Jump to content

SS501


Recommended Posts

Клипа на Jung Min към песента As tears flow излезе

Много нежна и красива песен, а щом е и изпълнявана от Jung Мin просто е неповторима B)

 

Сега попаднах на едно забавно клипче на Hyun Joong & Kyu Jong danced love like this @ Happy Together :lol: :lol: :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мацката, която рапира вместо Hyun-A, се казва Park Ju Hyun ;)

 

[110515] Heo Young Saeng(SS501) - Out the Club + Let It Go

 

http://www.youtube.com/watch?v=x3mhbSWfb0M

 

[12/05] Heo Young Saeng at Happy Together

201105130402441001_1.jpg

 

1, 2, 3, 4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там въобще не прилича на себе си, а малко на Joong Hyung (B2ST) страшно много му отива,като си спомня каква толумбичка беше преди....сега вече въобще не мога да му казвам така на бившото дебеланчето :P

Не знам дали прилича на цитирания горе, ама аз 2 дни след като гледах клипа, се чудех откъде я познавам таз разкошна усмивка и на кого ми напомня, особено когато е с белите очила в началото на клипа. Така де, да изплюя камъчето, защото в крайна сметка се сетих сама на Park Shi Hoo ми прилича, един друг мой любимец.

 

Опитах се да намеря помощ от момичата в чата,преди да се сетя, ама на тях и двамата не са им достатъчно познати, явно. ;)

 

И за да не звучи като лирично отклонение да си кажа, че любимата ми песен е Out the Club. Албумчето си има за всекиго по нещо. Моите очаквания за денс вълната се сбъднаха :D, а Let It Go ми е малко като филмова музика, но пък го представя страхотно.

 

А на лидера ще му гледаме "сиира", както се казва, съвсем скоро и ще го видим дали и той ще е толкова притеснен колкото Сенг. Междувременно е направил една много красива фотосесийка за VOGUE HOMMES JAPAN. Особено с костюма изглежда умопомрачително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе четох в някакъв сайт (не помня кой), че през 2011г. SS501 се завръщат със албум (поне такива планове имали) понеже не искали групата да се разпадне напълно... Доколко е вярна тая информация и ако някой от вас знае, ще се радвам да сподели подробности :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, правилно.Предполага се че Дабал Есчетата ще се завърнат след соло изявите си или поне така обещаха и специално лидера ни Hyun Joong.Също така казаха, че и по същото време когато издадат свой общ албум (макар всеки да е в различна компания - ще бъдат като Shinhwa ще имат общи изяви и няма да се разпаднат) ще тръгнат на турне.Ето я и статията и точните думи на лидера.Някой път ще го преведа :rolleyes: ще видим кога.Надявам се да съм ти помогнала :) Ако имаш други въпроси задавай смело ще се опитам да ти отговоря ;)

 

 

 

Ever since SS501‘s contracts expired in June, there has been many speculations and rumors about what will happen to the group, and whether they will disband. However, today Kim HyungJoon himself revealed SS501′s comeback plans for 2011

 

All 5 of the members have now signed contracts with different companies and are already starting to focus on their solo careers. However, they didn’t want to give up being SS501 and have agreed to hold a concert and release an album in the first half of next year!

 

Youngest member Kim HyungJoon who recently joined S-Plus Entertainment revealed in an interview with Sports World

 

“Among our members, we were saying that we will release SS501 album in the first half of next year after ending our individual activities. We are planning to have a concert at the same time when we release the album.

 

Though the view of others on us is harsh when we searched for our own agencies (to sign with), we have definitely not disbanded. Like group Shinhwa, we will have our own solo activities in different agencies while gathering together when doing group activities.

 

When we decided to go separate ways finding our own agency, we promised each other that the group existence is of the first and foremost importance. Even when we signed the contract with a new agency, that condition was the first one that we put up. Because the relationships among the members are as good as ever, we only need to decide as to when SS501 album will be released next year.”

 

Looks like we shall be seeing SS501 very soon in the future!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много ти благодаря... и аз прочетох същото, което ти ми потвърди.Много яко че пак ще правят общ проект... какво ли друго да питам...видяхме завръщането на Young Saeng с добри песни от които фаворит ми е "Broken" ся чакаме и лидера с някоя нова изява... :i love this: :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо и от мен утре ще има изненади от Hyun Joong

kimhyunjoong23.jpg

 

Starting on May 20th, SS501’s Kim Hyun Joong will be opening pre-orders for his debut mini-album all across Asia through Hot Tracks, Yes24, Interpark, Aladdin, and other online music sites.

 

KeyEast Entertainment stated, “Kim Hyun Joong personally participated in the overall production of the mini-album, so it’s especially important to him. Since it is his first solo album, it will feature tracks that embody who he is as a person.”

 

They continued, “Once news of Kim Hyun Joong’s album was released, Korean and international fans began asking an endless amount of questions about it. Thus, we’ve decided to take pre-orders ahead of its release.”

 

The album will officially drop online on June 7th. On the same day, Kim Hyun Joong will be holding a showcase with 5,000 fans, which will be followed by the album being available in stores on the 8th.

 

KeyEast commented, “Since he’s greeting his fans with his solo debut, he’s adamant about showing only the best performance possible. In order to create memories for his fans, he’s working hard on his live and performance preparations, so we ask for your anticipation.”

 

Редактирано от tuci8710
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Хьон Джунг реализира "Break Down" нa 7 Юни

Лидерът на SS501 Ким Хьон Джунг е на път да реализира първият си соло албум съвсем скоро.KeyEast Entertainment обявиха,че певецът ще издаде самостоятелен албум със заглавие "Breаk Down" на 7 Юни.Ето и бегъл поглед на съдържанието на албума:

1. Intro (Let Me Go)

2. Break Down (feat. Double K) – Title Song

3. 제발 (Please)

4. Kiss Kiss

5. Yes I Will

6. 제발 (Please) (Instrumental)

Главната песен на албума е Please с поп звучене и тъжен текст,а рапърът Double K участва в друга нова песен от албума Break Down.

 

Eто и снимка на лидера,който не спира да се подготвя за новия си самостоятелен албум.

20110523_hyunjoong_rehearsal_2.jpg

 

KIMHYUNJOONG-FEATURED.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит му рожден ден :thanks: Да е жив и здрав, все така да се усмихва и да внася положителни емоции у нас :) И разбира се много успехи в личен и професионален план. 4ever our leader !! :yes::wub::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 6та годишнина на най - невероятните звездички

:kissx:

 

:es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es: :es:

 

Желая им още много годишнини, много успехи, много усмивки и много верни фенове, които ще стоят зад тях независимо от всичко

:) и скоро да ни зарадват с прекрасната новина, че ще се съберат отново :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=WuvudV5XdLk&feature=related



отново заедно....кога ли ще ги видим всички членове на SS накуп...уж ще се завръщат за някакъв проект, но кога ли?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така....

 

 

Понеже, както някои от вас знаят, не обичам балади и всякакви бавни версии на каквото и да е, и ако заобичам - или не е чиста балада или е супер-дупер-екстра рядко, та идеята ми беше (лелееее, хаха) - песента не ме грабва, не ме впечатлява, надали ще е в плейлиста ми. Но пък клипът е сладък, а Сенги е отново мн добре изглеждащ :)

 

Текстът е тук:

 

 

 

 

Hey.. You never know.. This is my story…

 

vers one

 

On one rainy day

Hiding the tears…

Heaven is showering rain on me as if it is mocking at me…

On one rainy day..

Lost in thoughts…

Longing for that memorable day..

 

(Rainy heart) Rainy day, while looking at the rain

(Rainy heart) Tears rolling down unknowingly

Why does my heart cries whenever it rains…

(Rainy heart) Who am I missing?

(Rainy heart) Today just passed by like that day..

 

On one rainy day

Walking on the streets alone…

My heart said to me as if it is making me cry..

On one rainy day

Lost in thoughts..

The farewell approaching me…oh yeah…

 

(Rainy heart) Rainy day, while looking at the rain

(Rainy heart) Tears rolling down unknowingly

Why does my heart cries whenever it rains…

(Rainy heart) Who am I missing?

(Rainy heart) Today just passed by like that day..

 

(Rap)

I’ll forget that it remains deep in my heart that love is true..

But remains deep in my heart like a Hurricane..

(Rainy day) I’m alone Drunken again

Looking at the rain lonesomely..If I listen to this song…

Baby Maybe I cry again..

 

(Rainy heart) If I get in the rain now..

(Rainy heart) Crying together with the rain..

In such a day..why is my heart crying?

(Rainy heart) Who am I missing?

(Rainy heart) today..will pass by…like that day…

 

Huh.. It’s raining….Maybe I’m crying again..

Hey..U hear me? My heart ..Rainy heart….

 

Credits : (English Translation) eeyore.pink @ Quainte501.com + edited by xiaochu @ Quainte501.com

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах те са ми първата корейска група която чух, не мога да кажа че съм им луда фенка или, че пък съм слушала всичките им песни, но Love ya, Because I'm stupid, Deja vu, I'm Your Man, Never Again, Destiny, Everything са ми много любими песнички, A song calling for you, Unlock и You are My Heaven също са хубави ... жалко че лично аз не ги "хванах" като активна банда, но пък поне ни радват със соло изпълненията си ...

До момента най-много ми харесвам тези на Park Jung Min (Not Alone и Only Me са ми страшно любими песни) и Hyung Jun, клипът му към Oh Ah е много, много готин, въпреки че от него очаквам още по-добри неща за в бъдеще (ако трябва да си избера любимец то това е бейбито :P:lol: )

А от лидера да си призная съм малко разочарована, не че песните му не са хубави доста са ... catchy (зарибяващи) особено припева на Please, но са ми някак си прекалено комерсиални и прекалено сходни с песните на групата, лично аз очаквах и се надявах на нещо по-разлино, нали уж за това се разделиха, да направят малко различна музика .... за Young Saeng, ще кажа само че според мен до момента не показва истинските си гласови възможности и очаквам много повече от него, а и не само очаквам много повече от всички, защото съм убедена, че могат да го постигнат.

Не, че съм много навътре в кпоп културата, но поне от досегашните ми наблюдения мисля, че SS501 са една от малкото не толкова лигави бойбанди, а и песните им са доста разнообразни като стилове, искрено се надявам да работят заедно отново, но определено не смятам че ще успеят точно тази година ... :(

 

П.П. Ех, че дълъг пост се получи, ще ви разбера ако не го прочетете :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колко са сладки Лидера и Сенг,те са много добри приятели и сега са отново заедно на сцена,ох дано това предвещава,че скоро дабълесчетата отново ще са заедно ;) Хайде момчета,чакаме ви ..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20110712_kimhyungjunlongnight1.jpg

 

Иии сега една добра новина :: Нашето бейби се завръща с новo видео ~ “Long Night” .

А трябва да очаква ме сингъла му на 27 юли.

~ На мен много ми харесва, адски сладък е на клипа пък и самия стил на музика и на обличане му прилича ;] ~

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...