод, та макар и без субтитри?!

Втори епизод

Въх, голямо чупене в първа,

"клиенти" :slap: и кръв в спешнота във втора.

Някак от сватбата, изведнъж скочиха на мръсните номера, от омраза уж, и злоба.

Динамика и забавно, и пак жената е глуповато и упорито същество, което иска да се доказва, но нещо не успява...

А това да твърдиш, че си дошъл първи преди всички в Бърза помощ на работа, щото са та откарали почти умрял там от препиване,

изби рибата.... Големи образи и шматки. Много куца на доста места, ма са хиля,

доста сериозни неща от живота показани от комичната им страна. 

Въпреки, че е клиширано и познато, и знам долу-горе, как ще се развият нещата, ще има сплотяване в работата, ще станат страхотен екип,

и главните пак ще се съберат, защото вече не само се обичат, а и уважават и доверяват., т.е. за една връзка и брак, е нужно уважение също, не само любов,

Да мачкаш, мачкаш човека, а после да искаш да е твърд и се самоуважава, след като си го направил вече меко тесто...Х аресва ми, правлен подход, че се разделиха.

:up:

Урааа :xaxa:  с нетърпение очаквах да го пуснат, защото главните са ми любимци  :)  Обещаващо начало според мен, но е малко предсказуем сюжетът. Въпреки това, мисля че ще бъде голяма комедия....стискам палци  :up:  :up: