Jump to content

Очакваме...


Recommended Posts

Да раздвижим кръвта си малко.

Аз само се каня на първата част, а гледам корейците спретнаха продължение...

"Death bell 2: Bloody Camp" е с предстояща премиера за Корея през юли.

Няма как този трейлър да не предизвика малко страх, малко ужас, доста тръпка и напражение в зрителите.

Филмът е продължение на хит хорърчето "Death Bell’ от 2008 г., с участието на Kim Bum, Nam Gyu Ri, и Lee Bum Soo.

Но най-хубавото е, че тази част няма връзка с първата, колкото и темата да е подобна - загадъчно убийство в гимназията.

Тайнствената случка стартира, когато един телевизионен канал излъчва ужасното убийство на един ученик....и играта

с оцеляването започва.....

Който обича Kim Soo-ro и мацката от T-ARA -Jiyeon, както се кефи на Hwang Jeong-eum, Yoon Si-yoon, Park Eun-bin, Ji Chang-wook,

да заповяда.Песничката от OST-a, също ми хареса...

 

За припомняне..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за :

 

1.Корейският "I saw the devil", който излиза през август. Харесвам Бьонг-хон като актьор ужасно много, особено филмовите му

превъплащения..Тук просто споменаването на "мистериозният" Choi Min Sik и небезизвестният режисьор Kim Jee Won (“Bittersweet Life” , “The Good,

The Bad, and The Weird”) са задължителни.

http://www.youtube.com/watch?v=MeDoiHfS6iY

 

2.Предстоящият "Reign of Assassins" (aka Jianyu Jianghu).Изгледах трейлъра (който очаквах, че ще е повечко впечатляващ), постери и доста

снимки от сетове и мейкинги, но и преди това си знаех, че този филм ще го гледам.Първо ще го гледам заради батко У-сонг, после заради Мишел

и Барби ;) и най-накрая заради колаборацията от звездните продуцент и режисьор.

http://www.youtube.com/watch?v=07A9tBUa_z0

 

3.И този филм "Magic" на талантливата Goo Hye Sun, не е за испукане. Надявам се чудесна и малко "магична" история, прекрасна музика и

плавно движение на камерата.В момента е по кината...

http://www.youtube.com/watch?v=AoRdUm4FOdA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите интересни филми:

Трейлърът на филма “The Man From Nowhere” предизвиква осезателно желание за бъдещо гледане. Заглавната песен

също.В момента филма жъне рейтинг в корейския бокс-офис.

За Уон Бин и играта му само хубави неща мога да споделя, както и високи рейтинги, относно продукциите, в които снима...

http://www.youtube.com/watch?v=HrbXvHbi1Ss

 

Знам, че ако участваще И Джун Ги, към този филм, щеше да има друга нагласа.Но все пак, аз ще дам шанс на "Grand Prix".Признавам си, че спортните филми

са ми доста любопитни, но тук главният герой Yang Dong-geun не е най-познатият ми актьор.Масовата публика го познава от сериала "I am Sam",

аз съм го мяркала и в серия на 'Three Guys and Three Girls", редом до Сонг Сънг-хон и Со Джи-соп, но пък знам, че момчето е доста пластично, пее и танцува хип-хоп отлично.Така че новите лица на хоризонта заслужават първо гледане и после коментиране.Обещавам!

Мацката е доста по-позната ни Ким Те-хи, която ще влезе в ролята на конна състезателка.Сюжетът се върти съответно около нея, преодоляване на

сериозна контузия, любимия кон и триумфа, в най-високата си форма.Очаквам вълнуваща драма с комедиен привкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Norwegian Wood си чакам аз, включен е в официалната селекция на кинофестивалите във Венеция и Торонто през септември, а официалната премиера в Япония е на 11.12. Ето и тийзър (много са ни поглезили, няма що, има-няма 30 секунди ;) ):

 

 

 

 

Ето и нов (по-дълъг) трейлър на Detective Dee and the Mistery of the Phantom Flame, също в селекцията за Венеция, а премиерата е на 29.09.

 

http://www.youtube.com/watch?v=qcPlrRBREvc

 

 

Към Чой Хок съм със смесени чувства, има прилични неща, обаче има и големи бози, ще видим този път какви ги е сътворил :), поне на трейлър изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам филма "Midnight F.M."

Очертава се да бъде страхотен трилър, в който популярна радиоводеща има 2 часа да спаси отвлечените си близки.

Очакваме да излезе през месец октомври:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам....

Мокрите сцени на Si Won ме карат да очаквам, ама много силно да очаквам сериала "Athena : Goddess of War", колкото и слаби очаквания

да имам за сюжета.

Не че батко У-сонг и Сънг-уон са ми малко, ама това дете Ши Уон е толкова хубаво на живо, че направо..искаш само да спре до теб...

Ето Highlight сцени, пък вие решете....дали и кой ще гледате

 

Две яки заглавия от корейския афиш, които щурмуват челите места в бокс офис класацията, в момента.

 

"Troubleshooter" или известен като "Trapped" е екшън кримка на режисьора Kwon Hyeok-jae. История за лъжливо обвинение в убийство,

указания за отвличане, подслушване...24 часа, детектив, готов на всичко за пари, рискуване на живот, са все части от пъзела за нареждане тук.

Главните герои са : Seol Kyeong-gu, детектива Lee Jeong-jin, Oh Dal-soo, Lee Sung-min, Moon Jeong-hee. Като добавя една супер яка песен от

OST-a, филмът се нарежда напред в класацията за гледане...

 

"Cyrano Agency" е забавна агенция, която осигурява на клиентите си срещи и съответно любовен живот.Определено начина на помагане

и тайните мисии, тук ще са ключът към нашето забавление.

Кастът е сладурски в лицето на : Eom Tae-woong, Lee Min-jeong, Choi Daniel, Park Sin-hye, Park Cheol-min, Jeon Ah-min

http://www.youtube.com/watch?v=rVzTFe_8Pr0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Атина... И БОА ще играе - като себе си, с бодигард Чонг У Сонг.

athenaboa1.jpg

athenaboa2.jpg

athenaboa3.jpg

 

Ето една песен оттам на Пак Хьо Шин

http://www.youtube.com/watch?v=s_Uap6u6fko&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сериал, който се очаква да излезе януари месец 2011г. и на който може би нямаше да обърна внимание ако не беше каста, а именно Song Seung-heon.

68390.jpg

Историята е следната: Като малка Lee Seol ( Kim Tae- hee) сънува, че става принцеса. Тя е сираче, което бива осиновено, когато е на 5 години. Години по-късно, влизайки в университета тя се влюбва в един от своите преподаватели. В един момент въпросният преподавател разбира, че тя е принцеса – буквално :P

Park Hae Young (Song Seung-Heon) е дипломат и работата му е да научи Lee Seol на всичко, което трябва да знае една принцеса. Сестрата на Lee Seol обаче й завижда и се опитва да заемем мястото й, спечелвайки сърцето на Park Hae Young. Той от своя страна е наследник на президента на голяма компания. Със своето обществено положение и отлично образование, наставникът на принцесата е определян като „Съвременен принц”. Park Hae Young обаче се държи мило с Lee Seol единствено, когато има хора наоколо и в момента, в който останат сами поведението му коренно се променя. Същевременно той се чувства привлечен от това мило момиче, което се интересува от живота на гражданите и е по-заинтересована от това как да запази археологическите богатства на страната, отколкото да се научи да танцува.

Идва един момент обаче, когато дядото на Park Hae Young му поднася изненада – той решава, че иска да върне всички спечелени от него пари на обществото.

Малко е объркано, но друга информация не намерих :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Атина с голямо нетърпение, но последното, на което попаднах е, че единият от главните актьори Cha Seung Won е пипнал някакъв вирус и може би сериала ще се позабави, за жалост.( Късмет и бързо оздравяване!

И освен драмите Mary Stayed Out All Night и Secret Garden, които тръгват съответно на 08.11.2010г. по KBS 2 и на 13.11.2010г.по SBS (поне засега такива са обявените дати за начало.), очаквам също с голямо нетърпение

 

ето този филм..

 

 

 

Страшно харесвам и двамата актьори, а и сюжета е интересен и различен.

 

Още инфо

 

Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Psychic и на мен ми привлече вниманието, а и още един корейски, The Unjust на Ryoo Seung-wan, харесвам режисьора, а и нямам нищо против, че все снима брат си, защото е интересен актьор:

 

http://www.youtube.com/watch?v=D1VTBAbgxT4

 

 

 

А също и Don Quixote , китайска версия :) , на 3D няма да се гледа, това е ясно, но при всички случаи мисля, че ще интересен:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pz-8rQQJgUI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали? :) Изглежда верен с оригинала, но се надявам да не е съвсем, за да е интересно. Ето още един (по-хубав) трейлър:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VJGor3bDMCk&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм проспала Дон Кихот. Но като гледам са го снимали цяла година. Трейлърът изглежда интересен. Дано да е по-добър от Съдията Ди, че в него са прекалили с ефектите.

 

Трейлър на Bruce Lee, My Brother се очаква да излезе през ноември, когато ще се празнуват 70 години от рождението великият актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко предстоящи корейски заглавия, вие избирте какво да гледате:

 

Новият филм на Юн Ке-санг “Come, closer” , привлече желанието ми, първо заради главните герои, второ, защото е бил най-гледания филм

на фестивала Чунгмуро (улицата на фестивала е скъп и сантиментален спомен за мен в Сеул) и трето – историята за влюбването

и раздялата си е симпатична от където и да я погледна. Четвърто, има и четвърто, първият постер е в любимите ми дъждовни, есенни краски

и сниманите лица, толкова близки и толкова далечни, са адски хармонични със заглавието.

Остава да ви кажа, кои участват: Jeong Yu-mi (мацката играе в сериала Que Sera Sera, и във филмите: My Dear Desperado, Cafe Noir, A Million,

Blossom Again ), Yoon Kye-sang (познат от Road Number One, Triple, филмите: Six Years in Love, Flying Boys), Yozoh (музикантка), Yoon Hee-seok.

136498.jpg

 

 

Филм, който съвсем скоро беше представен на друг фестивал – PIFF 2010, е "No Doubt”. Трилърът изглежда интересен заради темата

за насилието и търсенето на доказателства, но навярно няма да се приеме лесно от всеки.

Историята е за изчезнало момиче, което по-късно е открито мъртво в близост до реката, където преди това се е преместило ново, за градчето,

семейство. Подозренията към мъжа в това семейство (И Джонг-джин) се засилват, когато излиза миналато му...

Lee Jeong-Jin, Kim Tae-Woo, Jeong In-Gi, Kim Chang-Suk е кастът тук. Обръщам внимание на Джонг-джин, който изкарва втори филм тази година

и в момента е доста актуален актьор и заради ролята си на декектив в сериала "Plan B" с Рейн.

 

Разчупена и веселяшка пък, да не кажа еротично - романтична комедия е предстоящия “Foxy Festival”.Излиза по кината ноември.

Филмът разказва историята на 4-ри мистериозни, но на пръв поглед нормални двойки и техния малко необичаен начин на живот в един

благоприятен за живеене град. Дано има с какво да ме изненада филма....и Ryu Seung-Beom и Shin Ha-Kyun са интересни актьори и се

надявам на разчупени образи.

Shin Ha-Kyun май се завръща подобаващо на голям екран тази година и той, два филма и нов проект видях с Ko Soo - военна драма "Before the Hills".

 

418pxfoxyfestivalp1jpg.jpg

 

 

Друга забавна комедия, която излиза по кината през ноември е “Cheap Romance”, aka “Pretty Romance”.

Главните герои в романтичната комедия са Lee Seon Gyun (Coffee Prince и Pasta) и Choi Kang Hee (Rules of Love), които са работили заедно

и по друга романтична комедия през 2008г. - “My Sweet Seoul”.

Филмът се върти около жена, завършила топ университет, търсеща си работа. Изведнъж предложение да работи като писател на комикси

за възрастни я вхръхлита.А после и любовната история връхлита пък нас, като се среща с образа на Lee, който също е писател.

Постерите за сладурски, дано и филма...

jeje4.th.jpg jeje3.th.jpg

 

Процентите от нейния постер: “Sexy quotient: 20%, Actual practice quotient: 30%, Theory quotient: 80%, Imagination quotient: 100%.” и ушичките и опашаката

итригуват. И неговите също : “Sexy quotient: 60%, Actual practice quotient: 80%, Theory quotient: 40%, Imagination quotient: 100%.” :lol:

 

Малък teaser:

 

Като говорим за любов, един нов преглед на стари дилеми...

Ндявам се на интересна история за любовта и избора, и отговора на някои въпроси тук. Трудно или лесно се взимат решения, когато е намесена

работата и отсреща любовта? Английското заглавие на филма е "Loveholic", но корейското e "Chameul Soo Eoptneun" литературно значещо

"Cannot Tolerate".Никой от главните актьори не съм ги гледала в първи роли, но пък мисля да ги видя тук...

Jeong Chan, Chu Ja-Hyeon, Chu Ja-Hyeon, Kim Heung-Su, Kim Heung-Su, Han Su-Yeon

 

 

“Тhe recipe”

Последният филм на Lee Dong Wook преди казармата е именно този. А и очарователната и талантлива Lee Yo-Won е основния образ тук.

Тя играе мистериозна жена, която прави най-вкусната doenjang jjigae , но който я опита избухва във сълзи.

Интересно звучи, нали? Ryoo Seung-Ryong, Cho Sung-Ha са останалите актьори. Единият от писателите Jang Jin е с интересна биография...

*doenjang jjigae е една от най-традиционните и вкусни "супи", които опитах в Корея. От люта по-люта, но адски вкусна, с ориз особено (преглът).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Orphan of Zhao

6c5d07f8b4148e85.jpg

be1ec479a5b9e534.JPG

Director: Chen Kaige

Ge You, Huang Xiaoming и Fan Bingbing в един разказ за отмъщението, създаден по известна пиеса от времето на дин. Yuan, отъждествявана с Шекспировия Хамлет. На екрана са показани събития, които са се случили преди 2500г. Историята е преведена и популяризарана в Европа през XIXв., благодарение на френския философ Волтер.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5ooIwBWjEPU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен би ми било интересно да видя Дон Кихоте де ла Манча в китайската версия - определено няма да ми е лесносмилаемо след като всичко за него го мисля за испански.....но пък определено ще е нов прочит на старата история....

само на мен ли ми прави впечетление тази вълна от китайски филмови версии на класически европейски произведения (Сервантес, Шекспир...)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един филм, който успя да измести Haunters /Psychic с едно място надолу в корейската боксофис класация.

Villain and Widow.

Трейлър..

http://www.youtube.com/watch?v=f5A4gckmcYY

 

В главните роли: Kim Hye-Soo и Han Suk-Kyu. Актьора много ми хареса в White night, а актрисата е всеизвестна с добрата си игра, така че ще очакваме..

Малко повече инфо..тук.

 

Постер на още един очакван филм..

wu-xia-first-movie-poster-2010.jpg

 

Снимки от филма на режисьора Peter Chan, с участието на Donnie Yen, Takeshi Kaneshiro и колежката на Бини от Late Autumn Wei Tang, могат да се видят тук.

 

И един американски филм, който искрено се надявам да видим по нашите кина, с участието на един много талантлив тайвански актьор Jay Chou, добър наш познат от филма Secret.

Китайския постер на The Green Hornet..

 

chinese-jay-chou-movie-poster1.jpg

 

Трейлър..

http://www.youtube.com/watch?v=st3MGeLdCj4&feature=player_embedded

 

Снимки от промоцията на филма в Мадрид тук и в Берлин тук.

Предполагам се сетихте за актьора..

madrid-jay-chou6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов екшън трилър от Na Hong-jin (“The Chaser") и нови главни роли за Ha Jeong-woo и Kim Yoon-seok.

Останалият каст е също добър : Jo Sung-Ha (а, кралят от Скандала), Ki Se-Hyung(войниче от 71:Into the Fire), Lee Cheol-min(боксьорчето от Snow Queen, брей), Kim Ji-hyeon-I .

"The Murderer" или известен още като "The Yellow sea" излиза по кината на 22 декември.

201012182058261.jpg

 

Филмът разказва историята на мъж, живеещ в Yanbian(корейска автономна префектура на границата с Китай, Русия и Северна Корея), който е принуден от обстоятелствата да приеме поръчка за убийство на човек в Южна Корея. Без да знае никакви подробности за човека, който трябва да убие, той пристига в Сеул. Но едва пристигнал, вече е преследван от полицията за убийство, което не е извършил. Капанът се затяга, когато разбира, че не само полицията го преследва. Как разплита загадката и какво избира, остава да разберем, като изгледаме филма...? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...