Jump to content

Очакваме...


Recommended Posts

Доста хора очакват продължението на музикалната драма "Dream High".

 

Dream High 2 се сдоби с окончателен каст, и то интересен! Канг Со Ра, Хьорин(SISTAR), Джи Йон(T-ARA) и Чонг ДжинУн (2am) са главните герои в продължението на музикалната тийнейджърска история.

 

castv.jpg

Канг Сора ще влезе в ролята на Шин Хье Сонг, малко странна ученичка, но полагаща много усилия в музиката за да стане музикален идол. ХьоРин ще играе ролята на На На, студент, с невероятен талант и вродени вокални способности. .. и лидер на момичешката група "Hush", но това май е тайна за другите. ДжиЙон трябва да се справи с образа на Ли-ан. Тя е член на популярната момичешка група Hush, но с амбиция един ден да бъде „Кралицата на Кинфестивала в Кан”. Друг е въпроса, че действително ще й липсват актьорски способности. Младежът ДжинУн ще е сладкия Чин Ю Джин – самодоволен размирник-мечтател, който иска да стане рок звезда.

Компания на главните ще прави Ким Джонг Де - директор на училището и, освен това, мениджър на развлекателна агенция. А, даскалицата ще е Че Йо Джин.

 

cast2u.jpg

И, този сезон няма да мине без г-н Пак Джи Йонг.

jypl.jpg

Mузикалният сериал стартира на 30 януари по KBS.

 

credit: KBS Global

 

Очаквания по шестобалната ми: 4. По-завишени от първата част заради изброените имена. Силно се надявам на камео-та от 2am и 2 pm, нямам против и да ги редуват :lol: - поне Тек да мерна, че съвсем ми се загуби от поглед :). Не на последно място дано има хубава музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък чакам Full house 2 само че така и не разбрах по коя телевизия. Каста е с напълно нови лица като новата кокошка май ще е Hwang Jung Eum която е напълно непозната за мен актриса и чакам с нетърпение да видя как ще се представят този път сценаристите. Честно казано въпреки че е един от любимите ми сериали имаше някои неща дето ме изкараха от нерви особено последните епизоди и финала и затова и тва е най-чаканото от мен заглавие за следващата година. Лошото е че доколкото разбрах ще го снимат през Март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък чакам Full house 2 само че така и не разбрах по коя телевизия. Каста е с напълно нови лица като новата кокошка май ще е Hwang Jung Eum която е напълно непозната за мен актриса и чакам с нетърпение да видя как ще се представят този път сценаристите. Честно казано въпреки че е един от любимите ми сериали имаше някои неща дето ме изкараха от нерви особено последните епизоди и финала и затова и тва е най-чаканото от мен заглавие за следващата година. Лошото е че доколкото разбрах ще го снимат през Март.

 

Сериала вече се снима. Започнаха преди около 2 седмици. Първият му епизод ще е през март по Японската TBS. А корейския канал още май не е ясен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа така ли мерси, че ме поправи аз това си мислех че ще почнат да го излъчват ама неправилно казах че почват да го снимат Март :D И как пък по японска телевизия първо като е корейски странна работа е така или иначе ще го изчакаля от asiatorent с английските субс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Pacemaker" - 19 януари 2012г. по кината в Корея.

С това име и с този актьор - с Ким Мьонг Мин, освен докосващата история. Още?

Участват още Ан Сонг Ги, Го Ара, Че Те Джун, Чо Хи Бонг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за феновете на Black & White и на Марк Чао и Айви Чен - нещо като продължение, но не съвсем - филмът Black & White: Episode 1: The Dawn of Assault с част от екипа на драмата :)

383163_307785015922682_113357318698787_1067013_31003713_n.jpg

 

black-and-white-2012-1.jpg

 

И още едно тайванско заглавие пак с тях за началото на 2012 г - 愛 LOVE, но там ще се насладим и на Етан Руан и Еди Пенг :)

378652_245920475474302_154988671234150_661554_637423697_n.jpg

381499_226196100780073_154988671234150_614772_1682073325_n.jpg

311342_226196520780031_154988671234150_614777_606513977_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

speed-angels-2011-1.jpg

 

Speed Angels

 

Режисьор:Jingle Ma

Интересен женски каст:Pei-pei Cheng/Crouching Tiger, Hidden Dragon/ ,Cecilia Cheung/The Promise/,Wei Tang/Lust, Caution/.

Филмът се очаква на 29 декември.

Трейлър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

news281111-2pic.jpg

Ai to Makoto (2012)

Поредна манга адаптация. Този път на едноименната романтична творба на Ikki Kajiwara.

Режисьор е самия Такаши Мийке/не спира да ме учудва този човек с филмовите си решения/.

В главните роли ще видим Сатоши Цумабуки/за мен един от най-талантивите японски актьори в последните години/ и Еми Такей/която за съжаление ми е позната единствено от Игра на Лъжци 2/

Филмът се очаква през юни 2012.

 

Teaser

http://www.youtube.com/watch?v=VeFevRWF2M4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Howling“

09.02.2012г. по кината в Корея.

582555(0)-550788_99867.jpg

Участват: Сонг Канг Хо, И На Йонг

Режисьор: Ю Ха (A Frozen Flower, A Dirty Carnival, Once Upon a Time in High School)

Жанра е кримка, а историята свързва ветеран детектив и новобранка, след открит убит мъж при самозапалване. Случаят става още по-заплетен и мистериозен, когато са открити зъби от вълча порода куче по тялото му.

Филмът е базиран на японската новела „Kogoeru Kiba" ("The Hunter"), спечелила литературната награда „Наоки”.

Трейлърът е интригуващ и влиза директно в листата ми за гледане тази година.

http://www.youtube.com/watch?v=wdESzrRXvv0&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Kang Ho не се спря бе!! А така го искам!!

Аз си чакам "PHOENIX WRIGHT: ACE ATTORNEY" на Такаши Мийке. Щом ще участват и Хироки Наримия, и Шунсуке Дайто. Филмът е базиран на електронна игра. Пък ще е пълна лудница. :D

4252615A.jpg

 

 

Също и корейският "Nameless Gangster".

4252648b.jpg

 

В главните роли ще са Choi Min Sik и Ha Jung Woo. Филмът се развива през 1990, когато новото правителството се изправя срещу организираната престъпност. Choi Min Sik ще играе корумпиран митнически служител, който има връзки с местните криминални босове, но и не иска да загуби работата си. С една дума ще гледаме много комични ситуации как корейската полиция се изправя срещу корейската мафия.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZV89wvWG3dA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Warriors of the Rainbow: Seediq Bale

IMDB

 

Слагам трейлър и малко инфо, защото тайванският епос “Войни на дъгата” е в селекцията на чуждоезичните филми-претенденти за Оскар!

За съжаление българският „Тилт” не успя да продължи напред...

Леко не очаквах този филм да продължи "в надпреварата", но радостното е, че остана предствител на Азия, макар и малко неочакван за мен, предвид 4.6 часа продължителност на филма. Но блокбастъра на Те-Шенг Уей, и продуциран от Джон Ву, влезе в краткия списък на 84-те награди "Оскар" на Американската филмова академия и това е похвално. Стискам палци да го видя в листата с петте ленти, които ще останат в борбата за наградата “Оскар” за най-добър чуждоезичен филм. Това ще разберем на 24 януари, когато ще бъдат обявени и самите пълни номинации. Церемонията по връчването на наградите ще се състои на 26 февруари и ще бъде водена от Били Кристъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем забравих за този филм! Блеки, ти си гений!

Не се учудвам, че е влязъл в 9-ката за Оскарите. Режисьорът е посветил живота си на този филм. Помня, че споделяше в интервю за замисъла, който е стоял дълго време в безвъздушното пространство. След това той направи успешната лента Cape No 7, която именно му позволи да снима тази епична история. Трейлърът наистина показва, че е снимана със завиден размах.

Стискам палци да достигне финала. Мисля, че има възможност да се бори за наградата.

Премиерата във Венеция.

5fbe8b035d1d5da1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В горните постове беше споменато за сериала "Strangers 6".

Излезе първият трейлър, а първите серии ще започнат да се излъчват от 27 януари

по японската телевизия WOWOW.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, този сериал се очаква с нетърпение. Дано и преводачи да се появят, като се има предвид междуазиатското сътрудничество в него.

Шайни ще изпълняват едноименната песен към сериите - Stranger. Основната музикална тема е написана от Хотей Томоясу, който ще се включи с още едно парче - Dancing With Stranger.

ba20e154fb207bdd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

започнаха снимките на нов сериал, миналия ден бяхме на остров Jeju да снимаме 2-а серия, беше в някъв морски курорт и нямаше никой, дори магазина не работеше. сериала се казва The King с участието на Ha Ji-Won, Lee Seung-Gi, Jo Jung-Suk, Lee Yoon-Ji, Yoon Je-Moon, Kwon Hyun-Sang, само един от тях беше (някав мъж), но не можах да разбера кой :) защото беше много студено и след снимките веднага влизахме в разни стаи на топло. снимахме цяла нощ и не можах да направя много снимки.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е VIP премиерата на Love Fiction в Корея. Романтична комедия. Участват Ха Джонг У и Гонг Хьо Джин. Ох, забравих И Бьонг Джун и Че Уон Тье.

Той - в моментен спад след първи успешен роман, а тя, с работа във фирма, представител на филми и любител фотограф, се срещат...

Плахият, по природа, писател се влюбва от пръв поглед в привлекателната жена с ярка индивидуалност.. Какво следва?

Звучи ми познато на плот, но и интересно, заради актьорите и режисьора, пък и дори и заради сценария...Излиза на 29.02 по кината.

Първи трейлър:

http://www.youtube.com/watch?v=azDCc2rv7jM&feature=youtu.be

Втори трейлър:

http://www.youtube.com/watch?v=Doq0a15P_mo&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота бяха раздадени наградите на кинофестивала в Берлин. Японско-корейската копродукция Казоку но куни/Our Homeland спечели голямата награда в секция Форум (японски филми вече няколко поредни години побеждават в тези съпътстващи конкурси).

Никъде не открих трейлър на филма. Режисьр на лентата е корейката Yang Yong-Hi. Арата и Андо Сакура участват в главните роли.

5b4780d7c18fc907.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...